Thy Online: Uçak Biletlerinde Kaçırılmayacak Fiyatlar Online Satışta

Thy Galeri

Ülkemizde her gün on binlerce yolcu şehirler arası yolculuk yapıyor ve bu her geçen gün artmakta. Bu on binlerce yolcu her gün kara yolu, hava yolu ya da deniz yoluyla bir şehirden başka bir şehre yolculuk etmekte. Dolayısıyla bu pazarda da ulaşım şirketleri arasında oldukça büyük bir rekabet yaşanmakta. Hava yolları şirketleri kendi içlerinde rekabet ederken kara yolu şirketleri ve diğerleriyle de rekabet etmek durumunda. En fazla tercih edilen ulaşım türü olan hava yolları hız, güvenlik, konfor ve rahatlık bakımından oldukça üstün durumda. Erken rezervasyon ve kampanyalı biletlerle uçak ile seyahat etmek artık çok daha kolay ve hesaplı. Thy online işlemlerinden aldığınız biletlerdeki kaçırılmayacak fırsatlar da yolcuları cezbetmekte.

THY Online Bilet Alımında İnanılmaz Fırsatlar!

Herkes dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden bir tanesi olan Türk Hava Yolları'yla seyahat etmenin ayrıcalığını yaşamak ister. Son yıllarda yaptığı atılımlar, yatırımlar ve reklam kampanyalarıyla adından oldukça fazla söz ettirmeyi başaran Türk Hava Yolları, bugün Türkiye'nin en büyük hava yolu şirketi olmayı da başarmıştır. Siz de şimdi seyahatlerinizi bu dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinden biriyle yapmak istiyorsanız hemen bir Türk Hava Yolları acentesini ya da web sitesini ziyaret edin. Uçaklar, uçakların konforu, dizaynı, güvenliği, modeli ve daha birçok ayrıntı hakkında ayrıntılı bilgi alın. 28 farklı hava yolu şirketiyle ortak uçuş düzenleyen ve dünyanın sayılı hava yollarından biri haline gelen Türk Hava Yolları, filosuyla ve yeni uçaklarıyla da kalitesini ortaya koyuyor. Toplam 202 adet uçağı ile yine Türkiye'nin en büyük filosuna sahip olan THY'nın hali hazırda da 62 adet uçak siparişi daha bulunmakta ve filosunu her geçen gün büyütmekte. Kuruluşu 1933 yıllarına dayanan Türkiye'nin en köklü ve eski hava yolu şirketlerinden olan THY, bugün dünyanın birçok önemli spor kulübüne, turnuvalarına resmi sponsor olmuştur ve sürekli de bu tanıtım ve desteğine devam etmektedir. Dünya üzerinde de adından oldukça söz ettirmeye başlayan, kaliteyi, güvenliği, konforu ve yüksek müşteri memnuniyetini bir arada barındıran, geçmişi ve bugünü ile THY her zaman liderliğe oynayacak ve bu alandaki liderliğini kolay kolay kaybetmeyecek gibi görünüyor.

Online Biletlerde Kaçırılmayacak Kampanyalardan Yararlanın!

Hemen şimdi Türk Hava Yolları'nın web sitesini ziyaret ederek üye olabilir ve online olarak her türlü işleminizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Bilet alımlarınızda inanılmaz indirimlere sahip olabilir ayrıca farklı kampanyalarla uygun fiyatlara seyahat edebilirsiniz. Üstelik kredi kartıyla güvenli ödeme sayesinde tüm alışverişlerinizi kredi kartınızla güvenle ve rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik birçok banka kartına uygulanan 6 aya varan vade farksız taksit imkanlarıyla da ödemelerinizi sıkılmadan rahatlıkla yapabilirsiniz. Hemen şimdi Thy online işlemleri ziyaret edin ve bu ayrıcalıklı dünyaya siz de katılın. THY online işlemleri kullanmanın avantajlarından faydalanın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Türk Hava Yolları
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları