Tesettür Elbise Modelleri: Armine Ürünleri ve Kampanya Fiyatları

Tesettür Elbise Modelleri: Armine Ürünleri ve Kampanya Fiyatları Galeri

Tesettür giyim bir inanç sisteminin gereksinimi olarak doğmuş bir giyim sektörüdür. Özellikle köyden şehre göç dalgasıyla birlikte, şehirlerde mütedeyyin kesimin yerel kıyafetlerden kent kültürüne geçişle tesettür giyimin önemi gitgide artmıştır. Şimdi büyük şehirlerin mütedeyyin ve muhafazakarlarına yönelik tesettürle alakalı giyim kuşam kültüründe bir çok yenilikler ve gelişmeler, giyim sektöründe ciddi anlamda bir yer edindi. Tesettür, öncelikli olarak evin dışında giyim kuşamı esas alırken, aynı zamanda da ev içi kıyafetlerde büyük bir yelpazede koleksiyonlar geliştirdi. Dış kıyafet olarak, pardösüyle başlayan tesettür giyim, ülkemizde kendi kültürümüze has giyim tarzı olarak belirgin özelliklere sahip oldu. Tesettüre uygun pardösüler çeşit çeşit modellerde, çeşit çeşit kumaşlarla ve çeşit çeşit renk skalasıyla kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Tesettür elbiseler, genel olarak kadının kadınsı hatlarını gizleyerek kıyafetin görsel olarak estetik boyutlarını sergiler. En önemli tesettür modellerinin özelliği budur. Farklı anlayışlar da tesettür dünyasında yerini almıştır. Modeller, robadan ayak bileklerine kadar dökümlü, bazıları belden kemerli, bazıları abiye olarak düşünüldüğü gibi, bunların dışında gerek yaka, gerek kol ve düğmeler, gerek yırtmaçlar olarak farklılıklar gösterilmelidir. Tesettür elbise modelleri firmaların kendi koleksiyonlarında mevsimine göre çekimlerle kataloglarında yer almaktadır.

Tesettür Elbise Modelleri ve Başlıca Markaları

Muhafazakar kesime hitap eden tesettür elbise modelleri, günümüz moda anlayışıyla birleşince herkesi kendine hayran bırakan bir koleksiyonla, kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Tesettür elbiseleri, diğer elbise modellerinden ayrılan birkaç önemli özelliği vardır. İnancımız gereği kollar boyun ve bacaklar görünmemelidir. Tesettür giyim firmaları bunları baz alarak yaptıkları elbise modellerinde, boyun kısmı kapatan, uzun kollu kıyafetler tasarlanarak kolları kapatan, tunik şeklinde ya da uzun elbise olarak yapılarak bedeni tamamen sarmayan, daha bol kesim olarak modeller yapılmaktadır. Günümüz moda trendlerine göre nakışlar, renkler ve kullanılan tüm kumaşlar tesettüre uygun elbise modellerinde de kullanılmaktadır. Bayanların öncelikli tercihi bileğe kadar uzun elbiseler değil de, tunik şeklinde yapılan modeller daha ilgi görmektedir. Altına giyilen bir pantolonla şık bir görüntü elde edilmektedir. Tesettür giyimde birkaç farklı tarz vardır. Genç kesimin daha çok tercih ettiği spor elbiseler, orta yaşın tercih ettiği klasik modeller ve tamamen salaş olarak vücut hatlarını belli etmeyen bol modeller talep edilmektedir. Aynı zamanda büyük beden de düşünülerek elbise modellerinde beden aralığı artmaktadır. Birçok tesettür firması mevcuttur. Bunların başında “Armine” gelmektedir. Hazırladıkları tüm koleksiyonlarnda aranılan her çeşidi bulmak mümkündür. Kalitesi ve model çeşitliliği ile tesettür giyimde aranılan ve beğenilen bir markadır. Birçok satış noktası ile de Armine Giyim’in tüm modellerini bulabilirsiniz. Tesettür giyimde ayrıca birçok marka mevcuttur. Bunlar; “Aker”, “Tekbir”, “Nihan”, “Kayra”, “Setrms”, ve “Tuğba” giyimdir.

Armine Ürünleri ve Kampanya Fiyatları

Armine ürünlerini markanın kendi mağazalarında bulabileceğiniz gibi, birçok online satış yapan firmalarda da bulabilirsiniz. Bunların başında “Yeni Moda” ve “Modanisa” gelmektedir. Cazip fiyatlarla Armine ürünlerini satışa sunan bu online satış sitelerinde ayrıca birçok marka ve modeli de bulabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları