Turkcell Hazır Kart Kampanyaları: Konuşma ve Mesajlaşma Fırsatları

Ben Yaptım Kampanyası Galeri

Günümüz iletişim çağında cep telefonları yaygın bir şekilde yer tutmaktadır. Hemen hemen herkesin cebinde en az bir adet cep telefonu bulundurmak zorunlu hale geldi. Cep telefonlarının yaygınlaşması ile birlikte telefon hatlarının da kendi aralarında birçok çeşidi ortaya çıktı. Bunların bazıları uzun ömürlü oldu, bazıları ise kendi aralarında birleşerek hayatlarına devam ettiler. Bu durum özellikle cep telefonu kullanan vatandaşlar adına büyük bir avantaj haline dönüştü. Telefon hattı firmaları Türkiye'deki bu büyük pastadan kendilerine en büyük payı alabilmek için birbirleri ile yarışır hale geldiler. Birbirinden cazip kampanyalar, avantajlı fiyat tarifeleri ile sürekli bir rekabet halinde bulunmaktadırlar.

Turkcell Hazır Kart Kampanyaları

Turkcell Hazır Kart Kampanyaları

Bu telefon hatlarından Turkcell markası en köklü markalardan hatta ilk telefon hattı firması özelliğini taşımaktadır. Daha sonra telefon hattı firmalarının çoğalması ile rekabet haline geçen Turkcell şu dönemlerde birbirinden özel kampanyalar ile müşterilerin ilgisini daima üzerilerinde tutmaktadır. Faturalı hat ve hazır kart şeklinde müşterilere hizmet sunmaktadır. Özellikle hazır kart sistemi ile müşterilere istedikleri kadar lira yükleyerek, kullandıkları miktar kadar ödeme şeklini sunarak, ay sonu fatura korkusunu ortadan kaldırarak, kullanım miktarını müşterilerin kendi inisiyatifine bırakarak büyük ilgi görmüştür. Konuşma ve mesaj olarak ayrı ayrı paketler halinde veya ikisini bir arada kombin ederek çeşitli fiyat aralıklarında kampanyalar sunmaktadır. Turkcell hazır kart kampanyaları; aşık paket uygulaması ile uygun fiyata tek bir numara ile bir ay boyunca sınırsızca mesajlaşma hakkı sunmaktadır. Süper sms paketi ile cazip fiyata aylık şebeke içi 11.000 sms hakkı hakkı tanımaktadır. Her yöne sms paketi avantajı ile makul bir ücretle her yöne 5.000 sms hakkının yanı sıra 100 mb internet paketi vermektedir. Her yöne 500 sms paketi ile uygun fiyata bir ay boyunca rahatça mesajlaşma hakkı tanımaktadır. Konuşma paketlerine de oldukça kampanyalı fiyatlar uygulamaktadır. Aylık cazip fiyatlar karşılığında her yöne aylık nar paketi ile verilen ücretin 4 katı konuşma paketi sunmaktadır. Gençlere özel olarak tasarlanan bana uyan paket sayesinde aylık düşük bir fiyata, ödenen ücretin yaklaşık 4 katı, ister konuşma, ister mesaj ya da internet için rahatça kullanılabilir. Gnctrkcll ben yaptım paketi ile ucuz bir fiyat karşılığında 250 dakika şebeke içi ve 250 dakika diğer operatörler olmak üzere toplam 500 dakika konuşma hakkı sunmaktadır. Her geçen gün artan ihtiyaç ve talepler doğrultusunda çalışan firma birbirinden cazip kampanyalar için araştırmalarını sürdürmektedirler.

Turkcell Hazır Kart Kampanyaları Hakkında Bilgi Edinme

Turkcell kendi alanında sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek yapılan yeniliklerin yanı sıra birçok avantajlı konuşma ve mesaj paketleri kullanıcının nabzını tutarak, müşterilerinin memnuniyetlerini daima ön planda tutmaktadır. Kullanıcıdan gelen talepler ve özellikle gençlerin önerilerini alarak her alanda kamu görevlisine, öğretmene, öğrenciye yönelik fırsat paketleri sunmaktadır. En yakın Turkcell bayisine uğrayarak kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi alınabilir ve www.turkcell.com.tr adlı resmi sitesi ziyaret edilerek kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi edinilebilir ve online işlemler yapılabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Turkcell
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları