Toparlayıcı Mayo: Ünlü Markaların Modellerinde İnanılmaz İndirimler

Toparlayıcı Mayo: Ünlü Markaların Modellerinde İnanılmaz İndirimler Galeri

Estetik ve güzel görünme kaygısı kadınları en çok plajlarda rahatsız ediyor. Bu yüzden yaz mevsiminde tatil öncesi hızlı bir şekilde kışın alınan kilolar verilmeye, mayo ve bikinilerle daha çok ortaya çıkacak kalça, bacak ve göbekler eritilmeye çalışılır. 3-4 ay öncesinden diyet ve spora başlayıp bunu başaranlar vardır. Ama çok kısa bir zaman kala yapanlarda başarı oranı biraz daha düşüktür. Güzel ve ince görünmek için ikinci bir şans olan toparlayıcı mayolar bir beden ince gösterip, rahatsız olunan bölgeleri de kamufle ediyor

Toparlayıcı Mayo Seçimi

Toparlayıcı Mayo Seçimi

Markaların tüm vücudu toparlayan ya da fazlalık olan bölgelere yönelik tasarladığı modeller vücudu çok güzel şekillendiriyor. Kilo fazlalığı tüm vücutta eşit olarak dağılmışsa, göğüs, kalça ve karın bölgelerini toparlayan, sık dokunmuş kumaşlarla hazırlanan modeller tercih edilmelidir. Sırt bölümünde de fazla yağlanma varsa sırtı fazla açık olmayan modeller seçilmesi bu bölgede fazla yağları kamufle edecektir. Fazlalıklar belirli bölgelerde toplanmış ise o bölgeleri toparlayacak modeller seçilmelidir. Büyük göğüslü bayanlar balenli ve içi boş üst kısmı olan model seçimi ile göğüslerinin sarkık ve büyük görünmesini engelleyeceklerdir. Bu bölgeler siyah ya da minik desenli olursa daha az dikkat çekecek ve algıyı başka bölümlere yönlendirecektir. Karın ve göbek bölümündeki fazlalıklar için bu bölgeye uygulanmış drapeler, desenler ve dikey çizgiler bunları gizleyecektir. Belini kalın bulan ve daha ince görünmesini isteyen bayanlar yan kısımlarda koyu renkler kullanılan iki renkli mayolarla daha ince bir bele ve kıvrımlı hatlara kavuşabilirler.

Markaların Toparlayıcı Mayo Modelleri

Markaların Toparlayıcı Mayo Modelleri

Türkiye’nin dev markası Kom oldukça geniş bir koleksiyonu sadece toparlayıcı mayolara ayırmış. Kumaşları %80 polyamid ve %20 elastan kullanılarak hazırlanmış birbirinden güzel ve renkli modeller sayesinde fazlalığı olan kadınlar sahillerde kendine daha güvenli ve mutlu olacak. Büyük göğüsler için alttan, yandan balenler kullanarak daha dik ve sıkı görünmelerini sağlamış. C ve D kap iri göğüsler için modelleri bulunuyor. Omuz askıları ayarlanabilen modelleri bu özelliği de pratik bir kullanım sağlıyor. Aqua modeli açık ve koyu yeşil renklerle yapılmış drapeleri ile mideyi ve karın bölgesini kamufle ediyor. Göğüs kısmı balenli ve süngersiz olan mayo çok modern ve zarif. Minessa siyah beyaz renklerle hazırlanmış bir model. İnce askılı bu modelin yan kısımları siyah tül ve beyazdan oluşturulmuş. Orta kısmı siyah renkli olan bu özelliği ile bel kısmını inceltip vurguluyor. Dagi markasına ait siyah Y2525 mayonun kalça ve karnı gizleme özelliği var. Bacak oyuntusu fazla olmayan model basenleri çok iyi kapatıyor. Renginden dolayı da hatları gizleyip bir beden küçük göstertiyor. Miorre’nin kruvaze siyah mayosuda toparlayıp ince bir görünüm sağlıyor. Ana rengi siyah olan mayonun kruvaze kısmının bir parçası desenli olarak tasarlanmış. V yakası ile de boynu ve yüzü daha ince gösteriyor.Bonprix.com Almanya’nın önde gelen markası. Mayonun yanı sıra tekstil ve iç çamaşırı da tasarlıyor. Vücut şekillendirici ve inceltici özelliği bulunan toparlayıcı mayolarda birçok model bulunuyor. Siyah zemin kullanılarak tasarlanmış yüzücü sırtlı önü kapalı modelinin ön kısmında beyaz dikey şeritler bulunuyor. Göğüs kısmı astarlı ve lastikli olan modern kesimli bu model mükemmel bir görünüm sağlıyor. Kruvaze kesimli ve tek renk olan modelleri de oldukça ince bir görünüm sağlıyor. Göğüs, bel ve kalça kısımları toparlayarak incelten modelin yan kısmına yapılan drapeler farklı bir özellik katmış. Yüzde yetmiş polyamid, yüzde on üç polyester ve yüzde on yedi elastan kullanılarak üretilen bu modelleri çabuk kuruma özelliğine de sahip. Ayyıldız ve Zeki Triko’da bu tarz ürünleri modern çizgileri ile çok şık. Zeki Triko modellerinde büyük desen, halka ve şeritler kullanarak daha farklı bir tarz ortaya koymuş.

Online Mağazalar

Toparlayıcı mayo markaları birçok online mağazada bulunabilir. Büyük markalar kendi online satış mağazalarında ve diğer büyük mağazalarda ürünlerini fırsatlarla satıyor. Miorre, Kom, Zeki Triko, Ayyıldız, Sunset, Pierre Cardin, Bonprix ve Triump gibi Türkiye ve dünyanın sayılı markaları birkaç dakikalık işlemle kapıya kadar geliyor. Webdenal.com Internal, Miorre ve Terry Pau gibi markaları satıyor. Hızlı teslimat ve sık sık yaptığı indirim kampanyaları ile tatile giderken ziyaret edilecek mağazaların başında yer alıyor. Morhipo, Markafoni ve Trendyol orijinal ve kaliteli ürünlerini online satıyor. Derinmor.com’da Penti, Kom, Dagi ve Triump markaların ürünleri bulunabilir. Almanya’nın ünlü markası Bonprix.com'da toparlayıcı mayoların yanı sıra tişört, iç çamaşırı ve ayakkabı gibi ürünler de satılıyor. Mağazada 100 TL ve üzerinde yapılan alışverişlerde kargo ücretsiz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Dagi
  • Ayyıldız
  • Kom
  • WebdenAl
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları