Timaş: Özel indirimli kitaplar online satış mağazalarında

Timaş Yayınları Galeri

Kitap okumanın insan gelişimine ve insan ruhuna olan etkilerini bilmeyen yok. İster bir bilgiyi elde etmek için okunsunlar, ister zevk için kitaplar bilgi dağarcığımız ve zihnimiz için vazgeçilmez. Okuma yazma oranının hala daha düşük olduğu ülkemizde ise daha çok bir ihtiyaç aslında. Türü ne olursa olsun hepsi bilgi denizinde birer inci. Tabi kitaplar kadar onları yayına hazırlayan ve satışa sunan emektar yayın evleri de bir o kadar önemli. Değerli yayın evlerinin ürünleri de bir o kadar değerli olacak elbette. Bu değerli yayın evlerinden biri de Timaş yayınları.

Timaş Yayınları ve Kitapları

Timaş Yayınları ve Kitapları

1982 yılında yayın hayatına başlayan Timaş Yayınları, siyasi, dini ve genel değerlere hakaret edecek yayınlar haricinde sözü olan herkese açık bir yayın grubudur. Timaş’ın kitapları Aile, Çocuk, Düşünce, Dünya Klasikleri, Edebiyat, Genç, İnanç ve İbadet, Kültür, Politika, Tarih, Tasavvuf başlıkları altında kategorize ediliyor. Kısacası bu yayın grubunda herkes için bir kitap bulmak mümkün. 2000 yılından itibaren ise Timaş, Timas Publishing Group markası ile başta İngiltere olmak üzere toplam 26 ülkede yayıncılık faaliyetlerini sürdürüyor. Ayrıca, Timaş birçok önemli ödüle de sahip. Yayın evinin en çok okunan kitapları “Mesnevi Terapi (Nevzat Tarhan)”, “Yakın Tarihin Gerçekleri (İlber Ortaylı)”, “Yesrib’de Bahar (Ahmad Abd Al Waliyy Vincenzo)” ve “Stratejik Buhran: Amerika ve Küresel Güç Buhranı (Zbigniew Brzezinski)” iken, yine çok satın alınan kitaplar arasında “Cumhuriyetin İlk Yılları (İlber Ortaylı)”, “Dünya Tarihinde Türkler (Carter V. Findley)” ve “Demokrasinin Sosyolojisi (Ali Yaşar Sarıbay)” adlı kitapları bulmak mümkün. Çocuk yayınlarında ise kitaplar çocukların yaşına göre gruplandırılmış durumda. Ayrıca, ebebeynler ve öğretmenler için çocuk eğitiminde kullanabilcekleri kitaplar da yayın evi tarafından düşünülmüş. Bu kadar güzel kitaplara ve güçlü yazar kadrosuna sahip yayın evi güçlü bir dağıtım, satış ve reklam alanına da sahip. Yayın grubunun misyonu ise “kültür üretmek” olarak belirlenmiş bir kez. Tabi ki bu misyonu fazlasıyla yerine getiren bir kurum.

Özel İndirimli Kitaplar Online Satış Mağazalarında

Özel İndirimli Kitaplar Online Satış Mağazalarında

Timaş yayınlarına yurt içi ve yurt dışı tüm satış noktalarından ulaşabileceğiniz gibi eğer indirimli ve avantajlı olarak ulaşmak istiyorsanız kitapyurdu.com ve idefix.com gibi online kitap satan internet sitelerinden de ulaşmanız mümkün. İlk olarak idefix.com’dan bahsetmek gerekirse, sitede yayın evinin neredeyse tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Üstelik kitapların çoğunda indirimleri yakalayabilir, belirli bir limitin üzerindeki alışverişlerinizde bedava kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. Yayın grubunun idefix’te yer alan en çok satanlar listesinde ise “Yakın Tarihin Gerçekleri”, “Mesnevi Terapi”, “Nar Ağacı” ve “Huzur Sokağı” gibi kitaplar yer alıyor. Çok satanlar bölümünde yayın evinin “Benimle Oynar Mısın Anne”, “Kızıl Pençe” ve “Fetih ve Kıyamet 1453” gibi kitaplarını bünyesinde bulunduran kitapyurdu.com sitesinde ise Timaş kitaplarını oldukça cazip fiyatlarla bulabilirsiniz. Üstelik bu alışveriş sitesinde alacağınız kitapları ikili teklif olarak oldukça indirimli fiyatlara alma fırsatı da sizleri bekliyor. İyi alışverişler ve bilgi dolu günler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kitapyurdu
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları