Transformers Oyuncakları: Satın Alınabilecek Siteler ve Fiyatları

Transformers Oyuncakları: Satın Alınabilecek Siteler ve Fiyatları Galeri

Transformers aslında Marvel adlı film şirketi tarafından tasarlanan çok eski bir çizgi filmdir. Bunun yanı sıra 2007, 2009 ve 2011 yıllarında yayına giren bu filmler sayesinde herkes tarafından benimsenen bu film büyük bir ilgi gördü. Bu çizgi film, kısaca, iyilerle kötülerin savaşını anlatan bir filmdir. Filmde iyiler olarak adlandırdığımız robot organizmalara verilen ad Autobot iken, kötü robotlara verilen isim ise Decepticon. Bu film, bu iki tür robotun amansız savaşını anlatıyor. Robotların asıl gezegeni olan Cybertron'dan taşan bu savaşa insanların da dahil olmasıyla beraber macera daha da çekici bir hal alıyor.

Transformers Oyuncakları ve Fiyatları

Transformers Oyuncakları ve Fiyatları

Bu filme olan ilginin doğal bir sonucu olarak oyuncak yapım şirketleri de Transformers oyuncakları üzerinde yoğunlaşmaya başladı. Özellikle erkek çocuklar tarafından çok tercih edilen Transformers oyuncukları tam bir tasarım harikası niteliğinde. Bu filmin, tüm oyuncularındaki temel özellik, heybetli ağır silahlarla donatılmış büyük bir robotun çok şık son model bir araca dönüşmesi. Ayrıca ışık ve ses efektleriyle beraber bu oyuncaklarla oynamak daha da zevkli hale geliyor. Şuanda üretimi gerçekleştirilmiş olan bir çok çeşit Transformers oyuncağı mevcut. Bu modellerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz: Robot iken bir anda büyük ve çok şık bir tıra dönüşebilen Autobotların güçlü lideri ve en çok satılan Transformers oyuncağı olmayı başaran Optimus Prime figürü, çeşitli araçlara dönüşebilen ve ağır silahlara sahip Decepticon'ların azılı lideri Megatron, sevimli bir robot ve bir o kadar da şık bir araca dönüşebilen Bumblebee, Otobotların silah geliştirici subayı İronhide, tıp subayı Ratchet, itfaiye aracına dönüşebilen ve neredeyse Optimus Prime'dan daha güç bir robot olan Sentinel Prime, Wheeljack, Thundercracker vb. Bu oyuncaklara çevremizdeki oyuncakçılardan veya mağazalardan sahip olabiliriz. Bu oyuncakların fiyatları ise boyutuna ve özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Küçük boyutlu az fonksiyona sahip bu oyuncaklar 20 - 25 Tl gibi küçük rakamlarla bulunabilinirken, daha büyük ve fonksiyonel modellerin fiyatları 150 - 200 Tl'ye kadar çıkabiliyor. Bu oyuncaklarda dikkat edilmesi gereken en büyük unsur kalitedir. Bu oyuncaklar eğilip, bükülebilen, parçalanabilen birer oyuncak olması sebebiyle çok çabuk bozulabiliyor. Bu yüzden sadece fiyatının uygun olması sebebiyle kesinlikle kaliteden ödün vermemeliyiz.

Oyuncaklarda Online Alışveriş Fırsatları

Bu oyuncakları internet üzerinden online olarak da satın alabiliriz. İnternet ortamında Transformers oyuncakları satan birçok site mevcut, bu sitelerden bazılarını HızlıAl, Webdenal, Kolayoyuncak, Oyuncakgezegeni, Oyuncak.com, Bidunyaoyuncak olarak sıralayabiliriz. Üstelik online alışverişlerde Transformers oyuncakları oldukça uygun fiyatlarla, indirim ve fırsatlarla beraber geliyor. Ayrıca online alışverişlerde, oyuncakçılarda bulamayacağımız bir çok oyuncağı da bulabiliriz. Bu oyuncakları almadan öne bütçemize en uygun modeli seçip iyi bir piyasa araştırması yaparak bize en uygun satışı yapan internet sitesini seçmeliyiz. Bu tercihi yaparken sitenin ödeme seçeneklerini, kargo teslim süresine, müşteri memnuniyetine de dikkat etmeliyiz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları