Turkcell Konuşma Kampanyaları: İndirimli Hat Paketleri ve Kampanyalar

Turkcell konuşma paketleri Galeri

Türkiye'de 1994 yılında Turkcell'in kuruluşuyla Türkiye'de mobil iletişim devri başlamıştı. Turkcell geçen süre içerisinde dokuz ülkede 68 milyon aboneye ulaşmış ve bir dünya markası haline gelmiştir. Bulunduğu bu dokuz ülkenin beşinde alanında liderliği kimseye kaptırmamıştır. Eylül 2012 itibariyle lisans bedelleri de dahil 8.7 milyon dolarlık yatırımıyla bu alanda liderliğini ve büyüklüğünü pekiştirmiş, 68 milyon abonesinin memnuniyeti için çalışmaya devam etmiştir. Turkcell bugün Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Moldova, Ukrayna, Belarus, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhurieti ve Almanya'da da milyonlarca aboneye ulaşmıştır.

Turkcell Konuşma Kampanyaları!

68 milyon abonesine kaliteli ve kesintisiz mobil iletişim hizmet veren Turkcell, alanında lider olmasının yanında yaptığı kampanyalarla da adından söz ettirmekte ve müşterilerini mutlu etmektedir. Yaptığı konuşma kampanyalarıyla da tercih sebebi olan Turkcell, faturalı ve hazırkart müşterilerine özel farklı imkanlar sunmaktadır. Faturalı hatlar için hazırlanan yıllık abonelik kampanyalasıyla çok uygun fiyatlara her yöne konuşma paketlerine yıllık olarak abone olabilir ve bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Her yöne 500 dk konuşma ya da her yöne aylık 1200 dakika konuşma ve ek olarak 2 gün sınırsız konuşma kampanyalarından çok uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Faturalı hatlar için hazırlanmış bir diğer avantajlı paket de hepsi paketi. Yıllık abonelikle her yöne 500 dakika konuşma, 1000 sms ve 1 Gb internete sahip olabilirsiniz. Sabit fiyat garantisiyle faturanız geldiğinde herhangi bir şok yaşamazsınız. Akıllı joker paket abonesi olarak da aylık çok küçük bir ücretle 60 dakika yurtiçi konuşma, 60 sms ve 60 Mb internet ile uygun fiyata en uygun pakete sahip olabilir, dünyaya sürekli bağlı kalabilirsiniz. Faturalı hatların dışında hazırkart aboneleri içinde Turkcell konuşma kampanyaları bulunmakta. Aylık nar paketleriyle yüklediğiniz liraları 5 katı liraya çeviren nar paketine abone olabilir ve 1 yerine 5 kat liralık konuşma yapıp kara geçebilirsiniz. Ayrıca bana uyan paket ile de yatırdığınız liralarınızı 4'e katlayabilir, her yöne sms ya da internet olarak harcayabilir, sadece bir şeyi kullanmaya zorlanmazsınız. Ben yaptım 500 paketiyle bir ay boyunca her yöne 250 dakika ve Turkcellilerle 250 dakika olmak üzere toplam 500 dakika konuşmayı çok ucuza alabilirsiniz. Üzerine küçük ücretler ekleyerek de isteğinize göre her yöne 1500 sms, Turkcellilerle 7500 sms veya 500 mb internet paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Bir Turkcell Konuşma Paketine Abone Olun!

Şimdi siz de Turkcell kalitesinden ve avantajlarından faydalanmak istiyorsanız yeni bir Turcell abonesi olun ya da numaranızı taşıyın. Zaten bir Turkcell abonesiyim diyorsanız şimdi hemen turkcell.com.tr sayfasını ziyaret ederek kampanyalar hakkında bilgi alabilir, online işlemler sayfasından giriş yaparak abonelik işlemlerinizi düzenleyebilir, yeni bir pakete abone olabilir ya da varolan aboneliklerinizi iptal edebilirsiniz. Faturalarınızı ve varolan hazırkart TL bilgilerinizi de kontrol edebilir, sürpriz faturalardan kendinizi koruyabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Turkcell
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları