Turkcell Bedava Sms: Turkcell Mesaj Kampanyaları ve Paketleri

Turkcell Logo Galeri

Günümüzde haberleşmek için vazgeçilmez icatlardan bir tanesi de cep telefonudur. Cep telefonu ile birlikte haberleşmek oldukça kolaylaştı ve daha pratik hale geldi. Cep telefonlarının gelişmesi ile telefon operatörleri sayısında bir artış gözlemlendi. Özellikle telefon operatörleri müşterileri kendi tarafına çekmek için birbirinden avantajlı kampanyalar düzenlemektedir. Her geçen gün televizyonlarda birbirinden avantajlı tarifeler, paketler ve indirim fırsatlarının reklamları yayınlanmaktadır. Ülkemizin en eski telefon operatörlerinden biri olan Turkcell gelişen teknoloji doğrultusunda, kullanıcıdan gelen talepler ile doğru orantılı olarak kendisini sürekli geliştirerek, kullanıcılarını memnun etmek için çok cazip kampanyalar ve paketler sunmaktadır. Bunlar; mesaj paketleri, konuşma paketleri ve internet paketleri olmak üzere üç gruba ayrılarak ihtiyaca göre tercih edilmektedirler.

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Bu yeni dönemde Turkcell bedava sms paketleri ile kullanıcılarına çok uygun fiyatlara çeşitli paketler sunmaktadır. Turkcell sms kampanyaları; her yöne sms paketi ile 5000 bedava mesaj hakkına ve 100 mb internet paketine çok uygun fiyata sahip olabilirler. Her yöne bedava 500 mesaj paketine çok ucuz bir fiyata sahip olunabilir. Bu kampanyaya katılmak için büyük harfler ile hy 500 sms yazarak 2222'ye göndermek yeterlidir. Şebeke içi 10000 bedava mesaj hakkının yanı sıra şebeke içi kullanılabilecek 100 mms hakkını da bedava olarak tanımaktadır. Bu pakete aylık uygun bir fiyata sahip olarak bir ay boyunca rahatça şebeke içi mesaj atılabilir. Turkcell bu yeni dönemde sunduğu aşık paket kampanyası ile kullanıcılara yalnızca bir numaraya sürekli mesaj atılıyorsa, çok ucuz bir fiyata tek numaraya ay boyunca sınırsız mesaj hakkı vermektedir ve bu paket özellikle sevgilileri oldukça memnun etmektedir. Hazır kart süper sms paketi sayesinde tüm Turkcell hat kullanıcıları aylık çok uygun fiyata şebeke içi tam 10000 bedava mesaj ve diğer operatörlere 1000 mesaj hakkı ile toplam 11000 bedava mesaj hakkına sahip olmaktadırlar. Sms kampanyaları sayesinde konuşmak yerine mesaj atmayı tercih eden kullanıcıları memnun ederek, her geçen gün kampanyalara bir yenisini eklemek için sürekli araştırarak çalışmaktadırlar. Tüketici taleplerini de göz önünde bulundurarak çeşitli insan profillerine göre fırsatlar, indirimli paketler ve avantajlı fiyatlar sunmak için çalışmaktadırlar.

Turkcell Sms Kampanyaları Hakkında Bilgi

Turkcell bedava sms paketleri bu yeni dönemde firmanın kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklardan biridir. Aylık çok uygun fiyatlara çeşitli mesaj sayısına sahip paketler ile her kesimden kullanıcının ihtiyacına yönelik talepler giderilmeye çalışılmıştır. Sürekli değişen şartlara ve ihtiyaçlara göre kampanyalarda yeni düzenlemelere giden firma diğer operatörler ile tatlı bir rekabet içerisindedir. Mesaj bedava paketlerinde oldukça çeşitli fırsatlar sunan firma kullanıcılarına bu yönde bir sınırlama getirmemiştir. Turkcell sms paketleri hakkında detaylı bilgi için en yakın Turkcell iletişim merkezine uğrayabilir ya da www.turkcell.com adlı resmi internet sitesi ziyaret edilerek bilgi edinilebilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Turkcell
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları