Toptan Çorap: Ucuz Satış Yerleri, Online Alışveriş Toptancı Yerleri

Toptan Çorap: Ucuz Satış Yerleri, Online Alışveriş Toptancı Yerleri Galeri

Fabrikasyon üretime geçilmeden önce köyde koyunlardan elde edilen yünün eğrilerek elde örülmesi ile yün çoraplar hazırlanırdı. Daha sonra fabrikalarda bu işlem yün, pamuk ve modal iplerle ve çok daha fazla üretim kapasitesi ile yapılmaya başlandı. Günümüzde kullanılan bayan ürünler ise 17. yüzyıldan itibaren üretilmeye başlandı. 19. yüzyıldan itibaren ise kadınların kıyafet boylarının kısalması ile naylon ve ipekten yapılanlar ve jartiyerli olanlar giyilmeye başlandı. Daha sonra külotlular tasarlandı ve kadınlar daha rahat bir kullanıma kavuştu.

Üretim Aşamaları

Elde 4,5,6 veya 7 şiş ile örülen bu giysiler fabrikalarda dairesel makineler ile örülüyor. İşleme başlamadan önce desen yapılacaksa makineye desen yükleniyor. Sonra bir tane taslak hazırlanıp örülüyor. Uygun ise fabrikasyon işleme geçiliyor. Örüldükten sonra burnunun dikilmesi işlemine geçiliyor. Bu işlem rosso adlı bölümde yapılıyor. Rosso bölümünden sonra ütülenmesi için formhaneye gönderiliyor. Formhanede yapılan ütünün ardından eşleri ile beraber etiketlenip poşetleniyor. Bayanlar için tasarlanan ince ürünlerde ise ipek, naylon, spandex ve elastan kullanılıyor. Bu şekilde hem daha esnek hem de daha dayanıklı oluyor. Ayakları kışın sıcacık ısıtan, spor yaparken terlemeyi önleyen, kısa eteklerin altında bacakları pürüzsüz gösteren bu ürünler hayatımızdaki en önemli giysilerden biri. Sürekli yeni model ve çeşitleri üretilen bu giysilerde en çok çeşit yine kadınlar için üretilenlerde. Jartiyerli, külotlu, soket, dizüstü, şekillendirici ve patik olmak üzere sayısız çeşit ve modelleri var. Teknolojinin ilerlemesi ile ince çorapların parfümlü, nemlendiricili ve aloe veralı olanları tasarlandı.

Toptan Satış Yapan Online Mağazalar

Toptan Satış Yapan Online Mağazalar

Ucuzcorap.com toptan çorap satışlarında her siparişte para puan veriyor. Bayan, erkek ve çocuk gruplarında satış yapan mağaza 120 ve üstü alış verişlere ise kargo ücreti almıyor. Bayanlar için, Sude, Esse, Penti, Vog, Enes, Rapsodi, La Calze, Müjde, İtaliana, Özge ve Ödül marka, erkekler için Sude, Derebey, Pierre Cardin, Esse ve çocuklar için ise Bebellove, İlbaş, Disney, Day Mod, Rapsodi ve Esse markalara ait toptan çorapları online satıyor. Toptancorapci.com bayan, erkek ve çocuklar için toptan çorapları satıyor. Coraptoptancisi.com’da da bir çok çeşit bulunuyor. Corapyeri.com’da toptan satışlarda 75 TL üzerindeki siparişlerde kargo bedava. Binlerce kaliteli ürün ve çeşidi en fazla olan mağaza bayanlar için soket, dizüstü, jartiyerli, şekillendirici, tozluk, desenli ve düz külotlu, hamile, pamuklu, patik, tayt ve yün, erkekler için soket, takım elbise, bambu, merserize, pamuklu, patik, sağlık, yün, modal, çocuklar için ise bebek,çocuk soket, külotlu, patik ve tozluk çeşitleri bulunuyor. 3 Ar, Berk, Calze, Dalin, Feet Heaters, Happy Socks, Italiana, Mısırlı, Moyra, Ocean Socks, Paktaş, Penti, Picadilli, Style, Urart, Venüs, VLC, VOG, Trasparenze, Falke, Katia ve Trumpette marka ürünler mağazada satılıyor. Efendycorap.com 2004 yılında Gaziantep’te kurulan bir marka. Online mağazasında kendi markasını satıyor. Online mağazada bayan, erkek ve çocuklar için toptan çorap sunuyor. Mertpazar.com’da ürünler toptan ve perakende satılıyor. Toptan ürün satan bir diğer mağazada Carsicashcarry.com.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Penti
  • Esse
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları