Trambolin Fiyatları: İndirimli Online Alışveriş Sistemleri ve Fırsatları

Trambolin Fiyatları: İndirimli Online Alışveriş Sistemleri ve Fırsatları Galeri

Trambolin spor salonlarında jimnastik antrenmanlarında spor eğitiminde ve oyun salonlarında çocukları eğlendirmek için kullanılıyordu. Son zamanlarda yapılan araştırmalar kilo vermek isteyenlerin de zıplayarak çok kısa bir zaman diliminde bu isteklerine kavuşacaklarını ortaya koydu. Uzmanlara göre 5 dakika zıplandığındaki yakılan kalori 1000 metre koşulduğunda yakılan kalori ile eşdeğer. Bu araştırmayı Amerika Uzay Araştırma dairesi yapmış. Zıplamak kilo vermenin yanında mutluluk hormonu endorfinin en üst seviyede salgılanmasına neden oluyor, stresi yok ediyor.

Ailece Zıplayın

Büyükler için zayıflama ve stres atmada kullanılan ürün çocuklara da çok yararlı. Enerjileri çok yüksek olan çocuklar bu enerjiyi harcamak için koltuklarda, kanepelerde ve yatakta sürekli zıplarlar. Bu da eşyaların deforme olmasına ve kazalara yol açabilir. Bunu önlemek için çocuklara özel ürünler alınıp bu enerjiyi harcamaları sağlanmalıdır.Bu ürün büyük bir odanın bir köşesine, boş bir odaya, bahçeye ya da balkona koyulabilir. Ama güvenli için özelliklede balkonda kullanım için ayrı satılan ve ürüne monte edilen koruma filesi mutlaka alınmalıdır.

Trambolinde Sıçramanın Yararları

Çoğu spor dalından daha faydalı ve çok kısa bir süre yapılmasında bile büyük etkiler sağlayan bu sor aleti elektrik harcamadığı için de kulanım sırasında masraf yapmayı engelliyor. Lenfleri uyaran sıçramak bu sayede vücuttan toksinlerin atılmasını sağlıyor. Bedende bulunan 650 adaleyi aynı anda çalıştırıyor, mutluluk hormonu endorfin salgılatıyor ve kan akışını hızlandırıyor. Diz ve diğer eklemler kullanılmadığından ve yumuşak bir zeminde hareketler yapıldığından eklem sorunları olmuyor. Özellikle sırt ve bel rahatsızlıkların eğilip doğrulma yapılmadığı için çok iyi geliyor.

Sıçrama Programı İle İnce Bir Beden

Programa ilk başlandığında haftada 3-4 gün 5 dakika yeterlidir. Daha sonra bu süre 15 dakikaya kadar çıkarılabilir. Zıplamaya alıştıkça beli sağa sola çevirme, dizleri yukarı çekme, kolları aşağı yukarı kaldırıp indirme gibi hareketler eklenebilir. Bu sayede sıçramanın etkisi iyice artırılmış olur.

Trambolin Fiyatları, Modelleri ve Online Mağazalar

Online mağazalarda Trambolin Fiyatları incelenerek bütçeye ve özelliklere bir ürün göre satın alınabilir. Sporena.com York marka ürünleri satıyor. ABD ve Kanadalı iki şirketin birleşmesiyle oluşan marka bir çok spor ekipmanı üretiyor. York marka Trambolin Fiyatları çapına ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Mağazada en büyük çaplı ürün 426 cm. 4 adet geniş ve sağlam ayakları bulunan ürün 89 cm yükseklikte. Sünger kalınlığı 21 mm olan üründe 8 adet yay bulunuyor. Ailece üzerine zıplanabilecek ürüne güvenlik önlemi isteyenler için ağda eklenebiliyor. Satın alındığında ücretsiz kargo ile adrese ulaştırılıyor. Hepsiburada.com online mağazasında Delta, Cosfer, Ravel ve York marka ürünler satılıyor. Sitede Trambolin Fiyatları oldukça uygun. Mağazada 36” (92 cm) ile 60” (153 cm) çapları arasında ürün bulunuyor. Egzersizi çeşitlendirmek isteyenler için Ravel marka ürününe egzersiz lastiği ve sayaç eklemiş. Hizlial.com’da Trambolin Fiyatları ile dikkat çeken bir mağaza. Binlerce ürünün satıldığı mağazada bir çok banka kredi kartına taksitlendirme yapılıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Sporena
  • Hepsiburada.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları