US Polo Gömlek: Bayan – Erkek Modelleri Kampanya Fiyatları İle Satışta

US Polo Gömlek: Bayan – Erkek Modelleri Kampanya Fiyatları İle Satışta Galeri

U.S. Polo Assn (United States Polo Association),1980 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde kurulmuştur. Amerika'da zengin ve soylular tarafından at üstünde oynanan Polo sporuyla doğan marka, bugün hala isminde bu sporu barındırmakta ve bu sporla anılmaktadır. Dünyadaki tüm Polo sporu tutkunlarını bir araya getirmeyi hedefleyen US Polo Assn., bu spor için kalifiye tarzda, bu spora gerçekten ilgi duyan ve bağlılık gösteren oyuncular yetiştirmeyi ve bunları kendi çatısı altında birleştirmeyi misyon edinmiştir. Bu amaçla kurulan U.S. Polo Assn., daha sonraları Polo sporundan esinlenerek hazırladığı koleksiyonlarıyla tüm dünyadan büyük beğeni toplamıştır. Aynı zamanda firmanın ana lisansörlüğü 42 ülkede birden ülkemiz şirketlerinden " Aydınlı Grup" tarafından sağlamaktadır. Şu an hazır giyimden aksesuara; ev tekstilinden deniz ürünlerine kadar çok geniş alanlara yayılmış ve birçok ürün üreterek, üretim yaptığı her alanda popülerlik kazanmıştır. Özellikle hazır giyim sektöründe dünya devlerinden biri haline gelen firma 100'ü aşkın ülkede mağazalarını bulundurarak, Polo sporu için üretim yapan bir firmadan çok daha fazlası olduğunu tüm dünyaya göstermektedir. Hazır giyim sektöründe dünya çapındaki bu başarısında ürünlerinin kalitesi, özgün tasarımı ve beğenilirliği etkili olmuştur.

US Polo Gömlekler

US Polo Gömlekler

US Polo Assn. başta ülkemizde polo yaka T-shirtlerle tanınmakla birlikte zaman geçtikçe diğer ürünleriyle de popüler hale gelmiştir. Bu ürünlerden; US Polo Gömlekler, ülkemizde bu markanın yaygınlaşmasıyla birlikte moda haline gelmiş, hem sade hem de şık ürünler ortaya çıkaran firma,her sezon için yeni ürünler tasarlamış; bir çok renk ve çeşitli ürünlere yer vererek her zevke hitap eden ürünler hazırlamıştır. Hem bayanlar hem de erkekler tarafından gerek iş hayatında , gerek günlük yaşamda sıkça tercih edilen gömlek giyiminde, US Polo; birçok insan tarafından kalitesi, tasarımı geniş ürün ve renk seçenekleri, popülaritesi gibi birçok etmenden dolayı tercih edilmektedir.

Online Alışverişte US Polo Assn.

Aydınlı Grup tarafından 1997'den beri ülkemizde satılan US Polo ürünleri, markanın meşhur olmasıyla birlikte hem mağazalaşmada hem de online alışverişte büyük yayılım göstermiş ve müşteriye her yerden ve bir çok opsiyonla ulaşılabilirlik sağlamıştır. Hem şehirdeki AVM'lerde bulunan mağazalardan, hem de bir çok İnternet sitesi üzerinden bir çok US Polo Assn. ürünlerine ulaşmak mümkündür. Bir çok yerde satışa sunulması ve birçok ürünüyle popüler olması sebebiyle US Polo gerek internet üzerindeki siteler, gerekse mağazalarda çeşitli indirimler yapılarak müşteriyi çekmeye çalışmaktadır. Bulunduğunuz şehirdeki mağazadan sezon sonu indirimlerinden yararlanabilmekle birlikte Online Alışveriş sitelerini takip ederek bu ürünlere indirimli ulaşabilirsiniz. Online alışveriş sitelerini sıralayacak olursak (daybuyday, markafoni, trendyol, zidaya, zizigo) olarak listelenebilir. Bu siteleri takip ederek, istediğiniz ürünü en ucuz fiyata elde edebilirsiniz. Hatta tüm bu sitelere teker teker girmek yerine indirimlr.com sitesini takip ederek tüm bu sitelere ve yayınlanan indirimlere tek bir site üzerinden erişebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zizigo
  • Markafoni.com
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları