Toprak Turizm: Umre ve Hac Programlarında İndirimli Fiyat Fırsatları

Uçak Galeri

Ülke dışına çıkmak için seçeceğimiz tur şirketine güven duymamız çok önemli. Yabancı bir ülkede sorunlar yaşamamak ve seyahatimizin zehir olmaması için tecrübesi olan ve referansları sağlam bir şirket seçmeye özen göstermeliyiz. Bu seyahat, dini sebepler için oluyorsa şirket seçerken temkinli olmak daha büyük önem taşıyor. Hac ve Umre organizasyonunda sektörün önde gelen firmalarından biri sayılan Toprak Turizm, seyahatinizin güven ve huzur ile geçmesi için yirmi yılı aşkın bir süredir sizlere tur hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Hac Ve Umre Organizasyonlarında Toprak Turizm Güvencesi

Hac Ve Umre Organizasyonlarında Toprak Turizm Güvencesi

1993 yılında Toprak kardeşler tarafından kurulan şirket bugün yurt çapında bulunan acentaları ve deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Kutsal topraklara koordinatörlük ve rehberlik görevi için birçok kez giden firmanın kurucuları, edindikleri tecrübeleri, kurdukları turizm şirketine aktarmış durumda. Deneyimin yanında eğitimli ve güleryüzlü kadrosu ile profesyonel bir hizmet sunan firma sayesinde dini vazifelerinizi gönül huzuru ile yapacaksınız. Sadece kutsal mekanlara değil dünyanın her köşesine bilet ve vize işlemleri konusunda da destek olan firma, tur ve tatil organizasyonlarının da en doğru adresi sayılıyor. Yılın belirli bir döneminde Kabeye ve İslamiyetin doğduğu yerlere yapılan ve İslam dini tarafından farz kabul edilen Hac görevini yerine getirmek için önceden kayıt olmak gerekiyor. Bu şansı bulamayan, maddi anlamda da henüz yeterli seviyede olmayan kişiler tercihlerini Umre ziyaretlerinden yana kullanıyorlar. Umre, Kabe ve etrafındaki kutsal mekanları Hac zamanı dışında ziyaret etmek anlamına geliyor. Toprak Turizmin düzenlediği Umre turlarına katılmak için gidiş tarihinden en az yirmi gün önce vize işlemlerinde lazım olacak evrakların teslim edilmesi gerekiyor. Tur bedelinin bir kısmının kesin kayıt sırasında, kalan kısmının ise gidiş tarihinden en az on gün önce ödenmesi isteniyor. Fiyat ve hareket tarihi konusunda firmanın değişiklik yapma hakkı saklı kalmak kaydı ile kesinleşen tur için İstanbul dışından gelecek yolcular havaalanı transfer hizmeti talep edebiliyorlar. Toprak Turizm Hac ve Umre programları dışında kültür turları da düzenliyor. Bu turlar arasında Gap, Dubai, Kudüs ve Mısır turu bulunuyor. Tarihi gözlerimizin önüne süren Gap turu genelde altı günlük bir program. Belirlenen fiyatlara gidiş dönüş transfer ücretleri, kahvaltı ve akşam yemekleri, konaklama ve rehberlik dahil. Kudüs programı ise dört günlük. Kudüs dışında Tel aviv, Beytlahem ve Yafa gidilecek diğer yerler arasında. Muhteşem piramitleri kendi gözleriniz ile görmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmanın düzenlediği beş günlük Mısır turuna dahil olmak. Yine beş gün sürecek Dubai turu sayesinde ise hayal ötesi mimari tasarımları yerinde görmüş olacaksınız.

Yurtiçi ve Yurtdışı Turlarda İndirimli Fiyat Fırsatları

Toprak Turizm alternatif otel arayışlarınızda da yanınızda olan bir isim. Şile, Alanya, Çeşme ve Fethiye'nin de aralarında bulunduğu turizmin incisi merkezlerde beş yıldız konforundaki muhafazakar oteller ve ülkenin en önemli kaplıca merkezlerinde modern tesisler, Toprak Turizm güvencesi ile tatil rotanız üzerinde yer alıyor. Hac, Umre programlarında ve diğer tatil organizasyonlarında indirimli fiyat fırsatlarını yakalamak ve uzun taksitlendirme imkanını kullanmak için toprakturizm.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları