Turkcell Vınn: 3G Modem ve Abonelik Paketlerinde İndirim Fırsatları

Turkcell Vınn kampanyaları ile daha az ödeyeceğiniz internet erişimine sahip olabilirsiniz. Galeri

Günümüzün en hızlı iletişim aracı olan internet çoğu zaman en çok kullanılan hatta zorunluluk olan bir araç haline gelmektedir. Bu nedenle her zaman büyük bir ihtiyaç haline gelen internet için çeşitli abonelikler dahilinde internet kullanımı sağlanabilmektedir. Daha az ödemek ve daha hızlı erişim sağlamak için tercih edebileceğiniz Turkcell Vınn kampanyaları en çok kullanılan internet sağlayıcılar arasında yer almaktadır. Uygun abonelikleri ve farklı paket seçme olanakları ile tercih edilen Turkcell ‘de 3G hızında internet keyfi sunulmaktadır.

Turkcell Vınn Kampanyaları, 3G Özellikli Modemler

Turkcell Vınn Kampanyaları, 3G Özellikli Modemler

Her yerde her alanda kullanılan internet günümüzün en zorunlu ihtiyaçlarından bir tanesi haline gelmektedir. Gerek sosyal medyayı yakından takip etmek için gerekse çeşitli iş görüşmeleri ve veri aktarımı için kullanılan internet çağımızın en hızlı ve en kolay iletişim araçlarından bir tanesi olmaktadır. Düzenlenen modem ve internet kampanyaları arasında da en çok tercih edilen ve en uygun fiyatların yer aldığı markanın Vınn kampanyaları ise kolay ve pratik kullanıma sahip modemlere ve daha hızlı erişime sahip olmaktadır. Bunlardan en kolay ve pratik uygulamanın yapıldığı Turkcell Vınn 3G modem pek çok kişinin ilk tercih ettiği modellerden bir tanesidir. En az 12 ay kullanmak şartı ile sunulan bu fırsatta aylık ödemeler şeklinde faturalar kesilmektedir. Modemin sağladığı kolaylıklar arasında daha hızlı erişim imkanı ilk sırada yer almaktadır. Bunun yanı sıra kullanıcısı için son derece yararlı olan bu modem ile ister laptop ister masa üstü bilgisayardan internete rahatlıkla girmek mümkün olmaktadır. Daha ince ve şık tasarım arayanlar için de Slim Vınn modeli bulunmaktadır. 5 mbps indirme hızına sahip olan modeller faturalı ya da faturasız, öğrenci ya da kamu tarifleri ile hem fiyatları uygun hem de erişimi hızlı olan ürünler arasında yer almaktadır. Tercih edilebilecek olan Turkcell Vınn paketlerinden bir tanesi de DC modem bulunan modeller. Sabit hattını internet kullanmak için açık bırakan kişilere çözüm olan bu kampanyada modem olarak kullanılabilecek ufak cihaz hem de evde hem de dışarıda ortak internet kullanımı sağlayabilmektedir. Daha pratik bir çözüm olan bu modem kampanyası ile gereksiz telefon faturalarından kurtulabileceğiniz gibi markanın internet keyfini 3G hızı ile sürebilirsiniz. Şarj edilebilir ve taşınabilir özelliği ile cihaz daha becerikli ve işlevli hale getirilmektedir. Sabit telefonlara, erişimi daha yavaş olan internetlere Turcell Vınn ile veda edebilirsiniz.

Turcell 3G Kampanyaları, Bilgi ve Alışveriş Merkezleri

Daha kolay internete girmek için kullanabileceğiniz markanın kampanyaları, cihazları ve fiyatları hakkında geniş bilgiyi turcell.com.tr ‘de bulabilirsiniz. Pek çok farklı seçenek içinde kendinize ve bütçenize en uygun kampanyayı seçebileceğiniz gibi katılabileceğiniz telefon ve hat kampanyaları hakkında da geniş bilgi edinebilirsiniz. Daha hızlı erişim sağlayabileceğiniz cihazlara bu adresten ulaşabilir online başvuru ile hemen başvuru yapabilirsiniz. Siz de Turkcell ailesine katılabilir, kampanya ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Turkcell
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları