Ümraniye Meydan: Servis Noktaları Mağazalar ve İletişim Bilgileri

Ümraniye Meydan Galeri

Türkiye’de AVM kültürü her geçen gün biraz daha yaygınlaşıyor. AVM’ler insanlar için ideal gezme mekanları olarak yükselmeye devam ediyor. Hemen hemen 81 ilin hepsinde birkaç AVM mevcut. Üstelik büyük şehirlerde bu sayı katlanıyor. İstanbul’un her semtinde bir AVM olduğunu söylemek mümkün. Alışveriş yapmanın haricinde, yemek yemek, sinemaya gitmek, ailece gezmek gibi birçok aktivitenin gerçekleştirilebildiği AVM’ler ayrıca insanlara sokaktan daha güvenli bir ortam da sunuyor. İstanbul AVM kültürünün yaygınlaşmasından büyük bir pay alıyor. İstanbul’un en kaliteli AVM’lerinden biri de Ümraniye Meydan.

Anadolu Yakasının Yükselen Yıldızı Ümraniye Meydan

Ümraniye Tepeüstü mevkisinde inşa edilen bu büyük AVM, hem Ümraniye ahalisin hem de çevre semtlerden gelen ziyaretçilerin beklentisini fazlasıyla karşılıyor. Özellikle Ümraniye’nin geleneksel çarşısı içindeki alışveriş ortamına sunduğu alternatifin yüksek kalitesi oldukça dikkat çekici. Anadolu yakasından özel araba ile gelirken Ümraniye Çakmak tarafında bulunan Çakmak köprüsünü geçip yüzme havuzları mevkisine doğru 200 metre ilerleyerek, Avrupa’dan gelirken ise FSM Köprüsü’nü geçtikten sonra Şile - Çekmeköy istikametinde ilerleyip Tepeüstü kavşağına ulaşmak ve Fatih Sultan Mehmet Mahallesi tabelasını takip etmek suretiyle Ümraniye Meydan’a ulaşmak mümkün. Ayrıca AVM’ye toplu taşımayla ulaşmak için Kadıköy’den 13 ve 20Ü numaralı otobüsler veya Üsküdar’dan Dudulu minibüsleri de kullanılabiliyor. Saat 10.00 - 22.00 arası çalışmakta olan Ümraniye Meydan müşterilerine ücretsiz açık ve kapalı otopark alanı, engelli otopark alanı, engelli tuvaleti, engelli girişi, banka ATM’leri, taksi, otobüs durağı, bebek bakım odası, sinema, tekerlekli sandalye, geri dönüşüm kutusu ve telefon kulübeleri gibi hizmetler de sunuyor. Bu hizmetleri sayesinde alışveriş yaparken müşterilerini rahat ettiren Ümraniye Meydan dünyaca ünlü birçok markaya ev sahipliği yapıyor. Eğlencenin alışveriş ile birleştirildiği mekanda müşteriler keyifli vakit geçirebiliyor. Burada Batik, Adidas, Bun Design, AVEA, Cinemaximum, Altınbaş, Flormar, D&R, Media Markt, Dockers, IKEA, De Facto, Gratis, Digiturk, GAP, Intersport, LCW, Kemal Tanca, Levi’s, Koton, Jeans Lab, Kuz Optik, Nike, Mudo, Mavi, Turkcell, Mango, YKM, U. S. Polo, REAL, Penti, Swatch ve So Chich gibi seçkin markaları bulmak mümkün. Ayrıca bu seçkin AVM’de lezzetli yemeklerin yenilebileceği birçok kaliteli restoran da mevcut.

Online Alışveriş Hem Hızlı Hem Hesaplı

İçinde Popeyes, Starbucks, Num Num Sbarro, Nar Restorant, Sushico, HD İskender, Haribo, Köfteci Ramiz, La Pide – Kırk Fırın, Burger King ve Aslı Börek gibi yemek seçeneklerinin bulunduğu AVM, tüm müşterilerine çok keyifli bir alışveriş ortamı sunuyor. Bu ortamda hem gezip hem de alışveriş yapmak mümkün. Fakat bazı alışveriş severler vakit darlığından dolayı gezerek alışveriş yapamayabilirler. Onlar için ise en ideal çözüm online alışveriş. İnternet üzerinden dünyaca ünlü markalara ulaşarak online alışveriş yapılabiliyor. Üstelik mağazalarda indirim sezonu bitmesine rağmen online alışveriş seçeneğinde indirimler yıl boyunca devam ediyor. Böylece online alışveriş seçeneği müşterilerine hem hızlı hem de hesaplı bir alışveriş imkanı sunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Batik
  • Avea
  • Ikea
  • Turkcell
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları