Toyota Avensis: Anahtar Teslim Modellerde Kampanyalı Fiyat Fırsatı

Toyota Avensis’te Kampanya Galeri

Japonya’nın en büyük otomotiv üreticisi olan Toyota, birbirinden farklı otomobil modelleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır. Üstün yol tutuşları bulunan araçlarındaki güvenlik donanımları da oldukça yüksektir. Ürettiği model sayısı oldukça fazla olan marka, dünyanın sayılı otomotiv şirketlerinin arasında gelir. Dünyanın birçok ülkesinde üretim tesisi bulunan markanın Yaris, Corolla, RAV4, Avensis, Prius, Corona gibi çok sayıda model aracı bulunmaktadır. Çevreci ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken firma, düşük emisyon ve yüksek performanslı araçları ile beğeni kazanmıştır. Her yıl yeni tasarımlarla kullanıcılarının karşısına çıkan marka, teknolojiye yaptığı yatırımlarla birlikte en güvenli araçların üretimine devam etmektedir. Toyota Avensis de güvenlik düzeyi yüksek araçlardan biridir ve tam bir aile otomobilidir.

Toyota Avensis’in Model Özellikleri

Toyota Avensis, üstün yol tutuş, çevreci motoru ve konforu ile bilinmektedir. Elegant, Elegant Extra ve Premium olarak üç farklı sınıfa ayrılan model, markanın ürettiği orta sınıfa hitap eden araçlarından bir tanesidir. Elegant modelinde EDS ile desteklenmiş ABS fren sistemi ve gündüz farkları bulunmaktadır. Elegant Extra ise deri koltuk döşemeleri ilave edilmiştir. Premium modelinde ise LED ışıklı gündüz farları, otomatik far yükseklik ayarı, sürüşe duyarlı ön farlar, panoramik tavan ve karartılmış arka ve yan camlar, ısıtmalı ön koltuklar gibi özellikler bulunmaktadır. Üstelik bunlar standarttır. Sınıfının en güvenli otomobilleri arasında bulunan Toyota Avensis’in üstün yol tutuşu kullanıcıya güven vermektedir. 1.6 ve 1.8 motor seçenekleri ile piyasaya sunulan bu otomobiller, konforlu bir sürüş sağlamakta, sürücü ve yolcular için üstün güvenlik donanımları ile donatılmışlardır. Premium modeli 2.0 motor gücü ile tasarlanmakta, benzinli ve dizel seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Uzun yolda sürücüyü yormayan modeller tasarlayan Toyota, Avensis modelinde de aynı konforu sunmaktadır. Sedan olarak üretilen bu otomobillerde geniş bagaj kapasitesi mevcuttur ve bu bagaj, geniş aileler için de uygundur. Farklı renk seçenekleri ile üretilen Avensis, orta sınıfın da satın alabileceği fiyat kampanyaları ile satılmaktadır. Ancak otomobilin kendisi ortanın üstü bir sınıftadır. Kendi sınıfındaki otomobiller arasında son derece rahat kullanışıyla öne çıkan markanın bu model otomobili, o6ldukça çekici bir dış görünüşe sahiptir. Markanın kendi özel tasarımı olan bu modelde tüm ayrıntılar düşünülmüş, sürücü ve yolcuların rahatlığı ön plana çıkarılmıştır. Benzerlerine göre çok daha düşük yakıt kapasitesine sahip olan bu model otomobiller, yakıt cimrisi olarak adlandırılmaktadır.

Kredili ve Taksitli Satış Avantajları

Yılın bazı günlerinde yapılan cazip avantajlarla Toyota Avensis’e uygun kredi koşullarında sahip olunabilmektedir. Düşük faiz ve uzun vade seçenekleri ile sunulan kredi imkanları ile bu üstün teknoloji ile üretilen otomobile çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bankaların verdiği taşıt kredileri ya da Toyota finans’ın sunduğu kredi seçenekleri ile bu otomobile sahip olunabilir. Hem bankalarda hem de markanın finans sisteminde kişinin ödeme planına göre şartlar düzenlenebilmektedir. Firmanın internet sitesi takip edildiğinde hem kampanyalardan hem de taksit avantajlarından haberdar olunabilir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları