Vaillant: Isıtma ve Soğutma Üzerine Kaçırılmayacak Online Fiyatlar

Baymak Kombi Galeri

Vaillant, 132 yıldır dünya genelinde, Türkiye'de ise 1992 yılından beri ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Isıtma ve Soğutma sistemleri konusunda öncü kuruluşlardan olan firma 500'ü aşkın personeli ve 100'ü aşkın yetkili servisi ile yüksek kalite standartları kanıtlanmış ürünlerini tüketicilerinin hizmetine sunmaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen firma ürünlerinin servis hizmetlerini kendi bünyesinde yetiştirdiği özel eğitimli servis elemanları ile sağlamaktadır. Servis hizmetlerini 7 gün 24 saat veren firma bayramlarda dahi müşterilerinin yardımına koşmaktadır. Şirket müşterilerine 24 saat telefon ile teknik destek vermektedir. Tüketicisinden gelen şikayetleri daha detaylı ve hızlı çözüme kavuşturmak için tüketici şikayet bölümü kuran şirket bunun yanında tüketicilerinden öneriler aldığı ve çeşitli hediyeler dağıttı tüketici club ile 200 bini aşkın üyesine hizmet vermektedir.

Üstün Alman Teknolojisi Vaillant İle Sizde Tanışın

Vaillant gaz yakıtlı cihazlar, ısı pompaları, güneş enerjisi sistemleri, klimalar, radyatörler, elektrikli cihazlar ve otomatik kontrol cihazları olmak üzere 7 ana başlık altında birçok ürünle ısıtma ve soğutma üzerine müşterilerine hizmet vermektedir. Yüksek yakıt tasarrufu yapan, güvenliği ön planda tutan, kaliteli ve sağlam ürünlerini müşterileri ile buluşturan ve kaliteyi sadece ürün imalatında değil satıştan sonrada sürdürmeyi hedefleyen şirket bundan dolayı müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Ürünlerinin garanti süresi bitmesi durumunda müşterilerinin isteğine göre ek garanti süresi hizmeti sunmaktadır. Şirket Türkiye genelinde doğal gaz dağıtımı yapılan iller içinde toplam 250 kişilik araç filosu ile hizmet vermektedir. Bu araçların içinde raf sistemi ile yürüyen servis istasyonu şeklinde dizayn edilmişlerdir. Vaillant Türkiye şimdiye kadar ulusal ve uluslararası olmak üzere bir sürü ödül kazanmıştır. Şirket yaptığı çeşitli kampanyalar ile birçok insanı kalitesi ile tanıştırmayı hedeflemektedir. Müşterilerinin akıllarına takılan soruları e-mail yoluyla veya müşteri temsilcilerini arayarak sorabilecekleri bir danışma hattına sahiptir. Sizde bu kaliteli ürünler ile indirimli fiyatlardan ve uygun ödeme koşullarından yararlanıp tanışabilirsiniz.

Vaillant Isıtma ve Soğutma sistemlerini Online ve İndirimli Alın

Vaillant ürünlerine birçok İnternet sitesinden temin edebilir ve bu kaliteli ürünlerin sizde keyfini çıkarabilirsiniz. Hızlıal gibi internet sitelerinde firmanın ürünlerini bulabilirsiniz. Gold Bilgisayar, Vaillant ürünlerine ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır. İnternet sitesi anlaşmalı olduğu kredi kartları ile sizlere uygun ödeme imkanları sunmaktadır. Satın aldığınız ürün, kargo şirketi tarafından herhangi bir zarar verilmeden kapınıza kadar güvenli bir şekilde getirilmektedir. Bundan sonra yapacağınız tek şey yetkili servisi arayıp ürününüzün montajını yaptırmak olacaktır. Ürününüzü herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde herhangi bir neden göstermeksizin, ürünün elinize ulaşmasından itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Ayrıca sitenin e-bülten kısmına üye olarak veya facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinden takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizde Vaillant kalitesi ve konforu sizleri bekliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları