Tonton Baba: Köfte, Kokoreç ve Sucuk Ekmekte Lezzetin İndirimli Adresi

tonton baba dış görünüş Galeri

Dışarıda yemek yenileceği zaman herkesin fikri aynı olmayabilir. Kimi Türk mutfağından meşhur yemekler yemek isterken, kimi daha modern, Amerikan mutfağı yemeklerinden yemek ister. Böyle durumlarda her iki tarafı da mutlu edecek mekanlar bulmak oldukça zordur. Bu zorluğa bir son vermek ve herkesin isteğine göre değişik tatlar yaratmak isteyen Tonton Baba, Türk mutfağını fast food ile birleştirerek, alanında bir ilk olmuştur.

Tonton Baba İle Farklı Lezzetleri Keşfedin

İstanbul`un Florya, Bahçeşehir, Bakırköy ve Cevizlibağ semtlerinde şubeleri bulunan Tonton Baba, Türk mutfağı atıştırmalıklarını Amerikan atıştırmalığında önemli yere sahip olan fast food ile birleştirerek, değişik lezzetler oluşturmuştur. Bu özelliği spor ve sanat camiasının da ünlü isimlerinin dikkatini çeken mekan, her gün binlerce kişinin, ayaküstü atıştırmalık mekanı halini almıştır. İstanbul`un her yerinden kolaylıkla ulaşım sağlanan mekanlarda titiz ve hızlı servis yapımı göze çarpmaktadır. Kendine özgü menüsü ile 24 saat hizmet veren bu özel mekan, ekmek arası alışkanlıklarınızı tamamen değiştirecek. Gecenin ya da sabahın kaçı olursa olsun, canınız bir sucuk ekmek çektiğinde, aklınıza gelecek tek adres Tonton Baba şubeleri olacak. Özel sosları ve değişik aromaları ile ekmek arası yiyecekte devrime sahip olan bu mekanın, kendine özgü dekorasyon ve ışıklandırmaları ile farkı hem tadarak hem de görerek anlayacaksınız. Türk basınında da lezzeti ve ünlü müşterileri ile yer alan mekan, hep iyi yönde eleştiri almıştır. İyi eleştiri almasında, kaliteli servis ve lezzetli yemeklerin büyük rol oynadığı mekan, kurulduğu ilk günden beri değiştirmediği politikası ile bugünkü popülerliğini kazanmıştır.

Tonton Baba Menüsü

Ekmek arası yenilen, sucuk, kokoreç ve köfte ürünlerinde kullanılan malzemeler, içerilerine konulan yeşillik ya da sebzelerin hep aynı olmasından sıkılan, değişik bir şeyler yemek isteyenlerin, %100 Türk malı fast food ürünleri sunan bu mekan oldukça ilgisini çekmektedir. Menüsündeki Tonton sucuk ile, sucuk sevmeyenlerin bile beğenisini kazanan bu yol üstü atıştırmalık mekanı, değişik yiyeceklerine kendi ismini vererek, farkını isimler ile de yansıtmıştır. Hem Türk hem de Amerikan mutfağını birleştiren en önemli yiyeceği, kaşarlı kokoreç, yiyenler tarafından tam puan almış ve sürekli istenir hale gelmiştir. Tonton yol üstü atıştırmalık mekanı, değişik menüsü, güler yüzlü hizmeti ve hızlı servisinin yanı sıra, uygun fiyatları ve indirimleri ile de beğeni de kazanmıştır. Farklı lezzetleri uygun fiyata tatma imkanı sağlayan bu özel mekanda dilerseniz soğuk kış günlerinde ısınmak için mercimek çorbası ya da işkembe çorbası da içebilirsiniz. Güzel bir yemek ya da atıştırmalıktan sonra üzerine tatlı yemeden olmaz diyenlere menüsünde yine kendi adını verdiği harika tatlısını sunan mekan, her zevk ve her isteğe titizlik ile hitap etmeye çalışmaktadır. Siz de değişik tatlar denemek, kaliteli atıştırmalıklar ile damağınızı lezzetlendirmek istiyorsanız, İstanbul`un her yerinden bu tarifsiz mekana kolaylıkla ulaşabilir ve gönlünüzün istediği gibi atıştırmalık ve çorbalar ile karnınızı doyurabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları