Tiger Ayakkabı Modelleri: 2012 Model Fiyatlar, İndirimli Satış Yerleri

Tiger Ayakkabı Modelleri: 2012 Model Fiyatlar, İndirimli Satış Yerleri Galeri

Tiger, 1940 yılında kurulmuştur ve Japonya’nın en eski ayakkabı markasıdır. Kurucu Kihachiro Onitsuka’nın ve markanın da felsefesi olan düşünce; sağlıklı yaşam tarzını benimseyen ve spor yapan nesiller yetişmesine katkıda bulunmaktır. 1940’lı yıllarda basketbolun da popüler olmasıyla,spor ayakkabı ihtiyacı doğmuş ve marka ilk basketbol ayakkabısını üretmiştir. 1960 ve 1970’li yıllarda, olimpiyatlar için tasarladığı ayakkabılardan günümüze kadar spor ayakkabıda rahatlık, konfor ve tasarımları ile büyük kitlelerin ayaklarında şık duruşlarıyla yer almıştır. Bugüne kadar gerek olimpiyatlarda, gerekse dünya çapındaki şampiyonalarda çok çeşitli dallarda yüzlerce sporcu tarafından tercih edilen ve giyilen ayakkabılar, başarının simgesi olmuşlardır. Spor dallarına yönelik ayakkabı üreten marka, şimdilerde hedef kitlesini gençler olarak belirlemiştir ve onların enerjisine uygun ayakkabılar tasarlamaktadır.

Tiger Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatları

Tiger Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatları

Çok çeşitli spor dallarında, rahatlık veren ve performansı arttıran ayakkabılar, özellikle 2000’li yılların başından itibaren Türkiye’de fenomen haline gelmiştir. Moda akımlarının da günlük giyimde rahat ve duruşu ayağa oturan ayakkabıları ön plana çıkarmasıyla Tiger yaşantımızın bir parçası olmaya aday olmuştur. Ayakkabılar sadece rahatlık ve konfor sunmuyor. Tasarımlarının ayak şekline uygun oluşu, numaralarının dünya standartlarındaki ölçüleri düşünülerek yapılması bu sade ve şık görünümlü spor ayakkabıları bir adım öne geçiriyor. Tiger bugün, koleksiyonunda onlarca ayakkabı modeli ve renk çeşitleri barındırıyor. Ürünler yüzlerce renk ve desende deri çeşitleri, özel tasarım tabanlar ile bütünleştiriliyor. Koleksiyondaki hiçbir ayakkabı rastgele üretilmemiş. Hemen hepsinin bir adı ve kimliği var. Kullanım alanları çok iyi belirlenmiş. Özellikle kış aylarında ayaklarımızı bot ve çizmelere ya da kalın ayakkabıların içerisine gömeriz. Örneğin markanın koleksiyonunda bulunan Snow Heaven’lar kış aylarına da ayağı çok iyi koruyan su geçirmez özellikleri ve duruşları ile tarzımızı klasik türden ayakkabılardan kurtarıyor. Kadınlar için özel olarak üretilmiş, hava geçirmez özellikte çizmelerden oluşan bir seri de Sakka Flake Lux’tür. Kış sporları için de bu ayakkabılar kullanılabiliyor. O ünlü bantları en çok Mexico 66 modelleri ile ayaklarımızda görüyoruz. Mexica 66’lar ve bunların günümüze uyarlanmış hali olan Ultimate Trainer’lar aslında en çok bilinen koşu ayakkabıları. Biz bunları günlük giyimimizi tamamlarken en çok duruşları ve spor giyime uyumları nedeniyle tercih ediyoruz. Zira ayağı daha ince ve uzun gösteriyorlar. 1980’lerde jogging patlaması yaşanırken ( koşmaya dayalı ünlü spor), marka tarafından tasarlanan California 78 ürünleri hem zamanında hem de bugün, yine en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Tiger, ilk olarak bir basketbol ayakkabısı ürettiğin, markanın basketbol ayakkabılarından söz etmemek olmaz. Beş parmağı destekleyen dizaynı bulunan basketbol ayakkabılarından birisi, Fabre Light Sue, bir diğeri ise daha çağdaş yapısı ile Sec Quartz Lux. 1970’li yılların modasından ilham alan Saiko Runner model ise, daha kalın orta taban ve ayağı çok daha iyi kavrayan dış tabana sahiptir. Topuk ve burun kısmındaki korumalar ile dengenin korunmasını sağlar. Fiyatlar 129-179-189 Türk Lirası fiyat aralığında modellere göre değişkenlik gösteriyor. Bu fiyatlar, ürünleri aldığınız yere göre indirimler ile çok daha makul olabiliyor. Renkleri, tasarımları ve yıllardan aldığı ilhamlar ile bu Japon ayakkabıları çok uzun seneler daha ayaklarımızda görecek gibiyiz.

Satış Noktaları

Satış Noktaları

Bu ayakkabılar pek çok farklı model çeşitleri ile, Türkiye’nin pek çok şehrinde bulunan satış noktalarından alınabilir. Çeşitli illerde ise, resmi satış noktaları bulunmaktadır, bunlardan 41 tanesi İstanbul’da bulunmaktadır. Ayakkabıları rahatça bulabileceğiniz büyük mağazalardan birkaçı YKM, Boyner ve Beta’dır. Ayakkabı fiyatları bu mağazalarda çoğu zaman sabit veya belirli dönemlerde indirime girerken, ihtiyacınıza yönelik alışveriş yapacağınız zamanlarda internet üzerinden alışveriş yapmanız size hem kolaylık sağlayacaktır, hem de bütçeniz açısından da yararlı olacaktır. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişler genellikle indirimler ve kampanyalarla karşınıza çıkar. Bu da online alışverişin tercih edilmesinin başlıca nedenlerindendir. Bu markanın ayakkabılarını da online alışverişten kolayca bulabilirsiniz.

İndirimli Satış Yerleri Ve Online Fırsatlar

Tiger ayakkabıları sezon indirimleri veya tek kalan ürüne özel indirimler ile resmi satış noktalarından alabileceğiniz gibi, Boyner, YKM ve Beta mağazalarının dönemsel indirim kampanyaları ve internet siteleri üzerinden yaptıkları kampanyalı fiyatlar ile de satın almanız mümkün. Bugün Outlet AVM’lerde bulunan mağazalar da outlet indirimi fırsatları da sunuyor. Resmi satış noktalarından outlet mağazalarda bulunanlara bakmanızda fayda var. Fakat böyle mağaza mağaza dolaşarak indirimli ürün aramak zamanınızdan kaybettiriyor. Online alışveriş ile hem zamandan kazanabilir hem de size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ürünlere online fırsatlar sunan sitlerden bazıları Zizigo, Trendyol, Markafoni, Zidaya gibi alışveriş sitleridir. Üstelik artık tüm alışverişleriniz güvenli yoldan yapılıyor. Özel kargo seçenekleri sunuluyor ve kredi kartlarına taksit imkanları da var. Fazla zaman harcamadan bu sitelerden yakalayacağınız fırsatlar ile bu konforlu ve trendy ayakkabılara sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Boyner
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları