Tuğba Giyim

Tuğba Giyim Galeri

Tuğba Giyim 1993 yılında başladığı üretim serüvenine her geçen yıl ilerleyerek devam etmektedir. Tuğba Giyim her sezon modaya yeni çizgi ve renkleri katarak yeni koleksiyonlarını hazırlamaktadır. Markanın üretimleri arasında kadın giyime yönelik, eşarp, manto, kaban, pardesü, büyük beden giyimi, etek, ceket, kapi elbise, tunik koleksiyonları hazırlamaktadır. Daha çok tesettür giyim şeklinde tabir edilen kapalı bayanlara yönelik ürün hazırlayan firma kaliteli çizimleriyle dikkat çekmektedir. Özellikle firmanın üretimi eşarp kullanan tüketiciler tarafından hayli beğenilmektedir. Firma kurulduğu günden bu yana üç farklı çizgide hizmet vermektedir. Tuğba, Nihan ve Venn çizgileri olarak üç grupta ürün tasarımı yapan marka ürün çeşitliği ve fiyat aralıklarını da bu üç çizgiye göre belirlemektedir. 2002 Yılında Nihan markası, 2004 yılındaysa Venn markası Tuğba Giyim ailesine katılmıştır. Abiye, günlük ve spor çizgilerde koleksiyonlar her sezon hazırlanmakta ve firma vitrinlerini de süslemektedir.

Tuğba Giyim Eşarpları ve Ürün Alışverişi

Tuğba Giyim Eşarpları ve Ürün Alışverişi

Tuğba Giyim yurt içinde birçok şubesi olan bir tekstil firmasıdır. Bayanlar arasında büyük ilgi toplayan marka Türkiye'nin birçok yerinde tüketiciler tarafından takip edilmektedir. Marka yapısı itibariyle birçok müşteri grubuna hitap etmektedir. Geniş fiyat aralığı olan marka bu özelliğiyle birçok yaşta ve nitelikte tüketiciye sahiptir. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da, özellikle kapalı giyimin tercih edildiği müslüman ülkelerde firma ürün satışı yapmaktadır. Tuğba Giyim özellikle eşarp konusunda iddialı bir markadır. Şubelerde her sezon başında çeşitli kampanyalarla indirim yapılmaktadır. Bu indirim günlerinde yeni sezon koleksiyonları tanıtılmakta ve uygun fiyatlarla satışı yapılmaktadır. Ayrıca, her sene sezon sonlarında büyük indirimlerle oldukça uygun rakamlarla ürün satışı yapılmaktadır. Bu anlamda indirim sezonlarında kaliteli eşarpları uygun fiyatlara alarak bir sonraki sezon rahatlıkla kullanmak mümkündür. Uygun fiyatlara renk renk alınacak eşarplar her mevsim rahatça ve zevkle kullanılabilir.

Tuğba Giyim Markası Online Ürün Alışverişi

Tuğba Giyim markası resmi online sitesinde kapsamlı şekilde koleksiyon ürünlerini tanıtmaktadır. Her sezon hazırlanan koleksiyonları, Tuğba Online adlı bu adresten rahatça incelemek mümkündür. Ayrıca internet sitesinde şube adresleri, kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir. Bu sitenin önemli bir özelliği online alışveriş imkanının olmasıdır. Tuğba Giyim markasının tüm ürünleri siteden ekonomik fiyatlara alınmaktadır. Sitede bulunan "indirimler" bölümünde oldukça uygun fiyatlara kaliteli birçok ürüne ulaşmak mümkün olmaktadır. Büyük beden bayanlar için hazırlanan ürünlerin de satıldığı sitede her zevke hitap eden giyim ve eşarp modelleri bulunmaktadır. Kaliteli ipek eşarplar, diğer kaliteli giyim ürünleri bu online mağazada ekonomik fiyatlara, çeşitli taksitli ödeme kolaylıklarıyla, adrese teslimli kargoyla satılmaktadır. Ürünlerde iade sistemi bulunmaktadır. Bir başka deyişle, alışverişi yapılan üründe herhangi bir hasar varsa hemen iadesi mümkün olmaktadır. Tuğba Giyim markası ürünleri hakkında bilgi edinmek ve alışveriş yapmak için, Tesettürmarka, Tesettür modelleri, Sanal tesettür gibi online mağazalar da ziyaret edilebilir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları