Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger Corporation, ABD'li moda tasarımcısı Tommy Hilfiger tarafından 1985 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana dünya çapındaki en önemli markalardan biri haline gelen marka şirketinin merkezi 2006 yılından beri Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da bulunmakta. Markanın sahibi, aynı zamanda Calvin Klein'ın da sahibi olan ABD menşeli Phillips-Van-Heusen Corporation. Tasarımcı Hilfiger, çalışmalarına 1985'te New York'ta bir erkek koleksiyonu hazırlayarak başlamıştır. Marka, ilk etapta spor ve rahat kıyafetler üretse de zamanla giyisi portföyü genişletilmiştir, farklı alanlarda da üretim yapılmaya başlanmıştır. Uluslararsı çapta bir marka olan Tommy Hilfiger'in ürün portföyü üç ana bölümden oluşuyor:

  1. Kadınlar için spor ve iş giyimi, erkekler için spor giyim, çocuk giyim, iç çamaşırı, ayakkabı, parfüm, aksesuar ve ev tekstili.
  2. Hilfiger Denim: daha çok genç kitleye hitap eden jean ve spor giyim.
  3. Hilfiger Sport: Kadın ve erkekler için spor kıyafetleri (Hilfiger Athletics).

Tommy Hilfiger Türkiye

Tommy Hilfiger Türkiye

Türk moda sektöründeki yerini 1997 yılında Unitim çatısı altında alan Tommy Hilfiger ilk konsept mağazasını Akmerkez'de açımıştır. Markanın Nişantaşı, Suadiye, İzmir, Marmaris ve Bodrum mağazalarının yanı sıra Türkiye genelinde 61 noktada tüketicisiyle buluşuyor. Markanın felsfesini en iyi Tommy Hilfiger'in kendi sözleri anlatır: "Giyinmek bir eğlence, kendinizi anlatmanın yaratıcı bir yolu olmalı. Benim kıyafetlerim, kişilerin hayat tarzlarındaki birçok yönü yansıtır." Markanın kıyafetleri her yaşta ve her tarzdaki tüketiciye hitap etmekle birlikte, günün her anında kullanılabilecek kıyafetler sunuyor.

Online Alışveriş Noktaları ve Mağazalar

Online Alışveriş Noktaları ve Mağazalar

Tommy Hilfiger, modern ve şık görünümü gençlik ruhuyla birleştiren genç ruhlu bir marka. TH Corporation, Tommy Hilfiger tescilli adı altında; erkek, kadın, jean, golf, athletics ve çocuk koleksiyonlarını tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor. Lisans anlaşmaları doğrultusunda daha da genişleyen koleksiyonuna saat, mücevher, çorap, ayakkabı ve parfüm gruplarını da ekleyerek ürün çeşitlerini büyütmeye devam ediyor. Markanın yeni sezon ürünleri ve kataloglarını sayfamızdan bulabilirsiniz. Tommy Hilfiger ürünleri, kendi online sitesinde Türkiye için satışa sunulmuyor ayrıca zaman zaman Markafoni, Trendyol ve Morhipo gibi sitelerde özel kampanyalarla çok uygun fiyata da satılmaktadır! Tabi ki, markanın ürünlerini online olarak almak isterseniz, indirimlr.com'u takip ederek, alışveriş sitelerinde çıkan tüm Tommy Hilfiger kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Morhipo
  • Trendyol
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları