Ulusoy Trabzon: Trabzon Otobüs Biletlerinde İndirimli Online Fiyatlar

Ulusoy Firması kaliteli seyahat imkanı sunan özel bir markadır. Galeri

Ulusoy Firması ülkemizin en profesyonel ve kaliteli seyahat firmaları arasındadır. Her zaman lüks, konfor ve seçkinliği bir arada barındıran firma, artık yolculuk alanında markalaşmıştır. Bu sayede otobüs ulaşımı denince akla ilk gelen markalardan biri haline gelmiştir. Modern araçlar, deneyimli ve güler yüzlü personel, teknik donanım markanın özelliklerinden bazılarıdır. Ülkenin birçok yerine seferi olan markanın son olarak, Trabzon ve İskenderun seferleri de başlamıştır. Ulusoy Trabzon seferleri uygun fiyat avantajlarıyla müşterilere sunulmaktadır.

Firma Hakkında Genel Bilgiler ve Ulusoy Trabzon Seferleri

Ulusoy Firması, kaliteli ve nezih bir seyahat kuruluşudur. Markanın her zaman düzenli sigortası yapılan araçları, modern tekniklerle donanmıştır. Firma ile yolculuk eden müşterilerin seyahat sigortaları da mutlaka yapılmaktadır. Yolcuların konforlu ve rahatı için her hizmet verilmektedir. Gündüz ve akşam seferlerinde konuklar için ücretsiz çayi kahve, meyve suyu, su ve doyurucu aperitif sunumları yapılmaktadır. Sabah servsilerinde ise taze kahvaltı uygulaması bulunmaktadır. Konuklara ücretsiz gazete hizmeti de mevcuttur. Firmanın yolculuk sırasında dinleme tesisleri kendi bünyelerinde görev yapan özel, nezih yerlerdir. Terminalleri de diğer firmalardan farklı olarak kendi özel yerlerinde konumlanmıştır. Ülkenin hemen hemen her büyük iline ve turizm merkezlerinde seferler düzenlenmektedir. Son olarak ise, İstanbul, Ankara, Adana, İskenderun ve Trabzon arasında karşılıklı seferler başlamıştır. Ulusuy Trabzon seferleri yeni uygulamaya konmuş olup, önemli indirimlerle satışa sunulmaktadır. Ulusoy Trabzon seferleri ile bu güzel ilimize en konforlu şekilde ulaşmak mümkündür. En yeni araçlar ve en nezih ikramlarla Karadeniz yolculuğumuz gerçekleşebiilir. Firma karayolu ulaşımı yanında, otobüs kiralama hizmeti de sunmaktadır. Öte yandan firmanın terminalden şehir içlerine ücretsiz servis hizmeti de bulunmaktadır.

Bilet Alımı Bilgileri ve Online Alışveriş Seçenekleri

Ulusoy Trabzon iline ve diğer illere düzenli olarak seferler düzenlenmektedir. Seferlerde herhangi bir iptal veya gecikme olmamakta, nadiren olduğunda ise, hemen telafi edilmektedir. Markanın birçok ilde iletişim ve bilet satış şubesi bulunmaktadır. Öte yandan devamlı kullanılabilen 444 1 888 numaralı danışma hattından rezervasyon yaptımak ve diğer bilgileri almak mümkündür. İnternet sitesinden ise, kısa sürede online rezervasyon ve bilet alımı yapılabilir. Hareket yeri, varılacak yer, kişi sayısı ve sefer tarihi bilgileri alınarak yaklaşık olarak 1 dakika gibi kısa bir sürede yer ayırtımı yapılabilir. İnternet adresinden, dinlenme tesisleri adresleri, sefer düzenlemeleri, terminal iletişim bilgileri de alınabilir. Firma devamlı müşterilerinde özel bir kart uygulaması hizmeti sunmaktadır. Bu kart ile bilet alımlarında özel indirimler, hediye puanlar ve birçok mağaza ile konaklama tesisinde çeşitli indirimleri uygulanmaktadır. Yurtdışına da sefer düzenleyen firmanın yurtdışı sefer tarih ve saatleri de online olarak öğrenilebilir. Bilgiler cep telefonları da güncel şekilde aktarılmaktadır. Genel anlamda, internet üzerinden rezervasyon için Cepyol, Tripsta ve Bravofly gibi güvenilir adreslerden kara veya havayolları biletleri alınabilir. Bu şekilde, kolayca ve çeşitli indrim seçeneleriyle yer ayırtma sağlanacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bravofly
  • Tripsta
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları