Tom Ford Parfüm: En Ucuz Orjinal Parfüm Satan Online Mağazalar

Tom Ford Parfüm: En Ucuz Orjinal Parfüm Satan Online Mağazalar Galeri

Tom Ford, kendi markasını yaratmadan önce 1990 yılında İtalya’ya Gucci markası tarafından davet edilerek, markayı kara günlerinden kurtaran, dahice fikirlere sahip Amerikalı bir tasarımcıdır. Deyim yerindeyse, elinden çıkan her şeye farklılık katan, değer kazandıran, ve yeni akımları yaratan bir beyindir. 2000’li yıllara gelindiğinde, Gucci ile işbirliği yapan; Yves Sent Laurent markasında yönetici olarak çalışmış ve pek çok başarıya imza atmıştır. Bu dünya markları bugün hala tasarımları ve ürünlerinin kalitesi ile biliniyorsa bu durum, Tom Ford sayesindedir diyebiliriz. 2004 yılında, ismini verdiği markayı ortaya çıkaran tasarımcı, kısa sürede çok büyük başarı yakalamıştır. Dünya çapında bilinen, defilelerde ayakta alkışlanan ve onlarca ödüle laik görüleren Tom Ford, yenilikleri ve trendleri her yıl hazırladığı koleksiyonlar ile dünya modasına yön veriyor. Markanın, ilerleyen yıllar içerisindeki gelişim sürecinde, güzellik ürünlerini ve parfümleri tasarlamış olması bir tesadüf değil. Kadının ve erkeğin şıklığını tamamlayan, çekiciliğini arttıran faktör kokularla kıyafetlerin ve duruşun meydana getirdiği yakın ilişkidir. Marka bunu çok iyi biliyor ve hemen hemen hayatta her alanda kullanabileceğiniz, enfes güzellikte ve kalitede parfüm koleksiyonları yaratıyor.

Tom Ford Parfüm ve Kolonya Çeşitleri

Tom Ford Parfüm ve Kolonya Çeşitleri

Parfümler, tıpkı kıyafetler gibi trendlere, değişen dünyaya ayak uydurabilecek mekanlara göre tasarlanırlar. Gece kullanacağınız çarpıcı kokular olduğu gibi, daha resmi yerlerde kullanabileceğiniz ağırbaşlı kokular ve günlük enerjinizi tamamlayacak taze kokular, zamana ve mekana göre farklılık gösteren içeriklerden oluşurlar. Çok şekerli ve ağır meyveli kokuların gündüz kullanılması uygun olmadığı gibi, gece şık bir restoranda veya davetlerde özenle giydiğiniz kıyafetlerde de çok taze çiçek kokuları sıkmak eksik bir taraf bırakır. Kokular, kullanım alanlarına göre iyi seçildiğinde, adeta bizim imzamız olurlar. Bütün bu anlatılanlara uygunluk gösteren parfümler ise Tom Ford parfüm koleksiyonunda bulunuyor. Kadınlar için olduğu kadar erkekler için de özenle hazırlanmış, çarpıcı, özgün ve benzersiz içeriklere sahipler. Güzel kokmaları kadar, değişken notalara sahip olmaları ve kalıcılıkları ile fark yaratıyorlar. Alt, orta ve üst notalarda farklı karışımları duyumsayabileceğiniz şekilde meydana getirmiş özel ürünler üreten marka, kadınlar ve erkekler için üç ana koleksiyon sunuyor: Kadınlara özel; başta ‘Black Orchid’ olmak üzere, ‘White Patchouli’ ve son olarak, dünyadaki en değerli içerikleri birleştiren ‘Violet Blonde’. Açık fikirli kadınları ön plana çıkaracak bu ürünlerin dışında unisex kullanım uygun, özel seri olarak adlandırılmış; Private Blend Collection, Private Blend White Musk, Private Blend Neroli Partofino koleksiyonları bulunuyor. Erkekler içinse, karizmatikliği ve çekiciliği arttıran; ‘Grey Vetiver’, centilmenlik kokan ‘Extreme’ ve bir klasik haline gelmiş ‘For Men’. Yine Private Blend koleksiyonunda bulunan parfümler de erkekler tarafından çokça tercih ediliyor.

Orijinal Parfümler Nereden Alınır?

Özel olarak tasarlanmış ve değerli içerikler ile zenginleştirilmiş ürünleri; seçkin kozmetik mağazaları, tasarım ürünleri satan mağazalar gibi yerlerden satın alabilirsiniz. Tekin Acar Kozmetik, Tom Ford parfüm ve kolonya ürünlerini satan kozmetik mağazalardan birisi. Online alışveriş sitelerinden de bu ürünleri satın alma şansımız var. Üstelik açılmamış kutusunda, orijinal ürünler indirimli fiyatlar ile satılıyor.

Online İndirim Fırsatları

Online alışveriş ile artık orijinal parfümleri daha ucuz fiyatlarla alabilirsiniz. İndirim ve kampanya fırsatları sunan internet sitelerini takip ederek, size en uygun ürünleri bulabilmeniz mümkün. Üstelik bu siteler; anlaşmalı kedi kartlarına taksit, kolay değişim ve iade fırsatlar sunuyor. Üyelik yaptığınızda size özel indirim fırsatları da yakalamanız mümkün. Tom Ford parfümlerine en ucuz fiyatları bulabileceğiniz online alışveriş sitelerinden bazıları; Ziyada, Balerin, Luxybox, Derinmor, Superkozmetik gibi güvenli internet alışverişinin adresleri. Ziyada; markanın internet üzerindeki yetkili satıcısı. Balerin'de ise, %50’ye varan indirimler yakalayabilirsiniz. Luxybox, hem size özel indirimler sunuyor, hem de anlaşmalı kredi kartlarına taksit yapıyor. Markafoni ve Limango gibi alışveriş siteleri de zaman zaman yaptığı kampanyalar ile indirimli fırsatlar sunuyor. En ucuz fiyatlı orijinal ürünlere sahip olmak için, siz de online alışverişi kullanın!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Tekin Acar Kozmetik
  • Limango
  • Markafoni.com
  • Luxybox
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları