Tesettür Oteller: İndirimli İslami, Muhafazakar Online Otel Fırsatları

Tesettür Oteller: İndirimli İslami, Muhafazakar Online Otel Fırsatları Galeri

Tatil kavramımıza her yıl yeni bir anlam katılıyor. Çok yakın bir zamanda hepimiz artık tesettür otelleri duyar olduk. Muhafazakar ailelerin tercih ettikleri bu yerler bay ve bayan ayrı havuzlar olmakta ve alkol servisinin yasak olması ile de cazip hale gelmektedir. Daha çok bu tarz bir tatili arzulayan aileler böyle yerleri tercih etmektedirler. Büyük beş yıldızlı tatil köyleri olabileceği gibi butik otel şeklinde de hizmet veren yerler vardır. Yaz aylarının gelmesi ile de tatil hepimizin gündeminde olup gitmek için araştırma yaptığımız birçok yer mevcuttur. Çoğumuz bir deniz tatilini tercih ederken bazılarımız ise turlarla yurtiçi ya da yurtdışı seyahatlerini tercih etmektedir. Ailesi ile huzurlu bir ortamda inacına göre rahatça bir seyahat özlemi duyan aileler için muhafazakar tatil yerleri gün geçtikçe artmaktadır. İster deniz kenarı olsun, ister bir kaplıca olsun, isterseniz ormanlık bir alanda yeşille baş başa olsun birçok alternatif de sunulmaktadır.

Tesettür Oteller

Muhafazakar ailelere yönelik bu tarz tatil için imkanlar bir hayli fazladır. Erken rezervasyonlarla bu yerlerde tatil fiyatları baya uygun fiyatlara da gelmektedir. Size muhafazakar bir tatili benimsemiş yerleri tanıtmak istiyoruz. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar hizmet veren Caprice Otel Didim’de olup tam pansiyon hizmet vermektedir. Kendine ait plajı ile havuzdan daha çok denize girmeyi sevenlerin tercih edecekleri yerlerin başında gelmektedir. Bir diğer yer ise Şahin Paradise tatil köyüdür. Büyük bir alana iki katlı evlerden oluşturulmuş yeşilliği ile tamamen gözünüze bayram ettirecek bu yerin de kendine ait plajı mevcuttur. Tam pansiyon olan bu tatil köyü renkli animasyon gösterileri ile de tatilcilerin başlıca mekanları arasında gelmektedir. Antalya’da bulunan bir diğer beş yıldızlı otel olan Bera’da tam pansiyon ve lüks hizmetleri ile herkesin beğeni ile gittikleri yerler arasında gelmektedir. Beş yıldız statüsünde diğer birçok tatil yeri de vardır. Ayrıca yine daha uygun fiyatlarda birçok tatil mekanı da İslami tatil anlayışında yer almaktadır. Bunlardan bazıları ise; İzmir’de “Burc Club”, “Yeni Meltem Tatil Köyü”, “İonia”, “Club Familia”, Club Hotel Asya” Antalya’da “Marinem Patara”, “Adenya”, “İlay Patara”, “Yeşilöz”, “Club Samira”, “Demirtaş Huzur”, “Hare”, “Tuğra Suit”, “Alaiye Adin Beach” gelmektedir. Yine çok güzel bir yer olan Muğla’da ise; “Önemli Hisar”, “Olive Garden”, “Elizan”, “İnanç”, “Bal Beach” ve “Yunuslar Tatil Köyü” gelmektedir. Yalova’da ise; “Fıstıklı Çiçekevler”, “Rizom”, “Asude”, “İhlas Armutlu” yerleri tesettür oteller arasında gelmektedir.

İndirimli İslami, Muhafazakar Online Otel Fırsatları

En uygun fiyatlar ile bu tarz tatil fırsatlarını bulabileceğiniz siteler; Delikupon, Gezisitesi, Kaçanbalık Büyük Olur, Günün Tatili, Yakala Co, Birlikte Alalım, Aktif Kampanya, Markapon, Grupanya, Grupfoni ve Semt Fırsatı'dır. Tatil yerleri arasında tam pansiyon hizmet veren beş yıldızlı yerler fiyat açısından öteki yerlere göre pahalıdır. Temmuz ayı ortalama kişi başı fiyatları 250 TL arasında gelmektedir. Diğer yerler ise daha uygun fiyatlı olup 90 TL ile 120 TL arasında değişmektedir. Amaç dinlenmek ise ve şehrinizden uzaklaşmak istiyorsanız uygun tesettür oteller tam sizlere göre. Birçok turizm şirketi ise indirimli fiyatlarla birçok yerde konaklama fırsatını sizlere sunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Birlikte Alalım
  • Aktif Kampanya
  • Yakala.co
  • Grupfoni
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları