Triumph: İç Çamaşırı Koleksiyonlarında İndirimli Online Alışveriş

Triumph Ürünlerinde Avantaj Galeri

1886 senesinde Triumph Imternational'in yolculuğu Almanya'da küçük bir atölyede başlamıştır. O zamanlar korse üreten firma, şu anda dünyanın önde gelen iç çamaşırı üreticilerinden biri olmuştur. Dünya genelinde 120 ülkede satılmaktadır. Ülkemizde 2008 senesine kadar dağıtıcı firma aracılığıyla satışlarını gerçekleştiren firma, aynı yıl Triumph International Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ni kurarak, Türk müşterilerine daha kaliteli hizmet vermektedir. İlk kurulduklarında 6 tane dikiş makinası ile işe başlayan marka dört yıl içinde 150 çalışanlı bir atölyeye dönüştü. Korse ile üretime başlayan markanın korseleri, daha az dikişli ve daha hafifti ve bu yüzden de fark yaratmışlardır. 1933 yılında dünyadaki ilk askısız korseyi tasarlayan firma, bu yenilikten sonra önden açılan sutyenleri üretmeye başladı. 1953 yılına gelindiğinde İngiltere, İsveç, Belçika, Finlandiya, Hollanda, Avusturya ve Danimarka'da şubeler açıp, büyümesine devam etti. 2007 senesinde yenilikçi vizyonunu yeni tasarladığı amblem ve logosuyla gösterdi. Genç tasarımcılara önem veren marka, her sene düzenlediği tasarım yarışmasıyla, genç yeteneklere ilham vermektedir. 5 kıtadan 30'u aşkın ülkenin katılımıyla gerçekleşen yarışma jürisi ise dünyaca ünlü isimlerden oluşmaktadır. Marka yıllardan beri iç çamaşırı alanında dünya pazarında söz sahibi olmuştur. Uluslararası pazarda istihdamlarını sürdüren firma, dünyanın dört bir köşesinden personele iş imkanı tanımaktadır. Çevreye duyarlı olan Triumph, çok sayıdaki ödülüyle bunu kanıtlamıştır. Atıkların ayrılması ve atıkların geri dönüşümü için çeşitli projelere imza atmıştır. Koleksiyonlarında son teknoloji ürünlerini ve ekolojik olarak sertifikaya sahip malzemeleri kullanmaktadır.

Triumph Markasının Kaliteli Ürünleri

İç çamaşırı kadın, erkek, çoluk, çocuk herkesin vazgeçilmez ihtiyaç malzemesidir. Dantellisinden jarsesine, ipeklisinden pamuklusuna çamaşır aynı zamanda bayanların tutkusudur. İç çamaşırı da kıyafetler gibi birçok kadının gardırobunu süslemektedir. Günümüzdeki iç çamaşırı modelleri gece kıyafetlerini aratmayacak kadar özenle hazırlanmaktadır. Triumph bir dünya markası olmuştur ve kalitenin yanında şık ve seksi ürünleriyle tanınmaktadır. Smooth Sensation korsesi yumuşacık ve ince dokusuyla vücudunuza rahatsızlık vermeden şekillendiriyor. Markanın ürettiği minimizer sütyenleri oldukça ilgi görüyor. Hem sportif ve hem de şık görüntüsüyle, büyük beden göğüsleri bir beden küçük gösteriyor ve rahat hareket etmenizi sağlıyor. Markanın özellikle çamaşırlardaki dantel tasarımları yine en çok satılanlar arasında ilk sıralarda geliyor. Dantel gecelikleri, babydolleri, sabahlıkları ile seksi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Fabulous Sansation şekillendirici vücut korsesi incecik yapısıyla ve özel kumaşıyla tüm vücudunuzu sarıyor ve vücut kıvrımlarınızı şekillendirirken, incecik gösteriyor. Büyük beden bayanlar için hazırladığı mini bir elbise edasındaki Lovely Sesation korsesi, hassas kumaşı, tül detayları ve leopar desenleriyle fazlalıkları ustalıkla kapatmaktadır. Triumph, iç giyimde olduğu kadar ev giyiminde de lider. Robe gecelik ve sabahlık takımı, saten görünümü ve bel kısmında dantel sabahlığı ve mini dantel geceliği saten askılarıyla oldukça şık. Askıları dantel olan takım yüzde yüz polyesterden üretilmiş. Triumph, iç çamaşırları ve ev kıyafetleriyle kalitesini ve farkını ortaya koyuyor.

Online Satışta İndirim Fırsatları

Triumph markasının tüm kalite ürünlerini alışveriş merkezlerindeki iç çamaşır mağazalarından bulabilirsiniz. Seçkin mağazaların vitrinlerini de süsleyen markanın ürünlerini çok kolay bulabileceğiniz adresler ise online alışveriş siteleridir. Trendyol, Morhipo ve Daybuyday gibi online alışveriş siteleri, markanın tüm ürünlerini çok uygun fiyatlarla satmaktadır. Yılın her günü gece ve gündüz sipariş verilebilen bu sanal mağazalar, verilen siparişi de en geç üç gün içinde adrese teslim etmektedir. Online alışveriş siteleri düzenli olarak takip edildiğinde ise tüm kaliteli markaların çok uygun fiyatlarla satın alma şansı yakalanmış olacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Daybuyday
  • Morhipo
  • Trendyol
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları