Tupperware Türkiye: Mutfak Eşyalarında İndirimli Fiyat Fırsatları

logo Galeri

1946 yılından bu yana tüm dünyadaki kadınların mutfaktaki en büyük destekçisi olan Tupperware, birbirinden özel tasarımları ile hayatı kolaylaştıran ürünlere imza atmaktadır. Markanın kurulduğu günden bu yana en büyük amacı gıdaları bozulmadan en taze ve sağlıklı şekilde saklamaya yardımcı olmaktır. Bu sayede bir Tupperware kullanıcısı hem zamandan hem paradan tasarruf etmektedir. Üstelik markanın ürünleri sadece saklama kaplarından ibaret değildir. Gıdanın hazırlık aşamasından, pişirme ve sunum aşamasına kadar birçok çeşit ürün tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Firma bugün artık dünyada en çok tercih edilen ve güvenilen markaların başında gelmektedir.

Ev Partileri İle Hayatımıza Giren Mucize

Ev Partileri İle Hayatımıza Giren Mucize

Merkezi İstanbul'da bulunan Tupperware Türkiye 1996 yılında hizmete girmiştir. Ve kısa sürede 20'den fazla ilde yüze yakın distribütörlük rakamına ulaşmıştır. Tupperware Türkiye, her geçen gün büyüyen bir hizmet ağı sayesinde yerli tüketicinin de en çok tercih ettiği markalar arasındadır. Mağazacılık anlayışı ile değil doğrudan satış taktiğini benimseyen marka, dünyada neredeyse iki saniyede bir, ev partisi konseptiyle satışlarınız gerçekleştirmeye devam etmektedir. Farklı tasarımları ile markanın ürünleri Paris'teki Modern Art Museum ve Tokyo'daki Dentsu Galeri gibi önemli müze ve sanat galerilerinde sergilenmektedir. Ve dünyaca ünlü dizayn kuruluşları tarafından defalarca ödüle layık görülmüştür. Markanın satışa sunduğu ürünlerin kalitesi, tasarımları bir yana, kullandıkları teknoloji ve hammadeleri ile zaten kendini hemen göstermektedir. Satın aldığınız ürün ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda danışmanınız derhal bunu değiştirmekle yükümlüdür. Ürünler çatlama, kırılma gibi sorunlara karşı 10 yıl değişim garantisi kapsamındadır. Ayrıca kapak gibi yedek ihtiyacı duyduğunuz detayları da temin edebilirsiniz. Ev partisi sistemini kullanan Tupperware Türkiye'deki müşterilerini de bu konsept ile tanıştırmıştır. Sosyal bir ortamda ve sohbet eşliğinde bu mucize ürünün tüm marifetlerini deneyerek gözlemleyebilirsiniz. Ancak markanın mucizesine gerçekten inanmak için mutlaka kullanmanız gerekir. Çünkü yeşilliklerinizin ilk günkü tazeliğini haftalarca koruyacağına söz ile inanmak istemeyebilirsiniz. Bunu kendi gözleriniz ile gördüğünüzde tüm mutfak eşyalarınızı Tupperware ürünleri ile değiştirmek isteyeceksiniz. Peynir kapları, ekmek saklama kutuları, sürahiler, ekonomik şişeler, kaseler, termos ve karıştırma kapları, bıçak setleri markanın rengarenk katoloğundan sadece bir kaç tanesidir. Her biri 135 derece ısıya dayanıklı ürünler arasında çocuk setlerinin ayrı bir yeri vardır. Annelerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği ürünler, sağlıklı ve hijyeniktir. Tüm ürünler bulaşık makinasında yıkanabilir. Hava ve su geçirmezlik özelliği sayesinde devamlı tazelik garantisi sunarlar. Ürün serileri yerli müşterilere özel, sevimli isimler ile tanıtılmaktadır. Her An Yanımda serisi, Tini Mini Hanım serisi ve tasarım ödüllü Süper Şef en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Mutfak Aksesuarlarınızı Tuppeerware İndirimi İle Yenileyin

Tupperware Türkiye resmi sitesi tupperware.com.tr adresinden ürünler hakkında aha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca markanın ürünleri ile hazırlanmış birbirinden lezzdetli tarifleri de bulabileceğiniz sitede ürünlerin kullanımı hakkında bilgiler de mevcut. Evmanya.com alışveriş adresinden markanın ürünlerini cazip indirim avantajları ile satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları