Timberland

Timberland Galeri

Özellikle ayakkabı ve bot modelleri ile gençler tarafından oldukça rağbet gören bir marka olan Timberland, Amerika Birleşik Devletleri menşeili, ayakkabı odaklı olan bir dış mekan ürünleri üreticisidir. Stratham, New Hampshire; Danville, Kentucky ve Ontario, Kaliforniya olmak üzere üç ana merkezde toplanmış olan marka dünyanın hemen her ülkesinde bir fenomene dönüşmüş durumda. Timberland, kalitesi, dayanıklılığı ve yıllara dayanan saygın ünüyle en çok tercih edilen bot markasıdır.

Timberland Ayakkabı, Bot ve Aksesualar

Timberland Ayakkabı, Bot ve Aksesualar

Yürüyüş, dağcılık ve kısaca casual giyim olarak adlandırılan alanlarda iddialı bir durumda bulunan ve genelde bu alanlara yönelik ayakkabı ve bot modelleri üreten marka, her sezon iddialı ve yenilenmiş bir seriyle karşısınıza çıkıyor. Giyim, saat ve deri ürünlerinin üretimini ve satışını da gerçekleştiren marka 2007 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi 78. işvereni seçilmişti. Markanıın, yıllardır tercih edilen klasiklemiş botlarının yanı sıra, kaban mont, pantolon gibi giyim ürünleri ve sat gibi aksesuarları bulunuyor. Ünlü marka derisinin kalitesiyle yıllarca giyilebilecek dayanıklılıkta ürünler üretiyor. Timberland, botları için özel üretilen temizleme setiyle, kış bittikten sonra gönül rahatlığıyla botlarınızı temizleyip kaldırıp diğer sene aynı yapıda bulmanız mümkün. Bunu bozulmayan kalıbına ve kaliteli derisine borçlu olan Timberland, saygın ünüyle daha uzunca yıllar bot fanlarının takip edeceği bir marka olacak.

Online İndirim Kampanyaları ve İndirimli Fiyatlar

Online İndirim Kampanyaları ve İndirimli Fiyatlar

Timberland ürünlerini, kendi ismini taşıyan mağazalarda ve bütün Deriden mağazalarında bulabilirsiniz. Timberland’in Türkiye’deki Distribütörü Deriden; geniş ürün yelpazesi ve yüzde %50’ye varan indirimlerle orjinal Timberland Ayakkabılarını www.deriden.com.tr ‘de müşterilerine sunuyor.Klasik Modellerin yanı sıra; çevreye duyarlı Earthkeepers™ koleksiyonuyla tüm dünyada bir ilki gerçekleştiren marka; ürettiği ayakkabıların tabanlarında kullanılmış otomobil lastiği gibi yeniden işlenerek üretime kazandırılabilen plastik kullanırken, ayakkabılarda da organik kumaş kullanmaya özen göstererek dünyanın karşı karşıya olduğu en büyük sorun olan Küresel Isınma’ya da dikkat çekiyor. Timberland'in indirimli ürünlerini ve çeşitli alışveriş sitelerindeki indirimlerinden haberdar olmak için tek yapmanız gereken indirimlr.com'u takip etmek.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Deriden
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları