Thy Satış Ofisleri: En Ucuz Uçak Biletleri Online Sitelerde Bekliyor!

Türk Hava Yolları Galeri

Hava yolu ulaşım araçlarının tarihi geçmişi uzun bir dönem öncesine dayansa da, günümüzde daha yeni yeni güncel bir kullanıma ulaşmıştır. Uzun yıllardır kullanılmasına rağmen çok günlük yeterli yolcu sayısına ulaşılamaması nedeni ile uçuş seferleri haftanın belli günlerine tutturulmuş olarak hizmet vermekteydi. Haftanın belli günleri yolcu uçuşu kalan birkaç günde ise de kargo uçuşları yapılmaktaydı. Kısır bir döngü olarak yeterli sayıya ulaşamayarak haftanın belli günlerinde yapılan uçuşların pahalı olması ve pahalı olması nedeni ile de lüks bir ulaşım aracı olarak görülmesi, günümüzdeki gibi çok sık kullanılan bir ulaşım aracı olmamasının nedeni olarak gösterilmekteydi. Oysaki günümüzde pahalı ve lüks bir ulaşım aracı olmaktan çıkmış, artık günümüzde karayolu gibi sık kullanılan bir ulaşım aracı olmuştur. Hava yolu ulaşım şirketleri arasında tek ve rakip tanımayan Türk Hava Yolları şirketi alanında uzman ve başarılı olarak hizmet vermektedir. Şirket uçak biletlerini gerek hava alanlarındaki Thy satış ofisleri ile gerekse en ucuz ve en pratik olarak satış yapan online siteler aracılığı ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Türk Hava Yolları ve THY Satış Ofisleri

İnsanlar kimi zaman tatil kimi zaman da iş amaçlı yolculuk yapmaktadırlar. Eskiden yurt içinde yapılan yolculuklarda ilk tercihler genellikle karayolu sonra demir ya da deniz yolu olarak yapılmakta ve en son imkan olarak da hava yolu tercih edilmekteydi. Hava yolu ulaşım araçları daha çok yurt dışı gezileri için tercih edilmekte ve tercih edenlerin de zengin ve lüks düşkünü olduğu düşünülmekte idi. Gelişen teknoloji ile artık hava yolu ulaşım araçları günlük kullanımlara açılarak insan hayatında pratik bir ulaşım aracı olarak hatırı sayılır bir yer edinmeyi başarmıştır. Hava yolu ulaşım şirketleri arasında bu işi alanında tek ve rakipsiz olarak sürdürmeyi başaran Türk Hava Yolları, her uçuşunu kusursuz hizmet ve üstün başarı ile sürdürmektedir. 1933 yılında 5 uçak ve 23 yolcu kapasitesi ile uçuşa başlayan Türk Hava Yolları, 2012 sonu sayımı itibari ile sayısız uçağı ile 38 milyon yolcu kapasitesine ulaşmıştır. Türk Hava Yolları’nın uçuşlarında müşteri memnuniyeti ilk sırada yer alırken, yolculuk sırasında müşterilerinin konforlu, rahat ve güvenli bir ortamda yolculuk yapmaları için alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Bugün ülkemizde her noktaya seferi bulunan şirketin yurt dışında da sayısız ülkeye sefer düzenlemektedir. Uçak içi ve uçak dışı hizmetinde kusursuz olan firma, uçak içinde sınırsız konfor ve kişiye özel menü ile karşılanmaktadır. Türk Hava Yolları ile yolculuk düşünenler için hem ekonomik hem de hızlı ve pratik olarak online ve indirimli sitelerden de hizmet vermektedir.

Türk Hava Yolları Uçak Biletleri Online Sitelerde

THY satış ofisleri ile birçok site üzerinden hizmet veren firma, müşterilerine ulaşmayı pratik bir hale getirmiştir. Türk Hava Yolları, Turkish Airlines sitesi üzerinden müşterilerine, en ucuz bilet imkanı ile ulaşmayı başarmıştır. Türk Hava Yolları yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile de haklı gururunu yaşamaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Türk Hava Yolları
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları