Vans Ayakkabı: Modelleri, Fiyatları ve Online Alınabilecek Siteler

Vans Ayakkabı: Modelleri, Fiyatları ve Online Alınabilecek Siteler Galeri

Firma, kumaş tipi ayakkabıların Güney Kaliforniya merkezli bir imalatçısıdır. Daha çok bez ayakkabı üretimi gerçekleştiren bu firma başlangıçta bir lastik şirketi olarak bilinmiştir. 16 Mart 1966’da kurulmuştur. Yatırımcısı Japonya tabanlıdır ve Kaliforniya’da üretimini gerçekleştirmektedir. Bütün bu marka ayakkabılar bir depoda üretilmiştir. Daha çok sahil kentlerindeki sörfçülerin tercih ettiği bu bez ayakkabılar kısa sürede tanınmış ve ilgi görmeye başlamıştır. En çok AB sahil kentlerinde ilgi gören Vans ayakkabılar renkli olması itibariyle gençlerin tercih ettiği ayakkabı türü haline gelmiştir. Bu ayakkabıların classic, kare desenli, skate gibi birkaç modeli bulunmaktadır. Renklerde ise neredeyse sınır yok. Bir çok desende ve renkte ayakkabı bulabilmek mümkün.

Vans Ayakkabıları

Vans Ayakkabıları

Ayağının rahatına düşkün ve uygun ürünler arayanlar için bu marka ayakkabılar oldukça idealdir. Babet ve bez spor ayakkabı modelleri her yaşa uygunluk göstermektedir. Bez ayakkabı hayatımızda her zaman zaten vardı. Fakat son yıllarda Converse ürünleriyle tavan yapan bez spor modellerle birlikte, Vans bu yılın yükselen ürünüyken Converse mamülleri de hayat seyrinin düşüş evresine geçmeye başlamıştır. Talebin artmasıyla bu marka ürünlerin fiyatının, eskiye oranla daha yüksek olduğu görülmektedir. Bu da bizi indirim arayışına itecektir. En kaliteli kumaşların kullanıldığı bu ürünler lastik firması olmasının verdiği tecrübeyle birleşince ortaya oldukça kaliteli ürünler çıkmıştır. Günlük hayatta kullanılabilecek rahat, sizi yansıtabilecek, farklı ürünlerdir. “Ben farklıyım” sloganıyla ilgiyi kendine çeken marka, klasiğe yakın modelleriyle de alternatif sunmaktadır. Sadece spor değil düz renk sade görünümlü modelleriyle klasiğe dönük olabileceğini de göstermektedir. Hala garipseyen ve tercih etmeyen kişilerde elbet bulunmaktadır. Çünkü çocukluğumuzun bez ayakkabılarına benzemektedir. Yanlardan esneklik katısın diye hafif lastikli ürünleri çocukluğumuzun bez ayakkabı modeliyle hatta birebir aynıdır. İskeletler, kare döşemeler çocukça görünse de Vans, düz renk ve iki renkten oluşan spor ayakkabıları bu modelin aksine oldukça ağır ve yetişkin modelidir. Hem ayağı rahat ettirir hem de zengin bir görünüm sağlar.

Vans Ayakkabı Modelleri ve İndirimler

Zizigo online mağazasında bir çok spor malzemesi bulabilmek mümkün. Bu markanın ürünleri için oldukça geniş bir yer ayrılmış sitede. Bütün seçenekleri ve en yeni Vans ayakkabıları bu sitede mevcut. Ayrıca bazı modeller indirimdedir. Zidaya’da %35’e varan indirimler ve en yeni Vans ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Normalde yüz lira ve altında bulamayacağınız bu ayakkabıları daha uyguna görebilmeniz mümkün. Online mağazasında dolar bazlı satışa sunulan bütün ayakkabı modelleri 45- 65 dolar. Uygun fiyatlara birçok seçenek görebileceğiniz sitesinde oldukça fazla çeşit bulunmaktadır.Otantik canvas başlığı altındaki modeller hem daha uygun hem de daha renkli modellerden oluşmaktadır. Gittigidiyor online satış sitesinde de yüz liranın altında bu marka modeller bulunmaktadır. Daha çok koyu renkli modeller satıştadır. Sporena mağazasında ise bu marka bez ayakkabı ile birlikte, terlik ve bot gibi farklı ürünler de mevcuttur. Botlarda ve bazı bez modellerde indirimler bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Vans
  • GittiGidiyor
  • Sporena
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları