Vakko Çanta Modelleri: İndirimli ve Kampanyalı Fiyatla Online Satışta

Vakko Çanta Modellerinde Avantajlar Galeri

Vakko'nun kurucusu olan Vitali Hakko, tekstil sektörüne 1934 yılında Şen Şapka markasıyla girmiştir. O dönemlerde şapka devrimiyle birlikte açmaya karar verdiği mağazasıyla, bu markanın temelleri de atılmış oldu. 1962 yılında Türkiye'nin en büyük mağazası olan Vakko'yu Beyoğlu'nda hizmete soktu. Bu adı aldıktan sonra yünlüsünden ipeklisine eşarp üretmeye başlamıştır. Hazır giyim sektörüyle modanın öncülüğünü yapan bu marka “moda Vakko'dur” sloganıyla gönüllerde taht kurmuştur ve o günden bugüne Türkiye'nin en saygın mağazasıdır. Markanın gençlere yönelik olan kurulan Wakkorama mağazalarıyla ülke çapında birçok şubeleri bulunmaktadır. Kurucusu Vitali Hakko, Avrupa'daki moda evleri ve ünlü modacılarla işbirliği yapan ilk girişimci olarak da bilinmektedir. Bu işbirliği sonucunda da hem markasını dünya pazarına açmış, hem de dünya modasını ülkemize getirmiştir. Mağazalarında müşterilerin pazarlık yapmasına son vermek için, ara sıra düzenli indirimlerle ve müşteri memnuniyeti için satılan malın iadesi gibi birçok farklılığı ve yeniliği getirmiştir. Yurdumuzda gerçekleştirilen moda defileleri de bu markanın öncülüğünde başlamıştır. Ürün yelpazesi eşarp, bay ve bayan giyimi, parfüm, kaşkol, çanta, aksesuar, kol düğmesi, kravat, gömlek, smokin, takım elbise ve ayrıca gıda ürünü olarak bilinen özel çikolataları olarak tüketiciye sunulmuştur. Marka bir bakıma Cumhuriyet'in ilanından sonra batılı yaşamın, modernleşmenin, lüksün, şıklığın öncüsü olmuştur.

Markanın Adı Yeter

Günümüzde prestijli firmalar arasında yer alan marka, ürünlerini duyurmak için çaba göstermeden, sadece adını ön plana çıkaran kısa reklamlar vermektedir. Çünkü artık kendisini ispat etme ihtiyacı duymamaktadır. Sadık müşterileri vardır. Alanında deneyimli, ünlü modacılarla çalışan firma, kreasyonlarıyla gönülleri süslemektedir. Vakko çantalar da diğer ürünlerinde olduğu gibi bayanların vazgeçilmezleri arasındadır. Profesyonel ellerden çıkan şık, modern tasarımları ilgi çekmektedir. Bugün şıklığı yaşamak isteyen kadınların bir Vakko çantası mutlaka olmalıdır. Özel geceler için tasarlanan mini modelleriyle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Günlük kullanımda ise, daha sportif ürünleri tavsiye edilmektedir. Seyahatleriniz için kullanabileceğiniz büyük boy çanta ve valizleri tam zevkinize uygun. Acaba kıyafetime uygun çanta bulabilir miyim kuşkunuz hiç olmasın, çünkü Vakko çanta modelleri içinde yüzlerce model ve renk seçeneği sizleri bekliyor. Kaliteli ürün almak pahalı ve maliyetli bir iştir. Fakat kaliteli bir ürünü yıllarca kullanma şansına sahipsiniz. Günümüzde kaliteli markaların taklidi yapılmakta ve çok cüzi fiyatlara satılmaktadır. Bu tür yerlerden almanız tavsiye edilmemektedir. Alacağınız bu ürün kaliteli olmadığından kolayca deforme olacaktır. Vakko çanta modelleri mağazalarda biraz pahalı fiyattan satılmaktadır. Ancak online sitelerde satışa sunulan online indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Vakko Çanta Modellerinde Online Avantajlar

Markanın birbirinden şık modellerini online alışverişteki indirim fırsatlarıyla satın alabilirsiniz. Markanın birbirinden şık tasarımlarını, Daybuyday gibi online alışveriş sitelerinde inceleyebilir, beğendiğiniz bir modeli kredi tartına taksit avantajıyla satın alabilirsiniz. Online alışveriş siteleri, en ünlü markaların en özel tasarımlarını uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Yüzlerce markanın ürününü tek bir çatı altında toplayan sanal mağazalar, zahmetsiz alışveriş yapmak isteyenlerin en önemli adresleri konumundadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • VAKKO
  • Daybuyday
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları