Türk Kitabevi: Çocuk Eğitim Kitaplarında İndirimli Fiyatlar

Türk Kitabevi: Çocuk Eğitim Kitaplarında İndirimli Fiyatlar Galeri

Teknolojinin gelişmesi ve internetin yaygın olarak kullanılması her şeyi etkilediği gibi kitabı da etkilemiştir. Daha önceleri bilgiye ulaşmak için kütüphaneler bulunurdu. Kalın ansiklopediler arasından istenilen bilgiye ulaşılırdı ve bu saatler sürebilmekte idi. Teknolojinin gelişmesi ve maliyetin düşmesi ile kitaplarda artık günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. Özellikle internetin daha fazla yaygınlaşması ve insanların internet üzerinden alışveriş yapmaya başlaması ile istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilmek mümkün oldu. Almanya'da faaliyet gösteren Türk Kitabevi, orada bulunan Türklere özel Türk yazarların eserlerini internet üzerinden onlara sunmaya çalışmaktadır. Türk Kitabevi'nin resmi sitesi olan Tuerkkitabevi.com üzerinden en çok tercih edilen eserlere ulaşmak mümkün.

En Çok Satan Kitap, Film ve Albümler!

En Çok Satan Kitap, Film ve Albümler!

Müzik ve film kategorileri de diğer seçenekleriniz arasındadır. Siparişlerinizi ise 24 saat içinde size teslim etmekteler. Türkiye'de popüler olarak okunan ve tercih edilen eserleri burada bulmanız mümkün. Yurt dışında yaşayan ve bu eserlere ulaşamayanlar için oldukça ideal fırsatları sunuyor. Bunun yanında en çok satılan bölümünde bulunan eserler tercih yapmakta zorlananlara kolaylık sağlıyor. Renkli, mealli bir Kuran-ı Kerim'i burada bulabilirsiniz. Gül kokulu olan ürünü sipariş verdiğiniz zaman hemen adresinize getiriyorlar. Bunun yanında yemek kitabı arayanlara özel olarak da birçok ürün bulunmaktadır. Türkiye'de en tanıdık yüz olan ve yemek programları sunan Oktay Usta'nın eserine de ulaşmak isteyenlere de bu fırsat sağlanıyor. Elif Şafak, Can Dündar, Ahmet Ümit gibi son yılların gözde yazarlarının eserleri de burada bulunuyor. Edebiyat, bilgisayar, çocuk, eğitim, felsefe ve daha birçok kategorideki eserler ulaşmak mümkün. Çocuklar için masal setleri ya da dil öğrenim setleri de en çok satılan ürünler arasında bulunuyor. Kitabın yanında film ve müzik gibi sunumlara da ulaşma imkanınız var. Türkiye'de kaseti yeni çıkan ünlü şarkıcıların albümlerine ulaşabilirsiniz. Film kategorisinde ise en beğenilen filmlere ulaşmak mümkün. Yeni çıkan filmlerin yanı sıra Yeşilçam filmleri de burada satılmaktadır.

Türk Kitabevi: İndirimli Eserler!

Siteye giriş yaptığınız zaman size kitap, müzik ya da film seçmekte yardımcı oluyorlar. Sitede bulunan "Çok satanlar" kategorisinde en çok tercih edilen 10 ürünü bulmak mümkün. Böylece gündemi yakından takip edilebilir, en beğenilen ürünlere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca detaylı arama motoru da istediğiniz esere ulaşmakta size yardımcı olacaktır. Türk Kitabevi, sunduğu kampanyalar ile de ilgi çekiyor. En çok tercih edilen ürünlere özel olarak %20-%50 arasında değişen yüksek oranlı indirimler uygulamaktadır. Bunun yanında siteye mail adresinizi yazdığınız taktirde sizi yeni çıkan ürünlerden haberdar ediyorlar. İnternet üzerinden siteye üye olarak sipariş verebildiğiniz gibi telefon ile de sipariş verme imkanınız bulunuyor. Stoklarında bulunan eserleri ise size ertesi gün teslim ediyorlar. Sitede Türkçe dilin yanı sıra Almanca dil seçeneği de bulunmaktadır. Fırsat günlerinde ise kendisini tercih edenlere özel olarak indirim uygulamaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları