Toshiba Qosmio: Toshiba Dizüstü Bilgisayarlarda İndirimli Online Fiyat

Toshiba Qosmio Galeri

Bilgisayarlar günümüzde en çok ihtiyaç duyulan teknolojik cihazların başında gelmektedirler. Bilgisayarların bu denli baş tacı olmasında, güçlü donanımları sayesinde birkaç kişinin bir araya gelerek yapabileceği işi tek başlarına yapabilmeleri etkili olmuştur. Bu sayede hem paradan hem de zamandan tasarruf edilebilmiştir. Birçok şeyi kendi başına yapabilen bilgisayarlardan bir tanesine siz de sahip olabilirsiniz. Özellikle de kullanımı kolay dizüstü bilgisayarlar önerilmektedir. Yepyeni dizüstü bilgisayar modellerini online mağazalardan uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu alanda önemli firmalardan birisi olan Toshiba’nın yeni serisi olan Toshiba Qosmio bilgisayarlar, gerek 3D görüntü performansları gerekse oyun performansları bakımından çığır açmışlar ve birçok kez de ezber bozmuşlardır. Şu anda piyasada en üst seviye modelleri içerisinde barındıran bu seriye, online mağazalar aracılığıyla göz atmanız tavsiye edilir.

En Uygun Toshiba Qosmio Fiyatları Online Mağazalarda!

Artık kaliteli bilgisayarlara sahip olmak hiç de zor değil. Günümüzde online mağazaların yaptığı atılımlar sayesinde fiyatların bir hayli düştüğü gözlemlenmektedir. Bu sayede her bütçeye uygun seçenekler sunarak herkesin kaliteli bilgisayara sahip olmasını desteklemişlerdir. Ayrıca müşterilerine birçok ödeme yöntemi sunmaları sayesinde tüketicilere olan desteklerini bir kez daha gösteren online mağazalar, siparişleri en geç üç günde adreslere teslim etmeleri sayesinde de çok sevilmişlerdir. Eşsiz bir 3D deneyimi için satın almanız tavsiye edilen Toshiba Qosmio serisi dizüstü bilgisayarları, Gold Bilgisayar, Darty, Kliksa gibi online mağazalardan bulabilirsiniz.

Toshiba Qosmio Serisi Modellerinin Özellikleri

Dizüstü bilgisayarınızda eşsiz 3D deneyimi yaşamak istiyorsanız, F755 modeli sizin için en iyi tercih olacaktır. Bu modelde işlemci olarak Intel markasının i5 model işlemcisi tercih edilmiştir. 3D özelliği bulunan bir bilgisayarda RAM miktarı önemlidir ve bu modelde 6 GB DDR3 RAM bulunmaktadır. 750 GB’lık 5400 dönüş hızına sahip olan sabit diski, ürünün diğer parçaları ile kıyaslandığında biraz düşük seviyede kalıyor gibi görünse de, yüksek kapasitesi bu durumun önüne geçmiş durumda. Bunun yanı sıra Blu-Ray teknolojisine sahip optik sürücüsü ürünün üst sınıf bir model olduğunu da kanıtlamaktadır. İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile birlikte gelen 64’bitlik Widows 7 işletim sistemi sayesinde hem 3D uygulamalardan hem de oyunlardan tam performans alabileceksiniz. En önemli parça olan ekran kartına gelinecek olursa, bu modelde dünyaca ünlü NVIDIA firmasının GeForce GT 540M modeli tercih edilmiştir. Performans testlerinden yüksek puanlar alması ile adını duyuran bu ekran kartı ile HD filmleri rahatça izleyebilecek, 3D film keyfini yaşayabilecek ve oyunları en yüksek detaylarda oynamanın zevkine varabileceksiniz. 1920 X 1080 çözünürlüğünde görüntü oluşturabilen 15.6 inç boyutundaki FULL HD ekranı ve 2 adet USB 2.0, 1 adet USB 3.0 çıkışları ile birlikte performans sınıfı dizüstü bilgisayarlarda ayrı bir yere yükselmektedir. Toshiba Qosmio serisinin öne çıkan uygun fiyatlı modellerinden bir diğeri de X870’tir. i7 işlemcisi ve 12 GB’lık belleği ile sınıfının üst seviye modelleri arasındaki yerini almaktadır. GTX 670M ekran kartı ile oyun oynarken gerçekçiliğin keyfini çıkarabileceksiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Gold Bilgisayar
  • Nvidia
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları