Uludağ Otobüs: Yurt İçi Otobüs Biletlerinde Kaçırılmayacak Fiyatlar

Uludağ Seyahat kırk yıldır ulaşım alanında hizmet sunmaktadır. Galeri

Uludağ Otobüs Firması, kırk yıllık mesleki tecrübesiyle ülkemizin en kaliteli seyahat firmalarından biridir. Firma, Fehmi Şengörenoğlu tarafından 1973 yılında kurulmuştur. Ulaşım alanında tecrübeleri olan Şengörenoğlu kısa zamanda araç filosunu geliştirerek başarı kazanmıştır. Marka, Balıkesir merkezli olup, ülkenin birçok noktasına ulaşım hizmeti sunmaktadır. Güleryüzlü ağırlama, kaliteli servis, başarılı kaptan ve personel ile marka güven duyulan bir firmadır. Öte yandan, hizmet kalitesi, kendini devamlı yenilemesi ile firma birçok ulaşım şirketinden ayrılmaktadır.

Uludağ Turizm Firması, Özellikleri ve Destinasyonları

Uludağ Otobüs birçok ilimize sefer düzenleyen bir markadır. Seyahat firmasının destinasyonları arasında, Afyonkarahisar, Ankara, İzmir, İstanbul, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Eskişehir, Edirne, Çanakkale, Isparta, Mersin, Muğla, Van gibi merkezlerdir. Bu illerde aynı zamanda firmanın şubeleri de bulunmaktadır. Marka, genel anlamda, yolcu taşımacılığı yapmakla birlikte, bunun yanında birçok farklı hizmeti de bulunmaktadır. Servis taşımacılığı, araç kiralama, taşımacılık, şehiriçi personel taşıması, turizm taşımacılığı ve turizm acenteliği sayılabilir. Öte yandan, markanın birçok spor ve hizmet için sponsorlukları mevcuttur. Firmanın konuklarına verdiği önem oldukça beğenilmektedir. Seferler daima disiplinli ve düzenli şekilde uygulanmaktadır. Sefer aksaması yaşanmamaktadır. Ulaşım sırasında müşterilere her ikram sunulmaktadır. Çay, kahve, su, meyve suyu ve aperatif atıştırmalık ikramları daima taze olarak verilmektedir. Firmanın araçları daima yenilenmekte, bakımıyla sigortası düzenli şekilde yapılmaktadır. Araçlar, Travego, Tourısmo, Setra, Sprinter gibi kaliteli araç markalarından seçilmektedir. Uludağ Otobüs firması şehirlerarası taşımacılıkta destinasyonlarda servis uygulaması da yapan bir firmadır. Şehir içi bölgelere ücretsiz ve düzenli servis ağı işlemektedir.

Online Bilet Alımı, Bilet Rezervasyon Seçenekleri

Uludağ Otobüs firması müşterilerine uygun rakamlarla bilet satışı yapan bir markadır. Markanın müşterileri için hazırladığı "Uludağ Kart" ile avantajlı rakamlara seyahat etmek ve özel indirimlerden yararlanmak mümkündür. Öte yandan, firmanın sürekli ulaşılabilen 444 222 22 numaralı telefonundan rezervasyon, bilgi alma veya seferler hakkında soru sorma gibi merak edilen konularda ulaşılabilir. Firmanın ayrıntılı şekilde hazırlanmış bir internet sitesi bulunmaktadır. Bu siteden ayrıntılı şekilde hazırlanmış firma bilgileri öğrenilebilir, sefer saatleri ve destinasyonlar öğrenilebilir, Online rezervasyon işlemleri rahatlıkla yaptırılabilir. Online yolda bilet alımı son derece pratik ve ekonomik olmaktadır. Şirket şubelerine giderek bilet almak için zaman harcamak yerine, internet üzerinden birkaç kısa işlemle biletimizi almak çok daha elverişlidir. Kredi kartı ile kolayca bilet alımı yapılabilir. Firma internet hizmetlerini son derece konforlu şekilde sunan bir şirkettir. Ayrıca, bilet bilgiler anında cep telefonumuza sms olarak gönderilmektedir. Genel anlamda karayolları veya havayolları ulaşımı için bilet alımı internet üzerinden satış yapan firmalardan alınabilir. Bravofly ve Tripsa gibi online satış adreslerinden kısa sürede ve rahatça alışveriş yapabilir. Konforlu seyahatleri yapmak, kaliteli ikramlardan faydalanmak ve güvenli şekilde yolculuk etmek için firma seçilebilecek en uygun seyahat acentelerinden biridir. Bu nedenle, tatillerde, sevdiklerimize yapacağımız ziyaretlerde rahatlıkla Uludağ Firması'nı tercih edebiliriz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bravofly
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları