Tuareg: Yurt İçi ve Yurt Dışı İndirimli Tatil, Tur ve Geziler

Tuareg: Yurt İçi ve Yurt Dışı İndirimli Tatil, Tur ve Geziler Galeri

Yurt içi ve yurt dışı tatil seçeneklerinin arasında ekonomik oldukları için turlar önemli bir yer kaplamakta. Halihazırdaki uçak firmaları kendi bünyelerinde bu tarz hizmetler vermekte fakat bir de bağımsız olarak çalışan şirketler var piyasada. Bu şirketler, uçak firmalarıyla iletişime geçme yöntemiyle çeşitli ve özel organizasyonlar düzenleyerek bir nevi aracılık görevi yapmaktalar. Ve kendilerine ''tur operatörü'' adını vermekteler. Toplu ve uzun süreli seyahatler düzenledikleri için normal koşullarda harcayacağınız paranızın önemli bir kısmının cebinizde kalmasına da vesile olmuş oluyorlar böylelikle. Tuareg Tours, da bu tur operatörlerinden birisi! Dilerseniz kendi grubunuzla başvuruda bulunarak özel bir seyahat ayarlatırsınız, dilerseniz de bireysel olarak mevcut olan duyuru ve kampanyalara iştirak edebilirsiniz! Tuareg Tours, yurt içi yurt dışı fark etmeksizin her iki hizmeti de layıkıyla veren bilinçli bir şirket!

Yeni Bir Dünyaya Kanat Gerin

Yeni Bir Dünyaya Kanat Gerin

Tuareg Tours, düzenli aralıklarla pek çok popüler ülkenin en sevilen şehirlerine seferler düzenliyor. Hem de hepsi birbirinden cazip fiyatlarla. Uçak firmalarının, birbirinin aynısı kısır seyahat programlarından sıkıldıysanız ya da bunlar sizin için ilgi çekici gelmiyorsa Tuareg Tours'un kampanyalarını gözden geçirmek isteyebilirsiniz! Balayına çıkmak isteyenler için bile özel seyahat seçenekleri var! Temmuz ayının on beşine kadar sürede düzenleyecekleri birer haftalık ''5 Ülke 7 Şehir'' turları mevzubahis özel seçeneklere iyi bir örnek olabilir. Zira, hiçbir uçak firmasında böyle bir kampanyaya rastlayamazsınız. Yalnızca, bir ülkeye gidebilir, o ülkenin farklı şehirlerini görebilirsiniz. Fakat Tuareg Tours, tek bir tur dahilinde size bir hafta içinde tam beş ayrı ülke görme fırsatı sunabiliyor. Genel olarak ''tur operatörlerini'' bu denli cazip kılan ayrıntı da tam olarak burada yatıyor! Yeniden seyahat programının kapsamına dönecek olursak bu beş ülke Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya ve Finlandiya'dan oluşuyor. Yalnızca tek bir tura katılarak Kuzey Avrupa'yı fethetmeniz mümkün, üstelik meblağ olarak endişelenmenizi gerektirecek bir durum da söz konusu değil. Çünkü size maliyeti standart bir Kuzey ülkesi seyahatinden fazla olmayacaktır! Kısa süreli tatil peşindekiler inanması güç fiyatlarla Dubrovnik ve Amsterdam seyahat paketlerini seçebilirler. Her iki seyahat de üç gün sürmekte ve Ağustos ayına dek organize edilmekte. Belli bir planı ya da programı olmayanlar için de, yaz boyunca her gün Tenerife'ye seferler düzenlemekte!

Diğer Tatil Seçenekleri

Firmanın hali hazırda bir haftalık İskandinavya, Büyük Rusya, Baştan Başa Balkanlar, altı günlük Baştan Başa İtalya ve İtalya & İsviçre adlı seyahat kampanyaları mevcut. Her biri zengin programlarla desteklenmiş ve kapsamları ayrıntılarıyla açıklanmış. Şu andaki seçenekler bunlar fakat Tuareg Tours, resmi web sitesini sürekli güncel tutarak yeni seyahat kampanyaları duyurmakta. Bu yüzden siteyi yakından takip etmekte fayda var. Seyahat Sigortası hizmeti de sunan şirketin ayriyeten Bayii ve Promosyon turları da mevcut. Bir şirket sahibiyseniz, ya da çalıştığınız şirket içerisinde yurt dışına gidilmesi gibi bir durum söz konusu olduğunda da Tuareg Tours'un hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Hafta içinde 9:00 ile 22:00, hafta sonlarında ise 10:00 ile 20:00 saatleri arasında çağrı merkezlerini arayarak bilgi alabilmeniz mümkün!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları