Tuğba Venn: Tesettür Giyimde İndirilmi Online Alışveriş Fırsatları

Tuğba Venn: Tesettür Giyimde İndirilmi Online Alışveriş Fırsatları Galeri

Alışveriş yaparken en büyük zorluğu tesettürlü kadınlar çeker. Beğendikleri desen ve renkte bir elbise bulmak bir yana, kendilerine göre uygun bir mağaza bile bulmakta zorluk çekiyorlar. Bunun yanı sıra kaliteli kumaş, sağlam dikiş gibi özelliklerin de elbisede olması şarttır. Tuğba Venn, kadınların bu ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Ürettiği farklı kategorideki ürünlerde kullandığı kaliteli kumaş ve titiz işçiliğin yanı sıra özgün tasarımları ile dikkat çekmiştir. Modayı takip etmesi ve farklı renklerde alternatif ürünler sunması ile kısa zamanda kadınların tercih ettiği vazgeçilmez markalar arasına girmiştir. Tuğba Venn, 3 farklı markanın özgün tasarımlarını, kaliteli kumaşlarını birleştirdiği bir yerdir. Tuğba, Nihan ve Venn adlı markalar, fikirlerini birleştirip Tuğba Venn'i oluşturdu. Her kesime ve her bütçeye uygun tasarımları ile farklı kültürlere de hitap etmiş, başarılı olmuştur. Üretimlerinin %80 gibi bir miktarı iç piyasada rağbet görürken, kalan %20'lik kesim de yurt dışına gönderilmektedir. Lübnan, Mısır, İran, Almanya, Fransa gibi ülkeler de firmanın ürünlerinin satıldığı yerler arasında.

Tuğba Venn Koleksiyon Ürünleri

Tuğba Venn Koleksiyon Ürünleri

Tugbaonline.com adlı sitede satılan ürün grupları arasında pardesü, kap, etek, ceket, takım, elbise, eşarp, tunik, gömlek bulunuyor. Bunun yanında büyük beden giyen hanımlar için de ürünler mevcuttur. Pardesü koleksiyonunda siyah, lacivert, turuncu ve krem rengi gibi alternatif renklerde ürünler sizi bekliyor. Genel özellikleri ise 140 cm boyunda olması ve pamuk ile pamuk polyesterden üretilmiş olmasıdır. Bu ürünleri kullanırken dikkat edeceğiniz bazı hususlar bulunmaktadır. Ilık suda yıkanmalı, ılık ütü ile ütülenmelidir. Yarım pardesü modellerine denilen kap koleksiyonunda ise sizi yine aynı ürünlerin 110 cm boyunda olan modelleri karşılıyor. Bunun yanında 110 ve 95 cm boyunda olanları da size sunulmaktadır. Elbise koleksiyonunda ise pamuk ve polyesterden yapılma şık modeller bulunuyor. Ceket giymeyi seven kadınlar da düşünülmüş. Birbirinden güzel renklerde ve bedenlere ceket seçme imkanınız bulunuyor. Özellikle pamuktan yapılmış olması ve ince bir titizlik ile dikilmiş olmasından dolayı pek çok kadın tarafından tercih edilen bu modellerde alternatif renkler de bulunuyor. Etek bölümünde de çok farklı seçenekleriniz var. Ucu dantelli ya da fiyonk işlemeli veya desenli ürünler bulunuyor. Sade ve tek renk tercih edenler de unutulmamış. Birbirinden güzel, farklı desenlerde eşarplar da sanal vitrindeki yerini alıyor.

Online Alışveriş İmkanı!

Tuğba Venn ürünlerine online bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, Tugbaonline.com sitesini ziyaret etmelisiniz. Koleksiyonunda bulunan pardesü, etek, ceket, takım gibi daha bir çok ürünü inceleyebilirsiniz. Yeni gelenleri ve indirimde olanları da görme şansınız bulunuyor. Aynı zamanda Bonus, World, Axess, Maksimum, Advantage kredi kartlarına taksit imkanı da var. İadet etme, sipariş, teslimat hakkında bilgiler içeren küçük makaleler de mevcut. Bunun yanında ürünlerin geniş çözünürlükte olan resimlerini detaylı inceleyebilirsiniz. Beden seçimi, taksit seçenekleri gibi konular hakkında da bilgi edinebiliyorsunuz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları