Toshiba

Toshiba Galeri

Toshiba, genel merkezi Japonya'nın başkenti Tokio'da olan uluslararası bir teknoloji holdingidir. Toshiba Corporation dünya çapında yedinci büyük elektronik ve elektirikli cihaz üreticisidir. 1939 yılında bir elektroteknik firması olan Shibaura Seisaku-sho ile tüketici ürünleri ımalatçısı Tōkyō Denki kuruluşlarının birleşmesiyle ortaya çıkmıştır. Yeni kurulan şirkete Tōkyō Shibaura Denki adı verilmiş, ancak kısa sürede ''Toshiba'' kısaltması kullanılmaya başlanmış. Toshiba, bilinen teknoloji alanlarının yanı sıra ağır sanayii, kimya ve nükleer alanda da önde gelen ülkelerde. Mart 2011'de yaşanan Deprem'de büyük zarar gören Fukushima Nükleer Enerji Santrali'nin de kurucusu olan Toshiba, 2006 yılında 5,4 milyar dolar karşılığında Westinghouse Grubu'nun nükleer enerji şirketini devralarak bu alanda dünya lideri haline gelmiştir. Toshibe Türkiye için buraya tıklayabilirsiniz.

Toshiba Türkiye Satış Noktaları - Driver

Toshiba Türkiye Satış Noktaları - Driver

Toshiba, HP, Dell, Acer ve Lenovo ile birlikte dünyanın en büyük beş kişisel bilgisayar üreticisinden biridir. Toshiba Group bünyesinde, Dizüstü, Dijital Ürünler Grubu, Elektronik Ürünler, Güç Sistemleri (kombine gaz santralleri, nükleer ve hidroelektrik santralleeri, Endüstriyel Sistemleri ve çok fonksiyonlu makinalar ile barkos yazıcıları üretenToshiba TEC Corporation şirketlerini barındırıyor. Toshiba'nın uzun yıllara dayanan kaliteli üretimiyle, aldığını ürünleri garanti dahilinde de uzunca yıllar kullanabilirsiniz. Servis noktalarının kolay ulaşılması da Toshiba'yı cazip kılan avantajlarından sadece biri. Toshiba'da birçok ürünü bir arada bulmanız mümkün: klima, bilgisayar, televizyon, medikal sistemleri, büro makineleri, cep telefonu, pil.

Toshiba Türkiye ve Online Satış

Toshiba Türkiye ve Online Satış

Bugün Toshiba Corporation'ın, yaklaşık 40 ülkede 100'ün üzerindeki alt şirketi bulunmakta. Toshiba ürünlerinin Türkiye'de satışı ve satış sonrası servis hizmetleri ile distribütör şirketler tarafından yürütülmektedir. Toshiba ürünlerinin Türkiye'deki online satışı ağırlıklı olarak teknosa ve bimeks gibi büyük elektronik mağazalarının internet siteleri üzerinden yapılır. Burada Toshiba markasının laptop ve bilgisayarların yanı sıra, en son model LCD, LED ve Plazma televizyonlar, klimalar, cep telefonlarını uygun fiyata bulmak mümkün. Toshibe Türkiye için buraya tıklayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Teknosa
  • Bimeks
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları