Triko Mısırlı: Erkek ve Kadın Kolleksiyonlarında İndirim Fırsatları

Triko Mısırlı: Erkek ve Kadın Kolleksiyonlarında İndirim Fırsatları Galeri

Türkiye’nin ilk triko atölyesi olarak 1951 yılından bu yana, inceliği, zarafeti, kalitesi ve en önemlisi butik üretimi ile uzun yıllardır hizmet vermekte olan Triko Mısırlı yenilenmiş olarak yoluna devam ediyor. Değişen trendlere, klasik çizgilerini değiştirmeden modern çizgilerle güncel modayı yakalayarak, çağdaş ve özgün tasarımlara imzasını atıyor. Kaliteyi arayan tüketicinin 60 yılı geçen süre içinde neredeyse tek tercihi olan firmanın ödülü ise toplumda kazandığı güven olmuştur. Geçmiş yıllara dayanan müthiş deneyimi ve kalitesini günümüze büyük bir başarı ile taşımakla haklı bir gurur duymaktadır.

Yenilenen Erkek ve Kadın Koleksiyonları

Yenilenen Erkek ve Kadın Koleksiyonları

Uzun yıllardır kalitesiyle ve zarafeti ile anneannelerimizi, annelerimizi giydiren Triko Mısırlı, şimdi de modern çizgilerle yenilediği koleksiyonları ile kadınlara ve yanı sıra erkeklere de hitap etmektedir. Vazgeçemediği tek unsur olan kalite, her üründe kendini göstermektedir. Bu yıl özellikle seçtiği modern modelleri ile gençleri de giydirmeyi hedefliyor. Büyüklerimizin kaliteli ve zarif giyimini günümüzün çizgileriyle ve yepyeni tasarımlarıyla gençlere taşıması, firmanın üstünlüğünü tartışılmaz hale getiriyor. Böylece genç kızların ve genç erkeklerin de eski günlerdeki gibi şık ve zarif giyinmelerini amaçlıyor. Çağdaş tasarımların bulunduğu yeni koleksiyonları gençlerin dikkatlerini üzerine çekecek kadar renkli ve başarılı. Genellikle pastel renklerin, kırmızı, mavi, siyah, beyaz, turuncu ve pudra renklerinin kullanıldığı ürünler kadınlar ve erkekler için muhteşem ve Avrupai, şık bir görüntü verecek tasarımlarla parlıyor. Güncelliği ve yeniliği yakalama sürecinde değişimin meydana getirdiği yepyeni çizgileriyle kadınlar için iki renkli ve desenli elbiseler, bluzlar, erkekler için yaz ve kış giyebilecekleri tişörtler vitrinlerde sizleri beklemektedir. Genç, şehirli kadın ve erkek modasının en şık, en zarif , en özgün ve en kaliteli ürünleri Triko Mısırlı sizler için hazırladı. Vintage denilen, modada geçmiş esintilerin yeni çizgiler ve küçük dokunuşlarla günümüze, en güzel ve neredeyse bireysel bir zarafet kazandıracak şekilde uygulayan firma böylece hem gençlere hem de gençliğini yaşamayı sevenlere hitap ediyor. Şık elbise modelleri ve alt-üst kombinleri ile genç kızları, hem günlük hem de iş kıyafeti olarak uzun bir süre kullanabilecekleri giysilere sahip olmalarını sağlıyor. Erkekler için de hiç modası geçmeyecek aynı zamanda modern ve zarif çizgilere sahip günlük ve iş kıyafeti olarak kullanabilecekleri şık giysiler üretilmiş bulunuyor.

Triko Mısırlı Ürünlerinde Erkek ve Kadın Koleksiyonlarında İndirim Fırsatları

Uzun yıllar önce yurdumuza ilk trikoyu tanıtan, günümüzde kaliteli ve şık giyimin tek adresi firma, yeni erkek ve kadın koleksiyonunda gençleri de unutmadı. Varolmasının amacı olan kalitesi ve bütçenize uygun fiyatları ile kendi mağazalarından zaman zaman yapılan kampanyaları takip ederek inanılmaz indirimlerle satın alabilirsiniz. Ayrıca yine firmanın yeni koleksiyon ürünlerini, internetteki indirim butiği olan Triko Mısırlı Trendyol’dan çok özel indirimlerle satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizi yaptığınız takdirde 12 aya kadar varan taksitli satıştan faydalanabilirsiniz. İyiyi ve kaliteliyi alıp hiç modası geçmeden yıllarca kullanabilmeniz dileğiyle iyi alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Pastel
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları