Vakko Gelinlik: Gelinliklerinde Kaliteyi Arayanlar İçin Seçenekler

Vakko Gelinlik: Gelinliklerinde Kaliteyi Arayanlar İçin Seçenekler Galeri

Aile şirketi olarak piyasaya adımını atan Vakko, Türk kadının modernleşme hikâyesini anlatan firma olarak bilinir. Kurucusu Vitali Hakko, 1934’de ailesiyle birlikte bu işe başlamış, geçen zor günlerin ardından Türkiye’nin sayılı markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. 1934’te ticari hayata başlayan firma, Türk kadınının Batılı tarzda giyinmeye başlamasına öncülük etmiştir. Firmanın üretime başladığı yıllarda Cumhuriyet yeni ilan edilmiş ve kılık kıyafet kanunları çıkarılmış. Türk insanlarının da Avrupalılar gibi giyinmesi gerektiğine karar verilmiş. İşte marka da, bu ihtiyaca cevap veren birbirinden şık üretimler yapmış. İşe şık, güzel ve hesaplı şapkalar üreterek başlayan “Şen Şapka", zamanla Vakko adını alarak eşarp üretimine geçmiştir. Erkek giyimine de el atan marka, Cerruti, Chloé, Bernard Perris ve Antonio Fusco markalarıyla ortaklaşa tasarımlar üretti. Geçen yıllarda ününe ün katan marka, kumaşlar, eşarplar, kravatlar, gömlekler, erkek giyimi, kadın giyimi, çocuk giyimi, spor giyim, klasik giyim, çikolata, parfüm üretimi yapmaktadır. Ayrıca radyo istasyonu ve TV kanalı da mevcuttur. “Moda Vakko’dur.” sloganıyla hareket eden marka, ilk moda mağazasını İstanbul Beyoğlu’nda açmış. İlerleyen yıllarda Türkiye’nin çeşitli yerlerinde mağazalar açarak piyasadaki imajını sağlamlaştırmıştır. Türkiye’deki ilk moda müzesini açan şirket, 2003 yılından itibaren yurtdışına açılmaya başlar. Marka, Türkiye’ye ilkleri yaşatmaktan hiç vazgeçmemiş. “Vakko Gelinlik Evi”nde gelinler, damatlar ve yakınları için birbirinden zarif elbiseleri, aksesuarları İstanbul Akaretler ve Suadiye’de tek çatı altında birleştirmiş. Marka, dünyanın önemli gelinlik markalarından “Pronovias Fashion Grup” ile işbirliği yaparak birbirinden güzel gelinliklere imza atmış.

Vakko Gelinliklerde Yeni Sezon Modelleri

Vakko Gelinliklerde Yeni Sezon Modelleri

Siz de düğününüz de perileri kıskandıracak kadar güzel, zarif ve masum olmak istiyorsanız Vakko gelinlik modellerine kesinlikle göz atmalısınız. Yurt dışındaki ünlü markalarla birlikte çalışan markanın gerçekten çok güzel modelleri mevcut. Ürünlerinde kaliteden ödün vermeyen markanın yeni sezon ürünlerinde straplez ve sırt dekolteli modeller kilit modellerdendir. Modellerdeki dantel süslemeler ve taş işlemeler modellerin güzelliğine güzellik katıyor. Bu modellerin dışında kabarık modellerden balık tipi modele, sade ve zarif modellerden işlemeli olanlara kadar pek çok seçenek mevcut.Süt beyaz, kırık beyaz ve krem gibi çok çeşitli renk yelpazesi var. Eğer hiçbir model içinize sinmiyor, hayallerinizde farklı bir model varsa ve gelinliğinizin size özel olmasını istiyorsanız kişiye özel dikim seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylece hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Sezon Ürünlerinde İndirimler

Yeni Sezon Ürünlerinde İndirimler

Bu yılın modasına uygun Vakko gelinlik modelleri hakkında fikir edinmek ve markanın muhteşem modellerinden birini almak için markanın online shop mağazasını ziyaret edebilir ve beğendiğiniz modelleri uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Ayrıca bir Vakko Kart temin ederek size özel indirimlerden, promosyonlardan haberdar olabilirsiniz. Bunların dışında Trendyol.com, Daybuday.com, Markafoni.com ve Limango.com gibi online sitelerden markayla ilgili kampanyaları takip ederek birbirinden güzel ürünleri indirimli olarak alabilirsiniz. Siz de bu yılın en güzel gelini olmak istiyorsanız markanın ürünlerinden vazgeçmeyiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • VAKKO
  • Markafoni.com
  • Trendyol
  • Limango
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları