Vakko Çanta: Çantalarda %50'ye Varan İndirimler İçin Tıklayın

Vakko Çanta: Çantalarda %50'ye Varan İndirimler İçin Tıklayın Galeri

Bayanların olmaz ise olmazı, her zaman her yerde yanından ayırmadıkları ve bayan karakterle bir olmuş en önemli aksesuarlardan birisidir çantalar. Şüphesiz çanta denilince akla ilk gelen markalardan biri bu markadır. 1934 yılında küçük bir şapka dükkanından günümüze büyük bir tekstil devi olarak karşımıza çıkmıştır. Türkiyede bir atolye açan firma burada eşarp, şapka ve emprime kumaş üretmeye başlamış ve zaman içerisinde hazır giyime yönelmiştir. Şuanda Vakko çantalar hanımların en gözde eşyalarından birtanesidir. Dünyaca ünlü firmanın hem kadınlar hem de erkekler için tasarladığı gömlek, kravat, ceket, elbise, bluz, etek, pantolon, eşofman, t-shirt, takım elbise, smokin, kumaş ve deri ürün çeşitleri vardır.

Doğru Marka Nereden Alınır?

Günümüzde firmanın 13 mağzası yanında 35 adet butik mağzası, Türkiye genelinde 76 adet Vakko Corner, 10 adet outlet, 5 adet Vakkorama H20 mağzası, 10 adet Vakkorama, 2 adet home 3 adet eşarp, 2 adet Wedding ve 2 adet Chocolate butik mağzası bulunmaktadır. Alanında deneyimli ve profesyönel çalışanları sizlere seçmek istediğiniz her türlü ürünlerinde yardımcı olacaktır. Bayanların en çok tercih ettiği Vakko çantalar birbirinden şık model ve tasarımlarıyla mağzalarda sizleri beklemektedir. Özel gün ve gecelerde kıyafetinize bağlı olarak küçük ve ince tasarımlı deri ürün kullanmanız, uzak mesafedeki misafirlik ve seyahatleriniz için büyük boy kumaş ve günlük kullanımlar için sportif ürünler kullanmanız tavsiye edilir. Bayanların en çok tereddüt ettiği nokta genellikle kıyafetine göre uydurabileceği model ürün seçeneği varmı kuşkusudur. Şüphesiz bu ünlü firmanın mağzalarındaki yüzlerce farklı renk, model, klasik ve değişik tasarımlardaki Vakko çantalardan bir tanesi kesinlikle sizin için.

Vakko Çantaları En Uygun Fİyatlara Nasıl Alınır?

Herhangi bir şeyin yapılışıntan itibaren satılana kadar gösterilen kalite doğal olarak satılan malın fiyatına yansır. Kaliteli markaların kaliteli ürünlerinin fiyatları doğal olarak biraz pahalıdır. Günümüzde insanların kaliteye ve marka olmuş ürünlere rağbet göstermesi bazı merdiven altı işletmelerin iştahını kabartmış ve piyasaya korsan olarak çok cüzi fiyatlara imal ettiği taklit eşyaları yüksek fiyatlara sürmesini sağlamıştır. Kesinlikle köşebaşı dükkanlarda ve pazarlarda ünlü markaların ürünlerine inanıp satın almayın. Çünkü verdiğiniz paraya karşılık istediğiniz kaliteyi satın alamazsınız. Aldığınız ürün orjinal olmadığından dolayı kısa bir süre içerisinde kullanımdan dolayı deforme olacak ve kullanılamaz hale gelicektir. Her kaliteli markaların ürünlerinin fiyatları yüksek olduğu gibi Vakko çantalarının fiyatları ise 400 TL ile 1,000 TL arasında değişmektedir. İnternetin sağladığı en büyük avantajlarından birisi yüksek fiyatlı ürünlere çok uygun fiyatlara bulabilmektir. İnternet alışveriş sitelerinde fiyatların uygun olmasının nedeni direk olarak imalattan dağıtım yapılması ve aracı kişilerin ortadan kaldırılmasıdır. Aracı kişilerin ortadan kalkması üstüne extra bir kar marjının konulmamasıdır. Bu yüzden online alışveriş sitelerinde fiyatlar oldukça uygundur. Bu ürünlerde %50'ye varan indirimler için Sonindirimler.org, Avmindirim.com ve Sanalpazar.com adreslerinden faydalanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • VAKKO
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları