Toyota Corolla: En Son Model Uygun Kredi ve Taksitlerle Satışta

Corolla'da Estetik Görüntü Galeri

Toyota Corolla Japonya kökenli Toyota firması tarafından üretilmektedir. Model yelpazesi oldukça geniş olan firma dünyanın büyük otomotiv şirketleri arasında yer almaktadır. Toyota marka otomobiller üreten firmanın 26 ülkede üretim tesisleri bulunmaktadır. Japon firması yüksek güvenirlilik, kalite ve müşteri istek ve memnuniyetine göre araçlar üretmektedir. Firmanın; Corolla, Auris, Corolla Verso, Yaris, Avensis, RAV4, Land Cruiser V8, Land Cruiser Prodo, Prius, Century markalarda üretilen araçları bulunmaktadır. Japon firmanın Türkiye’deki distribütörlüğünü Sabancı Holding yapmaktadır. Şirket, ToyotaSa ismiyle ürünlerin satışı, yedek parça temin ve pazarlaması, aksesuar, satış sonrası servis hizmetleri, otomobil alım-satım işlemlerini ileri teknoloji ve güvenirlilik prensibiyle yapmaktadır.

Toyota Corolla'nın Model Özellikleri

Toyota Corolla, Toyotasa tarafından ithal edilmektedir. Doksanlı yıllarda üretimine başlanılan aracın son modellerinin üretimi de devam etmektedir. Bu otomobil sınıfının en güvenilir ve en iddialı modeli olmaktadır. Kalite ve güvenirlilik konusunda dünyada en çok tercih edilen otomobildir. Corolla Comfort, Comfort Extra, Elegant, Elegant VSC+Xenon modelleri bulunmaktadır. Kar beyazı, gümüş metalik gri, siyah, barcelona kırmızısı, buz mavisi, koyu mavi, metalik mavi renk seçenekleri mevcuttur. Türkiye’de 1.6 litre benzinli ve 1.4 D-4D dizel motor seçenekleri piyasada yer almaktadır. 5 kişilik rahat yolculuk yapılabilir geniş iç hacmi, sessiz sürüş özelliği ile beğeni toplamaktadır. Kaliteli müzik sistemi ve kullanımı kolay bir yol bilgisayarına sahiptir. Bagaj hacmi oldukça geniş, eşya bölümleri kapaklı ve büyüktür. Dizel motor seçenekli modellerde 5.5 litre yakıt kullanımıyla oldukça ekonomiktir. Çevre bilinciyle karbondioksit salınım miktarı oldukça düşüktür. 6 ileri vites seçeneğiyle sorun yaratmamaktadır. Comfort versiyonun da sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, elektrikli ön ve arka camlar, direksiyondan kumandalı radyo, kumandalı katlanabilir yan aynalar, far yıkama, ön sis farları, otomatik klima, 6 hoparlör, kablosuz cep telefonu bağlantısı, bej renkli iç döşeme özellikleri sunmaktadır. Elegant modelde ek olarak arka park kamerası, otomatik yanan farlar, alüminyum jantlar sunulmaktadır. Kartlı çalışma sistemi, hız sabitleme gibi donanımlar benzinli motor seçeneklerinde mevcuttur. Toyota Corolla tutkunları yeni modelleri büyük sabırsızlıkla beklemektedir. Yeni modelde yakıt tüketiminin az olması, elektrikli hidrolik direksiyon sisteminin yenilenmesi, gövde tasarımının daha çarpıcı ve etkileyici olması öngörülmektedir. Diğer otomobillerde olduğu gibi Toyota Corolla’da da benzinli, dizel yakıt seçenekleri, otomatik veya düz vites özellikleri fiyat aralığını belirlemektedir. Model için sunulan aksesuar paketleri için ek fiyat alınmaktadır.

Corolla'da Kredili ve Taksitli Satış

Corolla'da Kredili ve Taksitli Satış

Firma sloganlarııyla yapılan kampanya büyük indirim fırsatları sunmaktadır. Kimi modellerde uygun ve cazip fiyat avantajları sağlamaktadır. Çok düşük faiz oranları ile uzun vadeli ve taksit imkanı tanımaktadır. Ayrıca kişiye özel ödeme şartları düzenlenmektedir. Toyota Finans sağladığı kredili ve taksitli seçeneklerle herkesin arzu ettiği bir modele sahip olma imkanı vermektedir. Tüm bu fırsatlar için firmanın web sitesini ziyaret edip avantajları kaçırmamalısınız.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları