Turkcell Kampanyalı Telefonlar: Akıllı Telefonlarda Uygun Ödemeler

Turkcell Galeri

1994 yılında kurulan Turkcell, Türkiye'nin ilk gsm operatörü olma özelliğinin yanında günümüzde Türkiye'de en fazla aboneye sahip gsm operatörü ünvanına da sahiptir. Firma Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kazakistan, Ukranya, Azerbaycan, Gürcistan ve Moldova'nın da bulunduğu 9 ülkede faaliyet göstermektedir. Faaliyetlerini sürdürdüğü 9 ülkenin 5'inde pazar lideri olan firma dünya genelinde sahip olduğu 68 milyon abonesine kaliteli iletişim hizmeti vermektedir. Bu abone sayısı ile Avrupa'da abone sayısı bakımından en büyük üç şirketten birisi olma özelliğine sahip olan firma yüksek kapsama alanı ile sadece Türkiye'de değil dünya üzerinde birçok noktasından kullanıcılarına sorunsuz iletişim imkanı sağlamaktadır. Özellikle eğitim, spor, kültür ve sanat konularında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerinin yanında birçok insana cazip Turkcell kampanyalı telefonları ile kolay bir şekilde akıllı telefon sahibi olma imkanı da vermektedir. Müşterilerine zamanın gerektirdiği hizmetleri yüksek kalite standartları ile sunan firma, dünyanın en büyük gsm operatörlerinden birisidir.

Akıllı Telefon İle Hayat Daha Kolay

Akıllı Telefon İle Hayat Daha Kolay

Alexander Graham Bell'in telefonu bulmasından sonra hızlı bir evrim geçiren bu cihaz ilk başlarda sadece sabit hatlar ile bizlere iletişim imkanı sağlamaktaydılar. Bundan dolayı sadece ev ve iş yerlerimizde kullanabildiğimiz bu iletişim aracları teknolojinin etkisi ile büyük gelişim geçirerek taşınabilir modelleri üretilmiş ve bizlere dilediğimiz her yerden iletişim imkanı sağlamıştır. Günümüzde sadece bir iletişim aracı olmaktan öte akıllı modelleri sayesinde bizlere dilediğimiz her yerden internete girme imkanı vermekte, navigasyon sistemleri sayesinde yön bulmamıza yardımcı olmakta, müzik dinleyip video izleme olanakları gibi birçok farklı özelliği ve onlarca farklı modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip bu cihazlar bu hizmetleri insanlara verebilmesi için gsm operatörlerinin de bu hizmetleri karşılayabiliyor olması gerekmektedir. Dünyanın en büyük gsm operatörlerinden biri olan Turkcell "Hayat paylaşınca güzel" sloganı ile 1994 yılından beri ülkemizde insanların iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yaygın kapsama alanına sahip olan firma sadece Türkiye'de değil 9 ayrı ülkede insanların iletişim ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Firma dünya üzerinde toplamda 68 milyon aboneye hizmet vermektedir. Ayrıca Turkcell kampanyalı telefonları ile akıllı telefon sahibi olmak isteyen birçok müşterisine, cazip imkanlar sunarak bu ürünlerden dilediklerini kullanma imkanı sağlamaktadır. Abonelerine anlaşmalı olduğu diğer şirketlerde indirimli alışveriş imkanı da sunan firma, başta eğitim ve spor olmak üzere birçok sosyal sorumluluk projesini de yürütmektedir.

Turkcell Kampanyalı Telefonları İle Siz de Bu Muhteşem Cihazlardan Birisine Sahip Olun

Turkcell Kampanyalı Telefonları İle Siz de Bu Muhteşem Cihazlardan Birisine Sahip Olun

Siz de dünya üzerinde birçok insanın tercih ettiği akıllı telefonlardan birisine Turkcell kampanyaları ile sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Firma sizlere sahip olduğunuz Turkcell tarifinize ek olarak yansıtacağı düşük bir bedel ile Sony, Samsung, Blackberry, Lg, Apple, Nokia, Htc gibi dünyaca ünlü birçok firmanın ürünlerinden dilediğinize sahip olma imkanı vermektedir. Hem Turkcell kalitesi ile iletişim imkanı yakalayacak hem de bu cihazlar ile günlük yaşamda ihtiyaç duyacağınız birçok şeyi kolaylıkla halledebileceksiniz. Siz de muhteşem kampanyalar ile bu cihazlardan birisine sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Turkcell
  • Nokia
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları