Triko Elbise Fiyatları: Yeni Sezon Triko Elbiselerde Online İndirimler

Triko Elbise Fiyatları: Yeni Sezon Triko Elbiselerde Online İndirimler Galeri

Havalar biraz soğuyunca daha sıcak tutması ve aynı zamanda zarif ve şık görünmesi sebebiyle triko elbiseleri tercih ederiz. Tasarımları ile hemen her yaşa ve her bedendeki kadına hitap eden bu kıyafetleri her türlü ayakkabı, çizme ve bot ile giymek mümkün. Tek parçadan ibaret olması sebebi ile son derece kullanışlı bir giysi olarak hanımların tercih nedenidir. Mini, diz üstü, tam diz altında biten ya da uzun modellerinden birisini seçip alabilirsiniz. Modacıların hayal güçlerini oldukça çalıştırdığı anlaşılan triko kıyafetlerden birkaç tanesini alıp gardırobunuza asın ve gerekli anlarda elinizin altında olsun.

Yeni Sezon Triko Elbise Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Yeni Sezon Triko Elbise Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Mevsim değişirken üşümemek için yazlıklardan biraz daha kalın, genellikle yünlü trikoları tercih edebiliriz. Özellikle mini, şık ve gösterişli bir elbisenin altına rengine uygun kalın çoraplar ve uzun çizmeler giyerek rahatlıkla işe gidebiliriz. Daha soğuk günlerde ise kalın ve zıt renkli bir tayt ile mini giysimizi kombinlememiz mümkündür. Modacıların genellikle kısa etekli olarak tasarladıkları giysilerin yakaları dik yaka ya da degaje yaka olarak görülüyor. Uzun boylu ve zayıf hanımlar için enine desenli veya çizgili modeller de vitrinleri süslüyor. Ünlü markaların vazgeçemediği yarasa kollar ve düşürülebilecek kadar kayık yakalı tasarımlar dikkati çekiyor. Büyük göğüslü hanımlar yarasa kollu modelleri tercih edebilirler. Göbeği olan hanımlar ise tam kalça hizasından büzülen ve aşağı doğru dar inen bir model ile karınlarını saklayabilirler. Enine olarak ince ve kalın çizgilerin pek çok kullanıldığı yeni sezon modellerini toplu ve kısa boylu hanımların giymemesi gerekir. Uzun boylu ve oldukça düzgün fiziği olan hanımlara bu tip elbiseler yakışır. Kilolu hanımlar için de zayıf gösterecek modeller mevcut. Asimetrik kesimli ve detaylı dikişler dikkati başka yere çekecektir. Günün favori detaylarıyla hareketlendirilmiş, desenleri ile dikkati çeken ve tek parça olduğu için son derece kolay giyilip çıkarılabilen ve rahat kullanılan bu giysileri hanımların üzerinde çok sık göreceğiz. Bu tip tek parça kıyafetlerin bir diğer özelliği ise hemen hemen her hanıma yakışmasıdır. Mutlaka kendi tipine gidecek bir model bulacaktır. Ayrıca fiyatlarının da son derece uygun olması sebebi ile birkaç rengini ve değişik modellerini aynı anda almak da mümkün olacaktır.

Yeni Sezon Triko Elbise Fiyatlarında Online İndirimler

Giyilmesi ve çıkarılmasındaki kolaylık, sıcak tutması, şık ve zarif görünmesi, seçilen modele göre vücudun kusurlarını gizleyebilmesi ve renk seçeneğinin çok fazla olması gibi sebeplerle tercih edilen triko elbise fiyatları ile de fark yaratmaktadır. Neredeyse bir bluz fiyatına çok şık ve çok güzel bir tane alabilirsiniz. 20.-TL’den başlayan fiyatlar, seçtiğiniz modele göre değişebilmektedir. Bütçenize son derece uygun fiyatlarla satın almanız mümkündür. Ayrıca beğendiğiniz markanın internet sitesinden indirimli olarak sipariş verebilirsiniz. Trendyol, Morhipo, 1V1Y, Limango ve Markafoni gibi indirimli alışveriş sitelerinden kampanyaları takip ederek %90’a varan indirimlerle istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. İyi alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Limango
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları