Tuna Mobilya: Ev ve Ofis Mobilyalarında İndirimli Fiyat Fırsatları

Tuna Ev Mobilya Galeri

1970 yılında Tuna Çelik adıyla iş dünyasına atılan temeller, Tuna Grup çatısı altında devam etmiş ve firma bu isim altında ofis ve mobilya tasarımları konusunda uzmanlaşmıştır. Halen İstanbul Silivri'de bulunan 35 bin metrekarelik dev bir tesiste üretimlerine devam eden kuruluş, 1992 yılında dünyaca ünlü ve köklü marka Girsberger ile ortaklık anlaşmasına imzasını atmıştır. Bu ortaklıkla, ofis koltuğu sektörü, çok fonksiyonlu ve ergonomik ofis koltuğu modelleriyle tanışmış oldu. Geçmişteki tecrübesine deneyimlerini ekleyerek, ilerici hedeflere doğru yürüyen Tuna Mobilya, kalitenin peşinde yatırımlarına yön vermektedir. Dünyada evrensel bir değer olan tasarımları ve bu tasarımların ustalarını her zaman destekleyen firma, öncelikli olarak müşterilerinin isteklerini birinci planda tutmaktadır. Tasarımlarını ev ve ofis olmak üzere iki ana başlık altında toplayan firma, sektöre kattığı pek çok güzellikle dikkat çekiyor. Her biri duygularından ilham alarak çalışan başarılı ve profesyonel tasarımcıların meydana getirdikleri yüzlerce tasarım harikası, sade ya da modern çizgilere sahip pek çok konseptte karşımıza çıkabiliyor.

Tuna Mobilya’da Geniş Ürün Yelpazesi!

Tuna Mobilya’da Geniş Ürün Yelpazesi!

42 yıllık ofis mobilyası deneyimiyle, 21. yüzyılın tasarımlarına ışık tutmayı başaran firma, ofis başlığı altında çalışma masaları, oturma grupları, yönetici takımları ve misafir koltukları gibi pek çok ürüne imzasını atmıştır. Yeni tasarımların önünü açan ilerici çalışma prensipleriyle Tuna Mobilya, fonksiyonelliği ve zarafeti aynı potada eritmeyi çok iyi başarmaktadır. Yenilikçi oluşu sebebiyle sürekli modern teknolojilerin peşinden giden ve bu teknolojileri uygulayan firma, ev mobilyaları konusunda da sektörde önemli bir yere sahiptir. Modernizm, sadelik ve canlı renkleri akıllıca kullanarak müşterilerinin zevkine göre harmanlayan Tuna Mobilya'da, her zevke göre bir ürün mutlaka bulunuyor. Her üründe son derece kaliteli bir işçiliğin göze çarptığı firmanın ürünleri evinize bambaşka bir hava getiriyor. Birbirinden değişik kumaş seçenekleriyle ister klasik ister modern her tasarıma ayrı bir tarz katan firmanın tasarımcıları, müşterilerine 120'den fazla çeşitli desende ve dokuda kumaş seçeneği sunuyor. Koltuk, kanepe, sandalye, büfe, yatak, berjer, masa, oturma grupları yanında tv üniteleri de tasarlayan firmanın tüm koleksiyonları görülmeye değer. Pek çok farklı kombinasyonları bulunan tv üniteleri ile ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirken, sıradan takımlardan çok daha farklı bir ürüne sahip olacaksınız. Evinizi ferahlatan, kullanışlı modellerle sektörde yerini sağlamlaştıran Tuna ev ürünleri için, pek çok çeşit ahşap ve renk seçeneğiniz de bulunuyor.

İndirimli Kampanya Günlerini Kaçırmayın!

İstanbul Silivri'de fabrikası, İkitelli Masko'da bir showroomu, Dudullu Ümraniye Mododko'da bir showroomu bulunan firmanın, Ankara'da da bir bölge müdürlüğü ve showroomları bulunuyor. Eğer siz de evinizde yenilikler yapmak istiyorsanız ya da yeni evlenecek ve evinizi baştan aşağı döşeyecekseniz, firmanın showroomlarını gezebilir, her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Ayrıca firmanın sınırlı süreli olarak uyguladığı kampanyalarla istediğiniz gibi evinizi dekore edebilir, iş sahibiyseniz uygulanan indirimlerden yararlanarak, harika ofis mobilyalarına sahip olabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları