Tişört Modelleri: Ünlü Markaların Erkek-Bayan Modelleri İndirimli

Tişört Modelleri: Ünlü Markaların Erkek-Bayan Modelleri İndirimli Galeri

Tişört, ilk kez 1900’lerde Amerikan Ordusunun askerlerinin giymesi için iç çamaşırı olarak üretilmişti. Daha sonra ünlü aktörler James Dean, Marlon Brando ve Clark Gable’nin filmlerde giymesi sonucunda popüler oldu. Dümdüz, pamuklu, beyaz renkli ve iç çamaşırını andıran bu giysi, diğer insanlar tarafından da giyilmeye başlandı. 1948 yılında Amerika’da bir seçim kampanyasında, üzerlerine seçim sloganları basılmış olarak kullanıldı. 1960 yılından itibaren değişime ayak uydurarak savaşa karşı çıkan hippiler, üzerinde barış sloganları basılı tişört modellerini giymeye başladılar. Daha sonra ise üzerine çeşitli desenler, resimler, çizgi film kahramanları, reklam sloganları, sinema ve müzik dünyasından ünlü kişilerin fotoğraflarının basıldığı ya da sadece yazılar yazılan modeller ortaya çıktı. Günümüzde çok geniş bir kitle tarafından, çeşitli firmaların ve aralarında çok ünlü markaların bulunduğu ürünler günün her saatinde giyilmekte ve çok sevilmektedir.

Ünlü Markaların Erkek-Bayan Tişört Modelleri

Ünlü Markaların Erkek-Bayan Tişört Modelleri

Uzun yıllardır giyilen ve çok kullanışlı bir giysi türü olan tişört modelleri, genelde spor olarak üretilmektedir. Dekolte, pullarla işlenmiş, süslü abiye tarzı da mevcuttur. Erkek ve bayanlara yönelik ünlü markaların çok değişik ve özel modelleri üretilmektedir. Lacoste markası genelde erkeklere yönelik üretim yapsa da bayanlar için de üretimi vardır. Özellikle kullandığı kumaş ve renklerle farklı bir yeri olan markanın tişörtleri uzun süredir beğenilerek giyilmektedir. Levis, çok sevilen spor modelleri ile her iki cinse de hitap etmektedir. İtalyan Elsy’nin çok şık üzeri baskılı modelleri gençler tarafından her yerde giyilmektedir. Koton hem erkek hem de bayanlara uygun ürünlerini satışa sunmaktadır. Kiğılı markası uzun süredir çok şık erkek modelleri üretmekte ve sevilerek giyilmektedir. DS Damat da yine erkek müşterileri için üretim yapmaktadırlar. Galvanni markası da beyler için çalışıyor. Tommy Hilfiger, DeFacto, Rodi, Givenchy, Mavi, Tiffany, Adidas, Polo, Ronny Kobo, Zara, Mango, Fred Perry, Beymen, Vakko, Bershka ve Slazenger markaları hem erkekler hem de bayanlar için üretim yapmaktadır. Ayrıca hamileler için üzerleri baskılı ve yazılı, sevgililer günü için ve özel günler için de günün önemini belirten pek çok tişört modelleri bulunmakta ve satılmaktadır. Pamuklu ve esnek kumaştan yapıldığı için sağlıklı ve kullanışlıdır.

Ünlü Markaların Tişört Modelleri İndirimli Olarak Burada!

Uzun yıllar önce Amerikan askerleri için iç çamaşırı olarak üretilen ve günümüze kadar pek çok değişiklik gösteren tişört modelleri artık hayatımızın değişmez bir parçası olmuştur. Gündüz, gece, yaz, kış demeden her gün giymekte olduğumuz bu giysiyi satın alacağınız pek çok yer bulunmaktadır. Ünlü markaların mağazalarından ve outletlerinden, ayrıca yine ünlü markaların internet sitelerinden kampanyaları takip ederek istediğiniz ürünleri inanılmaz fiyatlarla satın alabilirsiniz. Morhipo, Limango, Trendyol, Markafoni, Markalimo ve Daybuyday gibi indirimli internet sitelerinden kampanyalı olarak % 90’lara varan fiyatlardan satın almanız mümkün bulunmaktadır. Yine kredi kartı ile internetten indirimli satış klüplerinden yapacağınız alışverişlerde on iki aya kadar uzayan taksitli imkânlardan yararlanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Beymen
  • Fred Perry
  • Kiğılı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları