Trident Cep Telefonları: Akıllı Telefonlar İndirimli Online Satışta

Trident T1000 Galeri

Trident, Türkiye'de 2001 yılından beri faaliyet veren bir mobil iletişim markasıdır. Özellikle çift hatlı modelleri ile büyük bir çıkış yakalayan Trident cep telefonları, aynı zamanda telefon üzerinden televizyon izleme gibi birçok imkanı sunan ilk modeller arasında yerini almıştır. Özellikle son yıllarda büyük bir rağbet gören akıllı telefon sektöründe de oldukça başarılı modeller ile karşımıza çıkan Trident, uygun fiyatları ile adından söz ettiriyor.

Birebir İmitasyon Modeller Burada!

Birebir İmitasyon Modeller Burada!

Trident cep telefonları modelleri arasında özellikle imitasyon modeller göze çarpıyor. Bunlar arasında Htc, Samsung ve Apple markasına ait modellerin birebir imitasyonları yer alıyor. Sadece cep telefonları değil aynı zamanda tablet bilgisayarlar değil aynı zamanda tablet PC satışı da yapmaya devam ediyor. A47 adını verdiği model iPhone 3 serisi ile görsel olarak birebir aynı boyutlara sahip. Cihazda 16 GB gibi oldukça büyük bir hafıza kartı bulunuyor. Bunun yanında yine wi-fi, 3G, GPS gibi bağlantı seçenekleri de mevcut. Telefonda bulunan 512 RAM belleği de yine uygulamalarınızı rahatça açmanız konusunda size yardımcı oluyor. 3.5 inçlik dokunmatik ekranı, 3.2 megapiksel kamerası ve Android Market programı ile karşınıza çıkıyor. Seriye ait diğer ürünler arasında ise yine iPhone 4 serisi ile birebir aynı görüntüye sahip başka modelleri de görüyoruz. Bunun yanında sadece Apple değil Samsung markasına ait Galaxy Note, Galaxy Ace ve Galaxy S2 modelleri ile görünüş olarak aynı kasaya ve tasarıma sahip modeller yine burada. Bunun yanında kendi tasarımı olan şık cep telefonlarını da görmek mümkün. Özellikle aynı anda iki cihaz taşıyanlar için özel ürettiği çift hatlı modeller işinizi oldukça kolaylaştıracak. Bu sayede tek bir cihaz ile iki farklı hattınızı aynı anda çalıştırabileceksiniz. Kadınlar için beyaz ve pembe renklerin yanı sıra taşlar ile desen verilmiş özel modelleri yine burada bulabilirsiniz. Modeller görünüş olarak her ne kadar birebir aynı olsa da donanımsal olarak aynı özelliklere sahip değil. Fiyat olarak ise son kullanıcının karşısına oldukça cazip seçenekler ile çıkıyor.

Uygun Fiyatlar ile İnternet Üzerinden Sipariş Verebilirsiniz!

Türkiye'de özellikle son yıllarda Apple, Samsung ya da Htc markasına ait modellere birebir benzeyen birçok model üretiliyor. İmitasyon olarak bu modelleri en başarılı şekilde üreten markalar arasında ise Trident de bulunuyor. Bu tarz ürünlere ulaşmak için Trident markasına ait resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. Sadece imitasyon değil kendi tasarımı olan birçok modele de ulaşmak sadece bir tık ötenizde. Android işletim sistemi ile çalışan tablet pc modellerini yine burada bulabilirsiniz. Fiyatlar ise piyasa ortamına göre oldukça düşük. 2 yıl garanti vermesinin yanı sıra bozulan telefonlarınız için servis hizmeti veriyor. Modellerinde e-kitap okuyucu, ajanda, dönüştürücü, oyunların yanı sıra kamera ve dahili hafızayı arttırmanız için hafıza kartı desteği de bulunuyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları