Vakko Eşarp: Yeni Sezon Vakko Eşarp Desenleri ve Modelleri

Vakko Eşarp: Yeni Sezon Vakko Eşarp Desenleri ve Modelleri Galeri

Vakko kuruluşu yaklaşık olarak bir asır öncesine dayanan, tekstil dünyamızın çok önemli bir kuruluşudur. Vitali Hakko tarafından ilk olarak şapka üretilerek kurulan ve vefatıyla ailenin yeni nesilleri tarafından yönetilmeye devam eden Vakko markası kalitenin sembolü olarak yıllardan beri varlığını sürdürmektedir. Hakko ailesi büyüyerek ve giderek moda alanında üretim vermeye devam ederek şirketi yaşatmaktadır. Vakko markası kendi üretimleri yanısıra dünyaca ünlü birçok markanın da satış temsilciliğini yapmaktadır. Vakko markası denince akla ilk gelen mamül şüphesiz eşarplarıdır. Vakko'nun kaliteli hazırlanmış, birbirinden göz alıcı ipek ve diğer dokuma mamülelrinden hazırlanmış eşarpları yıllar içinde bir klasik haline dönüşmüştür. Türkiye de eşarp denince akla ilk gelen marka şüphesiz Vakko markasıdır. Vakko Eşarp markası her sezon farklı modelde eşaplar hazırlamaktadır. Eşaplarda klasik çizgilerin yanısıra moda renkler ve güncel desenler de kullanılmaktadır. Marka eşarpların yanında erkek, kadın ve çocuk kıyafetleri, çeşitli aksesuarlar, parfüm ve daha birçok alanda üretim ve satışını yapmaktadır.

Vakko Eşarp Yeni Sezon Renkleri

Vakko Eşarp Yeni Sezon Renkleri

Vakko eşarp, uzun yıllar dayanan ve rengi yıkamalarda asla solmayan bir üründür. Hanımların şıklığına şıklık katan Vakko eşarplar oldukça önemli aksesuarlardır. Hem kapalı, hem de başı açık hanımların rahatlıkla kullanabileceği Vakko Eşarp kalite sembolü olarak hanımlar arasında sevilen ve saygı duyulan bir markadır. Vakko eşarp koleksiyonu her sezon olduğu gibi 2012 sezonunda da oldukça renkli ve göz alıcı bir koleksiyonla müşterilerin zevkine sunulmuştur. Yeni sezonda canlı renkler ön plandadır. Turuncu, sarı, mavi, gri, beyaz, siyah, pembe, mor, yeşil, kahverengi, fuşya gibi renkler yoğun şekilde kullanılmıştır. Bahar ve yaz aylarına yakışır şekilde canlı renklerin kullanıldığı eşarplar mevsim aylarının ılık ve canlı havasına yakışan çok özel modellerdir. Çiçekli modeller ise abiye kullanımda ve klasik görünüm için tercih edilebilecek seçkin modellerdir. Eşarplar markanın üretimi olan ve ayrıca satılan eşarp yüzükleri kullanılarak bağlanabileceği gibi klasik bağlama teknikleriyle kullanmak da mümkündür.

Vakko Eşarplarda Desenler ve Modeller - Online Alışveriş

Vakko Eşarp 2012 koleksiyonunda canlı renklere yer vermekle birlikte göz alıcı desenlerle kaliteli ürünler hazırlanmıştır. Eşarp desenlerinde leopar desenleri, kare ve yuvarlak gibi geometrik desenler, çizgili veya puanlı desenler yer almaktadır. Bu desenlere sahip eşarplar özellikle gençler ve spor tarzda giyinenler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Marka her zaman hazırladığı ve klasikleşen çiçek desenlerine de bu sezonda yer vermiştir. Vakko eşarp çeşitli çiçek desenleriyle hazırladığı eşarplarında tablo zerafeti yaratmaktadır. Vakko Türkiye'nin özellikle büyük illerinde şubeleri olan bir kuruluştur. Birçok yerde bulunan marka şubelerinden eşarp başta olmak züere birçok ürün alışverişi mümkündür. Vakko markasını yakından tanımak, Vakko koleksiyonuna göz atmak ve Vakko eşarp koleksiyonunun ayrıntılı olarak incelemek için markanın internet adresine bakılabilir. Bu adresten marka ürünleri için alışveriş yapmak da mümkündür. Shop.vakko adresiyle online satış yapan markanın eşarpları uygun fiyatlara bu siteden satın alınabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • VAKKO
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları