Vakko Çanta: Modelleri Ve Online Satış İndirimlerini Kaçırmayın!

Vakko Çanta: Modelleri Ve Online Satış İndirimlerini Kaçırmayın! Galeri

Vakko’nun kuruluşuna, geçmişine baktığımızda farklı bir alandan geldiğini görmekteyiz. Önceleri sadece Şen Şapka adıyla açılmış küçük bir şapkacı dükkânıyken Vakko adını aldıktan sonra ipek eşarp üretimi yapmaya başlamıştır. Tür ipeğini, yününü ve pamuğunu kullanarak çeşitli eşarplar üretmiştir. Ufak bir ipek baskı atölyesiyle çıktıkları bu yolda sadece eşarp üretmeyi kendilerine yetersiz görüp farklı yenilikler peşinde koşmuşlardır. Hazır giyim üretimine geçiş yaptıktan sonra ilk mağazalarını Beyoğlu’nda açmış ve modaya öncülük etmişlerdir. Beyoğlu’nda açtıkları mağaza o semtin en büyük mağazası olma özelliği taşımıştır. Kaliteye ve seçkinliğe öncülük etmesinde satışlarında pazarlık olmayışı ve indirim kavramlarını hayata geçirmelerinin de etkisi olmuştur.

Hazır Giyim Markası Vakko

Hazır Giyim Markası Vakko

Bugün prestijli markalar arasında yer alan bu firma bunu hem çok eski olmasına hem de mağazacılıkta yeniliklerin öncüsü olmasına borçludur. Müşterilere ilk kez ürünlerde değiştirme yapan hatta iade alabilen bir mağazacılık anlayışıyla büyümesi onu hem güvenilir hem de seçkin yapmıştır. Marka bugün ürünlerini tanıtmak için çaba sarf etmez, sadece adını hatırlatan kısa reklâmlar verir. Çünkü artık ne kalitesini ne de kendini ispat etme gibi bir ihtiyacı yoktur. Markalaşmış bir firmadır ve müşterileri bellidir. Uluslar arası bir işletme olup New York modasını Türkiye’ye taşımıştır. Modada ünlü isimlerle çalışıp değerli ehil insanlarla çıkardığı kreasyonlar ne kadar titiz bir çalışmayla ürünlerini hazırladığının da bir göstergesidir. On üç mağazası bulunan bu markanın yurt dışında ise üç mağazası bulunmaktadır. Türkiye’ye yayılmış outletleri, butikleri vb. isimler altındaki yerlerini de sayacak olursak yüzden fazla mağazası olduğu görülmektedir.

Online Alışveriş Fırsatları

Ecanta online mağazasında Vakko çantalar %15’den başlayan indirimlerle satışa sunulmaktadır. Spor ve klasik modellerin yanı sıra aynı markanın indirimli cüzdan modellerini de bulabilmeniz mümkün. Shop.vakko online sitesinde deri modeller ve yeni sezon tüm ürünler bir arada. Açık renklerin hakim olduğu ve daha çok derinin ön plana çıktığı modelleri 545TL’den başlayan fiyatlarla bu mağazada bulabilmeniz mümkün. Givelove online sitesinde bu markaya ait tüm ürünleri görebilirsiniz. Vakko çanta ve cüzdan modellerinin bulunduğu ve Vakko çanta fiyatlarının 395 TL’den başladığı bu sitede en yeni modelleri görebilmeniz mümkün. İpekevim’de Vakko çantaların hem yeni ürünleri gemde indirim avantajları bir aradadır. Uygun fiyata bu markanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sınırlı sayıda ürün mevcuttur. Bu site, içerisinde bulunan marka ürünlerinin yetkili satıcısıdır. İndirim avantajlarıyla satışa sunduğu çantaları aynı zamanda kredi kartıyla taksitlendirerek satın alabilirsiniz. Bütün çantalar monogram çanta türü olarak geçmektedir. Gittigidiyor’da bu markanın model çeşitleri hemen hemen iki, üç kat daha indirimli olarak satıştadır. Sıfır ürün olup 21 TL’den başlayıp 185 TL’ye kadar çanta bulabilirsiniz. Birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca normal satış fiyatından %50 indirimli fiyatlara bu ürünleri bulabilmeniz mümkündür. Hem spor hem de klasik modellerin olduğu bu sitede fiyatlar oldukça cazip.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • VAKKO
  • Givelove
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları