Ucuz Halı: Online Alışveriş İle En Ucuz Fiyatları ve Fırsatları Yakala

Ucuz Halı: Online Alışveriş İle En Ucuz Fiyatları ve Fırsatları Yakala Galeri

Yere sermek ya da duvara şıklık göstergesi olarak asmak için dokunmuş sık tüylü, bazen ipeksi olanlarına da rastlayabileceğimiz yaygılara halı diyoruz. Farklı ebatları mevcut olan bu yaygılar, genellikle yünden, pamuktan, nakışlı ve nakışsız olarak ve nadiren de ipeksi olarak karşımıza çıkar. Hanımların gözdesi, evlerimizin ise olmazsa olmazlarından olan bu tekstil ürünleri, çok da pahalı olmamakla birlikte evinizi bütünüyle bir ahenke bürüyen eşyaların başında gelmektedir. Uygun fiyatlarla bu ürünü rahatlıkla bulabilecekken ne diye yok yere onlarca para ödeyesiniz ki. Günümüz piyasasında ucuz halı seçenekleri sunan birçok kaliteli marka bulunmaktadır. Kesinlikle hatasız, defolu olmayan, kelimenin tek anlamıyla kaliteli olan bu ürünlere ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ucuzluktaki zerafeti ve alışverişteki fırsatları yakalayarak, kalitenin konforunu çok uygun fiyatlarla elde etmenin mutluluğunu yaşamaya, modelinizi seçerek başlayın...

Ucuz Halı Modelleri

Elde dokunan halılar, makine ile dokunanlara nazaran çok daha değerli ürünlerdir. Ancak bu ürünlerin elde dokunması ile mekanik ortamda dokunması arasında da pek bir fark yoktur. İkisi de aynı yöntem ile dokunmaktadır. Aslında ilk olarak insanların sıcak ve yumuşak bir zemin aramalarından sonra kullanılmaya başlanan bu ürünler, kısa zamanda sanayi devriminin de etkisiyle birçok çeşitli modellere, renklere ve desenlere dönüşmüştür. Halılar iki gruba ayrılır; bunlar el yapımı ve mekanik olarak üretilenler. Mekanik olarak üretilenler, üretimine göre yine üç farklı metot ile üretilmektedir: Bunlar; tafting, dokuma ve nonwoven yani iğneli keçe gibi yöntemler kullanılarak yapılanlardır. Yapılış biçimlerine göre ise; kesik ilmikli ve kesiksiz ilmikli olmak üzere iki çeşittir. Ve yine kullanım alanlarına bağlı olarak da; regular (misafir, yatak ve otellerdeki gibi), ordinary (koridorlar ve oturma odalarındaki gibi), ve extraordinary (kütüphane, okul, hastane gibi halka açık alanlarda kullanılan) modeller olmak üzere üç grupta ele alınmaktadır. Bu üretimi ülkemizde büyük bir ustalıkla yapan ve aynı zamanda ürettiği ürünleri sadece yurt içinde satışa sunmayıp aynı zamanda tüm dünyaya, özellikle de Avrupa ülkelerine ihraç eden bir çok ünlü marka bulunmaktadır. Merinos, Dinarsu, Royal gibi bilindik markalar, bugün en iyi üretimi yapan ve kaliteyi en ucuz fiyatlarla sunan ender isimlerdendir. Özenle dokunan bu marka ürünler, İran halılarına bile taş çıkarırcasına desenler ile bugün sadece Türkiye'ye değil tüm dünya piyasasına sunulmaktadır. En çok satılan modeller arasında yer alan ipekten dokunmuş olanları ise en uygun fiyatlarla yine bu markalarda. Alışılmışın dışında, bu dünyaca ünlü markalar, hem kaliteli hem de en ucuz ürünleri ile piyasanın gözdesi olamaya hak kazanıyorlar.

Online Fırsatlarla En Ucuz Halılar

Online Fırsatlarla En Ucuz Halılar

Evinizin ihtiyacı hatta olmazsa olmazı diye nitelendirebileceğimiz bu ürünleri, yaşadığınız yerde bir çok mobilya ve benzer ürünler satan mağazalarda bulabilirsiniz. Bu mağazaların kendi hallerince sundukları indirim fırsatlarını takip ederek ürününüzü hem indirimli olarak hem de taksit imkanları ile satın alabilirsiniz. Ancak dükkan formatlı mağazalardaki bu ürünler el yakıyor derseniz, en ucuz halı için sizi online alışveriş mağazalarına yönlendirebiliriz. Birbirinden indirimli fiyatlarla kıyasıya bir yarış içinde olan bu online mağazalarda en ucuz halıyı bulabilmeniz için bir kaç tık yeterli olacaktır. Evmanya, Evimister gibi online mağazalarda bir çok farklı modellerini ve farklı desenlerini bulabileceğiniz ürününüzün yine farklı renk seçenekleri ile mobilyalarınızla uyum içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz. Fırtsatlar bununla da sınırlı değil. Evmanya online mağazasında bültene sadece mail adresinizi vererek kayıt olup, 60 TL değerindeki hediye çekine sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine bu mağazada, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde hiç bir kargo ücreti ödemezsiniz. Evimister online satış mağazasında ise, üye olarak yine 15 TL değerinde hediye çeki kazanabilir ve yine 75 TL üzerinde alışverişlerinizde kargo ücreti mağaza tarafından ödenmektedir. Gördüğünüz üzere online alışverişin indirim fırsatları saymakla bitmiyor! Mağazaların sunduğu haftalık ve günlük indirimleri yakından takip ederek ürününüzü normalden çok daha uygun fiyatlarla satın almanız mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları