Türkiye Ziraat Bankası: Kredi Faiz Oranlarında Uygun Koşul Fırsatları

T.C Ziraat Bankası Galeri

Türkiye Ziraat Bankası 1863 yılında Memleket Sandığı adıyla kurulan ilk Türk Bankasıdır. Finans ve ticaret açısından batı modelinin temelinin atılmasını sağlayarak yatırım dünyasına yeni bir pencere açmıştır. Tek sektör olan çiftçilikte ezilen üreticiye maddi imkânlar sağlayarak ülke kalkınmasına destek olmaya çalışmıştır. Geçmişten günümüze her zaman üreticinin ve halkın yanında olarak tüm sorunlarına çözüm olmayı hedefleyerek gelişimini sürdürmüştür. İşgal altındaki topraklarımızdan bugüne kadar çiftçinin, emekçinin yanında olan Ziraat en yaygın şube ağıyla Türkiye genelinde en çok tercih edilen kurumdur. Köklü ve tarihi geçmişine eşdeğer oranda evrensel, saygın, yüksek değerde hizmet kalitesi sunarak en fazla güven duyulan kurum olma özelliğine sahiptir. Kurumsal işletmelerin başında yer alarak halkın her zaman yanında olmuştur.

Sektörün ve Finansın Lideri Türkiye Ziraat Bankası

2009 yılında elde ettiği 3,55 milyar TL kârla yüzyılın kârını açıklayarak bu rakamlara ulaşan ilk Türk firması olmuştur. Şubelerinde görüntülü işlem merkezlerini açarak personelinin birbiriyle görüntülü online işlem yapma teknolojisini getirmiştir. Tüm müşteri gruplarına dünya standartlarında verimli, kaliteli hizmet sunarak en ekonomik kredilerle ticari ve bireysel alanlarda destek olmaktadır. Tarımsal finansman konusunda etkin olarak üreticiyi desteklemektedir. Dağıtım ağının gelişmesini sağlayarak küresel boyutta değer kazanmasını sağlamaktadır. Kurumsal sektörde dağılım optimizasyonunu en etkin şekilde sağlayarak evrensel kalite hizmetini sunmaktadır. Kredi süreçlerini proaktif yöneterek kredi kalitesini yüksek seviyelere taşıyan hizmet anlayışıyla minimum masraflı maksimum fayda sağlamaktadır. Kredi seçenekleriyle üreticinin sürekli yanında olarak düşük faizli konut kredisi ve araç kredisiyle de destek olmaya devam etmektedir. Ülkemizde KOBİ’lerin gelişmesini, kalkınmasını destekleyen yatırımlarıyla sektöre öncülük eden projeleri hayata geçirmiştir. Mesleklere özel kredi seçenekleri, girişimciyi destekleyen uygun ödeme koşullu kredileriyle üretken halkın yanında olarak maddi destek sağlamaktadır. İhracatçının en büyük destekçisi olarak uluslararası gelişim fırsatı sunan Türkiye Ziraat Bankası, sunduğu tüm maddi destekle halkının kalkınmasını, üretken nüfusun artmasını sağlamıştır. Finansal misyonundan öteye girişimciyi motive eden çözümleriyle üretim alanlarının yaygınlaşmasına, daha etkin ve faal atılımların gerçekleşmesine zemin hazırlamıştır. Türk üreticilerinin küresel boyutta üretim kapasitelerine ulaşabilmesinin altyapısını oluşturmuştur. Dilerseniz siz de ülkemizin en fazla tercih edilen finansal kurumu olan ve aynı zamanda devlet kurumu niteliği taşıyan bu kuruluştan kredi alabilirsiniz. Özellikle emekliyseniz ve maaşınızı bu finansal kurumdan alıyorsanız düşünmeniz gereken prosedürler de ortadan kalkıyor. Ziraat Bankası, maaşını şubelerinden çeken emeklilere de uygun faizle finansal borçlar sağlamaktadır. Aynı zamanda pek çok prosedürü de askıya alarak bu işlemi gerçekleştirmektedir.

Kredi Kullanımında Uygun Koşullar ve Fırsatlar

Türkiye Ziraat Bankası kredi faiz oranlarını ziraatbankasi.com.tr sitesinden inceleyebilir, seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Konut, araç, ihtiyaç gibi tüm kredi seçeneklerini internet sitesinden araştırabilir, başvuru koşullarını inceleyebilirsiniz. Size en yakın şube ve ATM adreslerini internet sitesinden öğrenebilirsiniz. İnteraktif hizmetlerden online yararlanabileceğiniz site üzerinden her türlü işleminizi ücretsiz olarak yapabilir, zaman ve maddi olarak kazançlı olabilirsiniz. Zaman kaybı yaşamadan adınıza verilebilecek kredi miktarını öğrenmek için finans kurumunun online sitesine göz gezdirebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları