Ttnet Modem: TTNET İnternet Paketlerinde Ücretsiz Modem Kampanyası

En Güncel Ürünlere Kampanyalarla Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz Galeri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren bilgisayar, günümüz şartlarında oldukça önemli bir yere sahiptir. Artık her türlü işimizi bilgisayar üzerinden yapabilmekteyiz. Bilgisayar ile birlikte internet de hayatımızda büyük bir yere sahip olmuştur. İnternet üzerinden birçok eylem gerçekleştirebilmekteyiz. İnternet bağlantısı, ilk kullanılmaya başlandığı zamanlarda çevirmeli bant üzerinden telefon hattını meşgul ederek sağlanmaktaydı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte modem denilen cihazlar hayatımıza girmiştir. Bu cihazlar sayesinde oldukça hızlı ve kolay bir şekilde internet bağlantısı sağlayabilirsiniz. İnternet servis sağlayıcıları arasında üst sıralarda yer alan Türk Telekom firması müşterilerine kampanyalar düzenleyerek ücretsiz bir şekilde bu cihazları sunmaktadır. TTNET modemlerine kampanyalı fiyatlardan yararlanarak da sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sanal mağazaları ziyaret ederek de bu cihazlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

TTNET Modem Markaları ve Kampanyaları

İnternet servis sağlayıcıları arasında lider konumda olan Türk Telekom firması müşterilerini memnun edebilmek için sürekli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar sayesinde TTNET modemlerinden birine sahip olabilirsiniz. Firma kullanıcılarına Airties, ZTE ve Huawei modemlerini sunmaktadır. Firmanın en çok tercih edilen modemlerinden biri olan Airties 5341 modeli oldukça hızlı bir bağlantı sağlamaktadır. Dâhili tek anteni sayesinde oldukça geniş bir kapsama alanı yaratabilirsiniz. Saniyede 72 Mbps’ye varan hızlarda veri aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. 802.11n kablosuz teknolojisiyle üretilen bu model oldukça geniş bir kapsama alanına sahiptir. 802.11n standardı ile beton duvarlarda sinyallerin kaybolmasını engelleyebilirsiniz. Ethernet çıkışı 4 port olarak tasarlanmıştır. 4 port Ethernet çıkışı sayesinde cihaz üzerine 4 adet bilgisayar bağlayabilirsiniz. Airties firması müşterilerini mağdur etmemek için 24 aya kadar garanti süresi vermektedir. Bu sayede cihazda herhangi bir arıza olduğunda garanti kapsamında tamir ettirebilirsiniz. Airties firması 7 gün 24 saat telefon üzerinden destek vermektedir. 444 0 239 numaralı telefondan istek ve şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz. TTNET modemleri arasında yer alan Huawei markası da Airties gibi oldukça tercih edilmektedir. Huawei EchoLife Hg521 modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu model oldukça estetik bir görüntüye sahiptir. WLAN’ı 802.11b ve 802.11g teknolojilerini destekleyen bu cihaz oldukça hızlı bir bağlantı imkânı sunmaktadır. Firmanın kullanıcılarına sunduğu bir diğer marka ise ZTE'dir. ZTE ZXV10 W300 modeli oldukça beğenilen bir model olmayı başarmıştır. 802.11b/g kablosuz teknolojisiyle tasarlanan bu cihaz oldukça hızlı bir şekilde internete bağlanmanızı sağlıyor. Ebeveyn kontrolü ve URL filtreleme sayesinde güvenliğinizi en üst düzeye çıkartabilirsiniz. Airties, Huwaei ve ZTE gibi markalara TTNET bayilerine gelen ve ya sanal mağazaları ziyaret ederek sahip olabilirsiniz.

En Güncel Bilgisayar Donanımlarına Uygun Fiyatlarla Sahip Olun

Sanal pazarda satışa sunulan birçok ürün insanların hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. Türk Telekom firmasının ürünlerine internet üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Söz konusu firmanın ürünlerini satan birçok sanal mağaza bulunmaktadır. Bu sanal mağazaların başında Kliksa, Yeni Çarşım ve Darty gelmektedir. Söz konusu sanal mağazalardan kredi kartınız ile dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz. Ücretsiz kargo imkânı da sunan bu mağazalar müşterilerini oldukça memnun etmektedir. Siz de bu sanal mağazaları ziyaret ederek yüzlerce üründen dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • TTNET
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları