Twigy Terlik: Online Alışveriş İndirim Kampanyalarının Tümü Burada

Twigy Terlik: Online Alışveriş İndirim Kampanyalarının Tümü Burada Galeri

Twigy Firması 1988 yılında kurulmuş, yaratıcı ve kaliteli ürünler sunan önemli bir markadır. Kurulduğu yıldan bu yana gelişerek büyüyen firma günümüzde yurt çapında 1000 kadar satış noktası bulunan, sektörde önemli bir yeri olan büyük bir işletmedir. Halihazırda kendi farklı Twigy terlik tasarımlarıyla oldukça ilgi çeken şirket, dünyaca tanınan önemli bazı firmaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Bu firmalardan bazıları Ipenama, Hello Kitty, Defonsace gibi markalardır. Marka sadece yurt içinde değil, komşu ülkelerimizin hemen hemen tamamına da ihracat yapmaktadır. Twigy firmasının bir başka özelliği de büyük futbol klüplerimiz olan Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Bursaspor ve Eskişehirspor'un simgeli ve renklerini taşıyan Twigy terlik ürünleri üreten tek marka olmasıdır. Bu anlamda firma bu büyük klüplerin lisanslı Twigy terlik üreticisidir. Twigy terlik ve patik gibi ev içi giyim aksesuarlarının kullanımında oldukça yaratıcı fikirler geliştiren ve bu anlamda oldukça beğenilen bir markadır. Terlik yanında, babet, bayan ve çocuklar için lastik çizmeler, çocuk ve bebek ayakkabıları da üretmektedir.

Twigy Terlik ve Diğer Ürünlerde Alışverişi

Twigy Terlik ve Diğer Ürünlerde Alışverişi

Twigy firması hakkında bilgi sahibi olmak ve koleksiyonlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için firmanın internet sitesi olan www.twigy.com adresinden inceleme yapılabilir. Bu adresten markanın satış noktaları adreslerine ulaşmak da mümkündür. Twigy terlik başta olmak üzere markanın ürünlerine firmanın temsilciliğini yaptığı diğer marka koleksiyonlarına ulaşmak için satış noktalarına uğramanın yanısıra çeşitli online mağazalardan ürün incelemesi ve alımı yapmak da mümkündür. Twigy terlik koleksiyonunda önemli yeri olan ve firmanın temsilcisi olduğu taraftar ürünlerine ulaşmanın bir başka yolu da kulüplerin satış mağazalarıdır.

Online Ürün Alımı ve İndirimli Twigy Terlik

Twigy terliklerine ve diğer ürünlerine ulaşmanın bir diğer yolu da internet üzerinden satış yapan online mağazalardır. İnternet üzerinden satış yapan online mağazaların birçoğu bu ürünleri satmaktadır. Bu mağazalardan alışveriş yapmanın bir avantajı sokak sokak gezmeden ekren üzerinden ürünleri inceleyerek ölçülerimize uygun ürünleri seçerek alabilme imkanımızın olmasıdır. Twigy terlik ürünlerinin incelenerek satın alınabileceği online mağazalardan bazıları: Pabbuc.com, Zizigo, Zidaya, Morhipo, Markafoni gibi adreslerdir. Bu mağazalar ve markanın ürünlerini satan diğer mağazalardan ekran önünde inceleme yapılarak ürün alınması hem pratik hem de kolay olacaktır. Online mağazalar zaman zaman çeşitli kampanyalarla son derece cazip fiyatlara, piyasanın oldukça altında ürün satışı yapmaktadır. Öte yandan ücretsiz kargo veya alışveriş hediyeleri gibi fırsatlar da sunmaktadır. Bu nedenle internet üzerinden yapılan alışverişler çoğu zaman daha cazip olmaktadır. Hem ekonomik, hem de pratik olan online alışverişte dikkat edilmesi gereken noktalar, ürün seçerken numara ve ürün ölçülerine dikkat ederek ihtiyacımızı karşılayan malı seçmek, ürünü teslim aldıktan sonra bir hasar veya hata olup olmadığını kontrol etmektir. Eğer üründe bir hasar veya hata varsa derhal iadesi gerekir. Dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise güvenli alışveriştir. Alışveriş yaparken müşteri memnuniyeti kazanmış, güvenli sitelerden alışveriş yapmak yerinde olacaktır. İnternet üzerinden ödeme işlemlerine de dikkat edilmeli, özellikle yabancı adresli mağazalardan alışveriş yapılıyorsa, PayPal gibi dürüst ve emin ödeme araçlarıyla ödeme yapılmalıdır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları